Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Janors - Profil | St 29.5.2013 11:14:06

Hlava >> zauber a red je ta ista banda :-)

    Oreh - Profil | St 29.5.2013 11:09:47

    kebator >> twinpower alebo stella... ako sa niekto nemoze rozhodnut :)

      Hlava - Profil | St 29.5.2013 11:06:28

      Janors >> mne sa na zaubery nepaci sklapacia klucka, reda mam 6 rokov a tuto sezonu ide znovu na vacsie ryby sice mam 2000 ale zvlada vsetko v pohode ...Chytavam nan aj 7 cm shad rap v pohode ..

        Hamon - Profil | St 29.5.2013 11:00:57

        kebator >> Alebo si nakoniec kup shitmano a mas vystarane :)))

          boriak - Profil | St 29.5.2013 10:58:40

          kebator >>odporučam kup reda, ma 30 velkost ,a fachčí už 5 rok, i ked vacsinu roku ochytam UL s abu g.

            kebator - Profil | St 29.5.2013 10:57:04

            a uz som dopleteny :-)

              eXecutor - Profil | St 29.5.2013 10:50:29

              kebator >> kúp si Red 4000 a máš postarané na niekoľko rokov. Točil som dva týždne s 6 ročným Redom od kamaráta a ide jak hodinky. Zvládol niekoľko sumcov tiež. Ten navijak je jeden z naj možnosti na trhu za parádny peniaz. Teraz ho majú dokonca v zľave 83€ kedysi stal 150€.

                3stan - Profil | St 29.5.2013 10:50:25

                kebator >> ja mam ten red arc asi 6-7 rokov a nemazal som ho,nestaram sa o neho. rozobral som ho asi 2x lebo som spekuloval. odvtedy mi niekedy hapruje,ale inak je OK. keby som do neho nerypal,tak by to bolo o dost lepsie. par krat mi praskla pruzina preklapaca,ale da sa to opravit doma

                  Janors - Profil | St 29.5.2013 10:46:38

                  kebator >> zauber je masivny navijak s kovovým telom a velkou vydrzou, akakolvek daiwa sa v zivotnosti na ten navijak nechyta, takze ja by som to robil skor opacne ako to robis ty, daiwa tie lahsie veci a zauber zvladne aj velke

                    Martinbati - Profil | St 29.5.2013 10:40:48

                    3stan >> maju rovnake tela aj zauber aj red arc 3000 a 4000, rozdiel lenv cievke. rovnako tak 1000 a 2000 velkosti

                      kebator - Profil | St 29.5.2013 10:39:47

                      3stan >> to mi je jasne, ze casom odide vsetko ... a ohladne 4000 a 3000 neviem posudit, staru 4000 nemozem nikde zohnat.
                      tak tento rok mu dam trosku za usi a uvidime, kolko toho zvladne

                        3stan - Profil | St 29.5.2013 10:37:43

                        kebator >> casom ti odide vsetko. 3000 nema nahodou rovnake telo ako 4000?

                          kebator - Profil | St 29.5.2013 10:34:04

                          Laci >> takze 3000 zvladne SR-9 v pohode ? "bojim" sa to na tom tahat, lebo neviem, ci to casom neodide. na zauberiku taham max. SR-5, DT-3, ...

                            Laci - Profil | St 29.5.2013 10:26:27

                            kebator >> mal som uz nemam zaubera 3000 aj red arc v podstate rovnake navijaky zvladali dost ale tak bezne chytam len na normal velke volery tak 9-10cm ale zvladol aj 13ku vacsie taham fakt len obcas na multiku

                              kebator - Profil | St 29.5.2013 10:06:07

                              Laci >> len ked idem na tazsiu vlacku, beriem daiwu s 30lb snurov a ked idem na light-medium, tak beriem zaubera

                                kebator - Profil | St 29.5.2013 10:04:50

                                Laci >> ohladne tych zauberov. mas aj velkost 3000 ? ak hej, co si na tom tahal najvacsie, resp. najtazsie ? myslim nastrahu

                                  abcdddd - Profil | St 29.5.2013 9:53:10

                                  romarius >>
                                  tak to jo... poriadok musi byt. vychadzka musi byt riadne schvalena. a v pripade, ze by si chcel byt na rybach viac ako 90 dni musi ti to podpisat aj Kali.

                                    Laci - Profil | St 29.5.2013 9:50:37

                                    kebator >> tak daiwa by mala byt kus lepsia, s nahradnou cievkou zauber ma navrch ale zas mne vyhovuje mat o navijak naviac a nemusim prehadzovat cievky ale rovno navijak ale, ked mam nejaku dobru drahsiu snuru tak skoda aby bola pol roka na cievke nevyuzita, chytam na tu istu cely rok tak vacsinou na druhych cievkach nemam navinute nič alebo ani nemam nahradnu cievku k navijaku a nechyba mi

                                      kebator - Profil | St 29.5.2013 9:46:30

                                      Laci >> hej hej, pouzivam, k tejto na obrazku mam dve. resp. jednu nahradnu. tam mam silon 0.22 a na druhej snuru 30lb

                                      na tom zaubery mam snuru 10lb a silony 0.14 a 1.18 ale ten zauber sa neda porovnat s tou daiwickou. alebo mu mozno davam malo priestoru, kedze vacsinou privlace odchytam s daiwou.

                                      ak sa nemylim, mas aj Ty Zaubery. co si na tom tahalk najvacsie ? myslim vobler

                                        Laci - Profil | St 29.5.2013 9:38:54

                                        kebator >> a pouzivas nahradne cievky, ja velmi malo