Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | Ne 12.5.2013 0:00:02

Mysho22 >> www.yr.no

    NOrion24 - Profil | So 11.5.2013 23:47:19

    petersomja >> pekne petko pekne...sa ti chyta ked tam ne sme ....ale uzi si to :-)

      NMysho22 - Profil | So 11.5.2013 21:44:34

      Páni viete mi odporučiť presný server pre predpoveď počasie? Nakoľko na SHMU asi chlapcom zdochla rosnička tak si predpovede pravdepodobne ťahajú z nosa

        NMysho22 - Profil | So 11.5.2013 21:39:18

        petersomja >> len im tam ukaž švédskej odnoži ako sa lapajú ryby :-)

          Npetersomja - Profil | So 11.5.2013 21:08:13

          Zdravim s CR,tak po prvom dni som na druhom mieste...tazka chytacka v hustom dazdi na krasnej Becve... Drzte palec na zajtra...

            Nrybopet - Profil | Pá 10.5.2013 12:10:25

            Hamon >> Davno som sa tak nesmial,huuu,polaka nikto nenahradáí

              NOrion24 - Profil | Pá 10.5.2013 12:09:44

              vaga >> este ze mate vyhovorky

                Nvaga - Profil | Pá 10.5.2013 12:08:19

                Orion24 >> doosahávate poter a ten nedorastie:-(

                  NOrion24 - Profil | Pá 10.5.2013 11:47:19

                  vaga >> aspon mozte ukazat....vase duchapritomnejsie prispevky...a kulturu

                  poriadne ryby nechame Vam aby ste mali co mesiarit

                    Nvaga - Profil | Pá 10.5.2013 11:12:06

                    Hamon >> kua, také prípravy a potom nadrbete býčka a belice.. ste horší jak plavačkari kua

                      NHamon - Profil | Pá 10.5.2013 10:48:35

                      vaga >> Vsetci sa pripravuju na preteky, ci uz v CZ, alebo tu na SK. Vies ta cestovna alebo predpripravna horucka :)))

                        Nkebator - Profil | Pá 10.5.2013 10:43:40

                        Hamon >> dik, dobre to bolo !

                          Nvaga - Profil | Pá 10.5.2013 10:42:16

                          Hamon >> to vyzerá že ultralajtov chytil nejaký vírus, že sa nehlásia..

                            NHamon - Profil | Pá 10.5.2013 10:20:35

                            Na zasmiatie na piatok, pozeram to tretikrat a po dlhej dobe az na slzy v ociach. Panovi Polakovi to ide.

                            http://www.mojevideo.sk/video/19907/karol_polak_to_​riadne_rozbalil.html

                              NHamon - Profil | Pá 10.5.2013 9:31:40

                              vaga >> Podla moznosti kazdeho clena :))

                                Nvaga - Profil | Pá 10.5.2013 8:45:01

                                Hamon >> koľko potrebuješ prispieť?

                                  NHamon - Profil | Pá 10.5.2013 8:29:55

                                  A mame po prvom hokeji a dopadol zle, dokonca ani tu uz nikto nic neprispeje :(((

                                    NMakro - Profil | Čt 9.5.2013 13:10:32

                                    Hamon >> Hamon - 9.5.2013 12:50:43 >> tak vieš v Ba je všetko väčšie. Ak by sme tu mali ondavku, tak z Ba by neodchadzal Dunaj ale by všetci vedeli že u nás sa Dunaj vlieva do ........ :)

                                      NHamon - Profil | Čt 9.5.2013 12:50:43

                                      Makro >> Lebo ak ano, tak potom Ondava v porovnani s tym uz nebude riecka, ale rieka typu Dunaj ;)))

                                        NHamon - Profil | Čt 9.5.2013 11:46:51

                                        Makro >> Ty toto v BA volas potok???