Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nromarius - Profil | St 29.5.2013 9:38:49

abcdddd >> tak jak vanuz pise, bez podpisu vychadzky na ryby ani na krok

    Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 9:30:59

    abcdddd >> tiez ma zaujal ten medziclanok. ale kedze poznam romariusa, tak mi doplo, ze si musi ist dat domov podpisat vychadzku

      Nabcdddd - Profil | St 29.5.2013 9:29:39

      romarius >>
      musis ist medzitym domov? nemozes ist rovno z MO na ryby? :)

        NMartinbati - Profil | St 29.5.2013 9:29:36

        kebator >> na ebay.uk by si mal najst ten reel

          Nkebator - Profil | St 29.5.2013 9:25:05

          Dakujem

            Nkebator - Profil | St 29.5.2013 9:24:44

            gibbon >> no tak to je pruser, ze name v cene nahradnu cievku ...

            ja zhanam stale TD3012D, mam ho, je to dvojklucka, ale nedari sa mi ju uz nikde zohnat. dal som ju v piatok do "servisu" - vycistenie, premazanie. velmi dobry stroj za tie prachy, cca. 100 Euro ma stala. a chcem este jeden, pretoze co mam Zubera 3000, tak ten sa na nu nechyta

              NHamon - Profil | St 29.5.2013 9:23:09

              vanuz >> Inak ma aj celkom solidnu vahu. Ale asi ako kazdy vyssie prevodovy navijak z pevneho tela. Takze mozno OK. ;)

                Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 9:20:00

                mne sa hlavne zdala strasne velka ta 3500, ale chod to ma paradny

                  NMartinbati - Profil | St 29.5.2013 9:18:53

                  kebator >> ja som to tiez mal v ruke, ale nejako ma neoslovila. chcelo by to aby si si ju pozrel pred kupou

                    Ngibbon - Profil | St 29.5.2013 9:12:44

                    kebator >> mám 2000, zatiaľ po dvoch rybačkách ok, jediná nevýhoda je, že nemá náhradnú cieku...

                      Nromarius - Profil | St 29.5.2013 9:06:37

                      miro >> je to jednoduche, ides do MO, zaplatis clensku znamku + si kupis povolenku na Dunaj.Prides domov a ides na ryby))))

                        NHlava - Profil | St 29.5.2013 8:59:28

                        kebator >> dost ho chvalia za tie peniaze...

                          NLaci - Profil | St 29.5.2013 8:56:00

                          kebator >> nemam ho ale mozem povedat len tolko ze si si vybral navijak od jednej z dvoch firiem co robi preklapacie navijaky takze myslim ze bude ok

                            Nboriak - Profil | St 29.5.2013 8:43:20

                            vanuz >> veru tak, tiež kukám len na pruty a nastrahy zn. zebco ))

                              Nvanuz - Profil | St 29.5.2013 7:56:52

                              ved ja vsetko v dobrom, motivacne.
                              clovek nikdy nevie, kedy sa ocitne v podobnej situacii

                                Nabcdddd - Profil | Út 28.5.2013 21:45:45

                                vanuz >>
                                ty si strasny typek ;-)

                                  Npetersomja - Profil | Út 28.5.2013 21:07:09

                                  vanuz >> .to bolo krute..))

                                    NTatoo - Profil | Út 28.5.2013 19:15:12

                                    miro >> Pozri si stránku MsO Bratislava 1, kde je Dunaj za 40 €. Také isté ceny musíte mať aj u vás na dvojke. Samozrejme záleží, koľkokrát si pri vode, či sa ti to oplatí. Zisti si, koľko stojí denná hosťovačka, ak chodíš málo, oplatí sa ti.

                                      Nmiro - Profil | Út 28.5.2013 18:35:51

                                      pls, mam otazku ohladom povolenky:

                                      - kedysi som chytaval na tzv. "celozvazovu", pretoze som bol mlady, sprosty a nedokazal som uvazovat ekonomicky.

                                      - kedze som ale zistil, ze platim kopec penazi za chytanie na 2-3 reviroch a tiez v podstate len par mesiacov do roka, tak som sa na to vykaslal a jednoducho som prestal chodit na ryby. za tie peniaze som si mohol nechat doviezt tych mojich rocne privlastnenych 4-5 kg ryb napriklad ako cerstveho lososa z kanady letecky.

                                      - poznate to ale - neexistuje vylieceny narkoman, len abstinujuci, a ja mam pri kazdej ceste okolo vody triasku a len rozmyslam, kam by som ten plavak hodil pod kriky a kolko tam moze byt hlbka :)

                                      - jediny "revir", ktory ma v podstate zaujima je Dunaj a ramenna sustava okolo Bodikov

                                      je teda nejaka normalna moznost, ako si kupit povolenku len na tieto dve lokality (alebo nieco, okrem celozvazovej, co by to pokrylo?), ak som z BA (SRZ BA 1 / 2). pripadne existuje uz na slovensku nejaka uprava obvykla v civilizovanych svetoch, ze si kupim povolenku povedzme na tyzden/mesiac za rozumnu sumu (10e/tyzden?), ak by som mal "statny listok" kupeny?