Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOreh - Profil | St 8.5.2013 22:11:52

petersomja >> nemam tolko casu

    Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 22:08:09

    Oreh >> ..rotacky robim aj ja....Janors ma zneistil...))

      Nanthrax - Profil | St 8.5.2013 22:07:56

      Oreh >> No už nemáš tých 28 miest na prilepšenie istých sa to zužuje.
      Minimálne to ostatným a hlavne tým čo by to mali vyhrať sťažíme.

        NOreh - Profil | St 8.5.2013 22:03:32

        petersomja >> tak ciel mame jasny ... pozeram hokej a montujem rotacky... zacinam byt nervozny :) ...

          Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 22:01:42

          Oreh >> ..no v to dufam aj ja...))

          ..no teraz mam v hlave iny pretek...ste sa mohli prihlasit,jeden z naj z pretekov v Čechach...chyta sa Bečva vo Valaskom Meziriči a Rožnove...useky CHaP...potocaky nad 40....bude to boj..))

            NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:59:38

            petersomja >> no, bude to celkom masaker... snad nebudem uplne posledny

              Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:57:20

              Marek_R >> anthrax - 8.5.2013 21:55:46 >> ..tak to je...malo nas byt 60 a teraz 78 miest...bude to velmi tazky pretek...tesim sa tam...

                Nanthrax - Profil | St 8.5.2013 21:55:46

                petersomja >> Ďakujem.Fuf tak to je celkom nabitá konkurencia,bude to sranda.

                  Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:53:24

                  gibbon >> ...fotky nasich pstruhoviek su...ani to neviem nazvat..))..ale som rad ze aspon nieco mame..

                    Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:51:35

                    Marek_R >> anthrax - 8.5.2013 21:50:06 >> ..Majko ako pre teba..)).. http://klubprivlace.sk/web/index.php/diskusne-forum​

                      Nanthrax - Profil | St 8.5.2013 21:50:06

                      petersomja >> A kde je tam tá súpiska hm?

                        Nanthrax - Profil | St 8.5.2013 21:49:48

                        Oreh >> Jasnačka,aspoň jedného potoka a bude dobre :D

                          NOrion24 - Profil | St 8.5.2013 21:49:12

                          petersomja >> urobili chybu :-)

                            NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:47:25

                            Marek_R >> anthrax - 8.5.2013 21:46:40 >> snad pocasie vyjde.... zachytame si :)

                              Nanthrax - Profil | St 8.5.2013 21:46:40

                              Oreh >> Tak hlavne si idem zachytať,ale Robko prehlásil že tá voda je ako revúca,tak sa to dá brať aj ako tréning.Najprv trápenie,až neskôr sa to zlepšilo a bola sranda.Dnes ma voda znova niečo naučila.

                                Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:42:48

                                Orion24 >> ..ides..zlutovali sa a dali ti divoku kartu...))

                                  NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:42:12

                                  Marek_R >> anthrax - 8.5.2013 21:34:16 >> trening na revucu? :)

                                    NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:41:57

                                    gibbon >> pod starou vrbou je stary potocak

                                      NOrion24 - Profil | St 8.5.2013 21:41:50

                                      petersomja >> tak ten je nepriahliadnutelny....ja idem?..ci ma skrtli?

                                        Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:38:00

                                        Janors >> ....)))..ale funguje....