Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Janors - Profil | Čt 9.5.2013 11:40:26

Oreh >> tak, pozor, chrusty do toho neplet :-D

    Janors - Profil | Čt 9.5.2013 11:39:15

    Makro >> jasne, pre kamosa všetko :-D,

      Oreh - Profil | Čt 9.5.2013 11:15:29

      Janors >> tak nazbieram aj chrusty

        Makro - Profil | Čt 9.5.2013 11:14:55

        gibbon >> a to si ešte nebol na potoku v BA :)

          Makro - Profil | Čt 9.5.2013 11:12:42

          Janors >> dobrá rada kamaráta :)

            Janors - Profil | Čt 9.5.2013 11:09:33

            Oreh >> jj, v Revucej, je ich plno :-DDDD

              Oreh - Profil | Čt 9.5.2013 11:08:14

              Janors >> no a na ceresne , keby tam boli jalce

                Janors - Profil | Čt 9.5.2013 11:04:47

                Oreh >> Petersomja - :-DDD

                  petersomja - Profil | Čt 9.5.2013 10:57:13

                  Oreh >> ))

                    Oreh - Profil | Čt 9.5.2013 10:56:52

                    petersomja >> je super, aj ja budem chytat iba na tieto

                      petersomja - Profil | Čt 9.5.2013 10:55:28

                      Janors >> ..no ze ta nastraha je skareda...))

                        Oreh - Profil | Čt 9.5.2013 10:52:27

                        Janors >> svojou pritomnostou na startovacej listine :)

                          Janors - Profil | Čt 9.5.2013 10:43:30

                          petersomja >> a čím, alebo ako som ta zneistil? :-D

                            Hamon - Profil | Čt 9.5.2013 8:59:06

                            Oreh >> :) Vynechame ho ;)))

                              Oreh - Profil | Čt 9.5.2013 8:57:17

                              Hamon >> ja by som aj fotil, ale nic ... inak som pochodil trosku po ondave... a nasiel som nejaky ostrov

                                Hamon - Profil | Čt 9.5.2013 8:55:46

                                Takze vcera vas vela pri tej vode nebolo :(((
                                Cakal som nejake foto a ono nic :(((

                                  hako - Profil | Čt 9.5.2013 1:28:20

                                  Ideš v sobotu na rybárske preteky? Príd´ mi robit´rozhodcu, chcem si zachytat´. Slová čo si počul od druhých neber vážne, Robo tára nezmysly. Jeho brat Jančo tam ide rozhodcovat´ ta nezna, co z rozkošu má hutorec. Luda ta má stále rada a drží ti palce, aby sa ti darilo v robote.S pozdravom Lombo. P.S. Ešte raz sa stretneme.

                                    Oreh - Profil | St 8.5.2013 22:34:16

                                    kura11 >> mne prave dochadza drot... zajtra idem na nakup

                                      kura11 - Profil | St 8.5.2013 22:27:44

                                      Oreh >> mna ste zneistili tak som siel pred hodkopu kuknut ci mam vobec nejake rotacky.. nakoniec som nasiel krabicu kde to vsetko haraburdie skladujem a odtial doplnam a je toho dost :-))

                                        Oreh - Profil | St 8.5.2013 22:12:24

                                        Marek_R >> anthrax - 8.5.2013 22:07:56 >> kedze som na striebornici bol velmi hlboko, na revucej budem urcite lepsi :) .. stale je tam rezerva