Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NMysho22 - Profil | Út 28.5.2013 17:10:06

robin111 >> ako ti dali ten bc titul tak si nejaký chytrí ? :D

    NMysho22 - Profil | Út 28.5.2013 17:09:10

    Orion24 >> hold tradície sa musia ctiť :D

      NMysho22 - Profil | Út 28.5.2013 17:08:52

      vaga >> ja ti neviem ale typujem na nejaký vývar nakoľko to je vraj závodný špecial dneska človek aby na dobré škvarky tažko pohladal :D

        Nrobin111 - Profil | Út 28.5.2013 13:29:58

        Mysho22 >> a je že ,kde zmizol ten tvoj pes:D dobru chut

          NOrion24 - Profil | Út 28.5.2013 10:05:16

          Mysho22 >> kua na vychode mi ich nezjedli cierny a tu sa mam bat bielych?..:-)

            Nvaga - Profil | Út 28.5.2013 9:51:44

            Mysho22 >> jaká rasa? mäsové plemeno či len voľačo na vývar?

              NMysho22 - Profil | Út 28.5.2013 8:02:28

              Orion24 >> tak ja ti neviem predsa najpomalšie strelivo čo som zaznamenal do gulovnice má tých 750m/s a pokiaľ ide o maso a na hody v tomto je drsný kraj Zahoria neúprosný :-)

                NOrion24 - Profil | Út 28.5.2013 7:59:49

                Mysho22 >> dame test cez tu dedinu..myslim ze moji by to mali stihnut :-)

                  NMysho22 - Profil | Út 28.5.2013 7:58:04

                  Chlapi tak čo bude s tými psami ? Pošle mi niekto nejaký dobrý recept ,alebo ostanem u klasiky ktorú si P!f stále pochvaluje? :-D

                    NHrubian - Profil | Út 28.5.2013 0:13:49

                    Treba rozlišovať medzi psami a poľudštenými chlpatými zvieratkami, ktoré boli dakedy psami, ale teraz sú skôr spoločníkmi ľudí alebo ich hračkami. Tým som sa samozrejme nechcel nikoho dotknúť. Pre niekoho pes v byte môže znamenať z psychohygienického hľadiska to najlepšie riešenie, pre mňa je to nepredstaviteľná vec. Pes má byť vonku, na dvore alebo v koterci. Do domu môže vojsť len ak by dostal povel chytiť tam zlodeja.

                      Nvanuz - Profil | Po 27.5.2013 23:22:04

                      eXecutor >> na socialne davky? co je zahajenie? :)))

                        NeXecutor - Profil | Po 27.5.2013 23:17:53

                        experti :)
                        Dobrú noc, ráno valím na ne!
                        čau...

                          NMysho22 - Profil | Po 27.5.2013 23:06:39

                          vanuz >> už ?

                            Npoldeci - Profil | Po 27.5.2013 23:04:03

                            vanuz >> ... a bude hůř ! ))

                              Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 23:02:09

                              eXecutor >> Kubo toto neni pes....((..toto je skor smutne....pes musi byt psom..!!

                                Nvanuz - Profil | Po 27.5.2013 22:59:54

                                mna asi ebne, prisamvacku...

                                  NeXecutor - Profil | Po 27.5.2013 22:55:14

                                  http://www.youtube.com/watch?v=JBeK9uK5v2Q&feature=​share

                                  Pes čo má fakt talent a ktorý isto nepatrí na ulicu ako si to "niekto" mysli....

                                    Ntomas.kovalcik - Profil | Po 27.5.2013 22:41:00

                                    kura11 >> je aj von a aj dnu. Keď bol malý tak sme ešte nemali plot a tak bol v dome a teraz už je ťažké aby bol zavrety v bude...

                                      Nkura11 - Profil | Po 27.5.2013 22:39:20

                                      tomas.kovalcik >> taky maly psik jak mas ten izbovy a jemu podobne by asi velmi vonku neprezili.. moj aj ked utecie tak sa nestrati.. :-O

                                        Nkura11 - Profil | Po 27.5.2013 22:38:29

                                        tomas.kovalcik >> aha tak ok.. som myslel ze u vasich je to klasika pes vonku na dvore vo svojej bude..