Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NMysho22 - Profil | Po 27.5.2013 22:38:02

petersomja >> záleží podľa chuti každého súdruha :D

    NMysho22 - Profil | Po 27.5.2013 22:37:04

    kebator >> pozor pozor skloňuj správne nie som ženského pohlavia ....... za 5.6 sec ... to už je slušný výkon mal si ho predať do Barcelony ako hrotového útočníka :-)

      Ntomas.kovalcik - Profil | Po 27.5.2013 22:23:39

      kura11 >> hej zatiaľ sa nikto nesťažoval. Ono aj tie oblecenia majú svoj význam ale s mierou a nie stále...v daždi a zime pre male plemeno nejaký normálny "prsiplast" za mna ok. Áno naši majú psa aj na gauči a v od -10 spí v chodbe.

        Nkura11 - Profil | Po 27.5.2013 22:04:23

        tomas.kovalcik >> pokiaľ neobtazuje susedov, neobliekas mu priteplene satocky z babik a nerobis mu kadejaké vrkociky a natacky je to ok.. vaši majú psa doma na gauči ?

          Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 21:36:55

          tomas.kovalcik >> ..on sa prepchal tusim aj cez klucovu dierku aby sa za nou dostal...))

            Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 21:34:07

            Orion24 >> ..viem ze tieto male plemena su jedovate...teraz mam madarsku vyžlu a to je nieco neskutocne...ten pes by tusim dal za mna zivot..

              NOrion24 - Profil | Po 27.5.2013 21:33:46

              Janors >> to ma aj nazov..ze trhalko :-)

                Ntomas.kovalcik - Profil | Po 27.5.2013 21:32:36

                petersomja >>njn jak sa hara fena...

                  NJanors - Profil | Po 27.5.2013 21:32:35

                  poldeci >> aj ja som mal 50 cm na konci :-D

                    NOrion24 - Profil | Po 27.5.2013 21:32:08

                    petersomja >> ked ti na revke zahryzne do nohy bude :-)

                      Npoldeci - Profil | Po 27.5.2013 21:31:24

                      Janors >> SILON

                        Ntomas.kovalcik - Profil | Po 27.5.2013 21:30:30

                        pace >> aký pán taký pes...

                          NMartinbati - Profil | Po 27.5.2013 21:29:32

                          petersomja >> zlomil na poli rylom :D:D:D segyň pes

                            NJanors - Profil | Po 27.5.2013 21:29:25

                            poldeci >> inak, doteraz som nepochopil ako sa to dalo, ale tak dalo sa :-DDD, mas vysoku uspesnost :-D

                              Npace - Profil | Po 27.5.2013 21:28:44

                              tomas.kovalcik >> moj pes ma zradi za koliesko salamy....v tomto sme si podobni

                                Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 21:28:19

                                tomas.kovalcik >> ..poznam ..mali sme ratlika toho srncieho..zly bol jak cert...ale susedova dobermanka sa harala a stale behal za nou..az ho sused zlomil napoli rylom..((

                                  NeXecutor - Profil | Po 27.5.2013 21:26:22

                                  tomas.kovalcik >> hehe takto presne spi môj pri mne. No veľa krát spí úplne jak človek - na lopatkách :)

                                    Ntomas.kovalcik - Profil | Po 27.5.2013 21:25:47

                                    petersomja >> ale so srdcom pitbula :))))

                                      Npetersomja - Profil | Po 27.5.2013 21:23:56

                                      tomas.kovalcik >> ..ale to neni vlčak...)))))

                                        Ntomas.kovalcik - Profil | Po 27.5.2013 21:22:21

                                        kura11 >> tiež som mal podobný názor...a potom sa rodičom objavil pred dverami tento malý...niekto ho vyhodil. Prisvojili sme si Ho a teraz s nami žije v 2i byte :)