Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nromarius - Profil | St 29.5.2013 12:40:51

vanuz >> ty temu nerozumis, sak to navi tak delia pretekari a UL kari))) my bezni rybari tahame nato secko a je jedno kolko ma ten vob cm))))

    Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 12:36:49

    to som ani netusil, ze navi sa delia na take, co nejaky vob zvladaju a iny nie....

    sak ked to zvladne odpor maleho 70cm zubina, alebo metroveho sumca, tak zvladne aj 15 cm vob, nie?

    to su problemy kua

      Nabcdddd - Profil | St 29.5.2013 12:32:51

      3stan >>
      to je super. kupi si navi a boji sa na nom tahat lury :) fakt zaujimave

        NA_dam - Profil | St 29.5.2013 12:20:23

        kebator >> sa mi ani tak ten tvoj stradic nepáčil ako práve tá daiwa, na tú moju prívlač je moj exage 4000FB až moc :)

          Nkebator - Profil | St 29.5.2013 12:19:06

          Orion24 >> shimano stoji za hovno v tej kategorii cenovej, ktoru uprednostnujem

            Nkebator - Profil | St 29.5.2013 12:18:24

            A_dam >> nienie, nepredavam, ale chcem nieco v podobnej rade, najlepsie tu istu daiwicku ...

              NA_dam - Profil | St 29.5.2013 12:15:51

              kebator >> to je tvoj najlepší stroj opováž ho predať! :)

                NJanors - Profil | St 29.5.2013 12:04:35

                Hlava >> montovat z kupených dielov a tieto diely aj vyrobit je dva :-D

                  NHlava - Profil | St 29.5.2013 12:01:06

                  Makro >> pozor na slova uz sa tu stavaju udice montuju rotacky je otazkou caku kedy pride na radu vyroba navijakov specialne na jalce a specialne na pstruhy plus jeden vyrobeny na tazku vlacku.. Ty co maju este doma merkur stavebnicu budu mat naskok :-)

                    Nromarius - Profil | St 29.5.2013 11:57:16

                    Makro >> tak som chytaval pred 30 mi rokmi sak. na pytlacku))))

                      NMakro - Profil | St 29.5.2013 11:55:49

                      3stan >> ja už len čakám, keď začnete chytat na domacky spravený navijak, udicu a silon. Asi dlho čakať nebudem:)

                        NHlava - Profil | St 29.5.2013 11:48:01

                        Orion24 >> ok pisem si twina nema :-)))

                          NOrion24 - Profil | St 29.5.2013 11:39:59

                          Hlava >> twina nemam ....:-)...

                            NHlava - Profil | St 29.5.2013 11:39:15

                            Orion24 >> myslis firebloody stelly twiny :-)

                              NOrion24 - Profil | St 29.5.2013 11:33:01

                              Hlava >> vidis to pod zlym uhlom.....takmer vsetky drahe veci nahradzam lacnakami :-)

                                NHlava - Profil | St 29.5.2013 11:29:13

                                Orion24 >> ale u teba by som ocakaval uz megabass navijak... Shimano daiwa nechaj nam amaterom...

                                  NOrion24 - Profil | St 29.5.2013 11:23:13

                                  kebator >> kamaratovi radu zadarmo..navijaky robi len shimano a daiwa...:-)

                                    Nkebator - Profil | St 29.5.2013 11:21:48

                                    mam na haku, zu som off topic. radsej podam sportku a potom mi to bude jedno

                                      NHlava - Profil | St 29.5.2013 11:20:17

                                      Janors >> ano ale musi mat tu nesklapaciu klucku nemam rad ked uz na klucke je vola a na mojom deduskovi je vola cca 2mm takze absolutna spokojnost..

                                        NHamon - Profil | St 29.5.2013 11:14:38

                                        Janors >> Len ina farba :))