Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Ngibbon - Profil | St 8.5.2013 21:37:07

Oreh >> tak aby som nebol úplne za úchyla sú tam aj úseky kde sa dá trochu hodiť....okolo tejto vody sú úžasné stromy, len to neviem nafotiť ...napr na tejto fotke tie dva stromy v pravo sú vŕby jedna má tak 2m priemer a tá druhá čo je bližšie k vode tak 2,5m

    Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:35:00

    Oreh >> ..jaj este je tam Ludo ...toho som prehliadol...

      NJanors - Profil | St 8.5.2013 21:34:24

      petersomja >> fuj ,aka škareda nastraha :-DDDD

        Nanthrax - Profil | St 8.5.2013 21:34:16

        petersomja >> Ja som bol na obľúbenom polyuretánovom potoku.Perfektná rybačka.Najprv z rána prehral boj môj odložený dúhaka.Dvakrát som ho mal,pričom raz bol vlások od zalomenia a ušiel mi,potom dlhšie odolával a dnes som ho prekabátil.Už to nebude taká sranda bez neho.Neskôr som sa zameral na potokov a to bolo super,dve ryby okolo 35 som vypol,ďalšiu odtrhol a ešte jeden z väčších mi chodil ukazovať bodkovaný bok.Menšie brali spoľahlivo.

          Ngibbon - Profil | St 8.5.2013 21:32:45

          petersomja >> áno

            NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:32:14

            gibbon >> jedine na trepacku :)

              NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:31:54

              petersomja >> my budeme traja chytat a stvrty bude nasadeny na vas ako spicel na brehu... strach a peniaze som nikdy nemal.

                Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:31:15

                gibbon >> Parna?

                  Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:30:19

                  Oreh >> ...na Revucej styria Senicania.....nemate trosku strach?...))

                    NOrion24 - Profil | St 8.5.2013 21:30:04

                    petersomja >> ja som makal v zahrade....ako vidim dobre som zrobil

                      Ngibbon - Profil | St 8.5.2013 21:29:49

                      Oreh >> ja som dneska trhal ako keby som mal tungsteny a háčiky zadarmo :-))

                      pre ilustráciu foto z našej "pstruhovky"..... tu sa oháňať muškárkou je iná úchylka :-))))

                        NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:24:31

                        gibbon >> je to mozne. jeden maly potocak sa pokusil zozrat mojho streamra velkosti maleho potkana :) ... ale dobre bolo... skusal som si nejake sedenie a klacanie vo vode... kde zavesit kapsicky a tak dalej... a nic som neurval :)

                          Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:23:27

                          Oreh >> ..u nas su jalce v treni...velmi apaticke..akurat tie mensie su stale pazrave..

                            Ngibbon - Profil | St 8.5.2013 21:22:03

                            Oreh >> jalce začínajú sexovať tak kašlú na jedlo :-))

                            edit: tiež som dnes nevidel ani jedného

                              NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:20:07

                              petersomja >> vcera som nieco doniesol. neslo az tak o maso. prekvapilo ma, ze ani jalec. par tukancov... ryby som nejako ani nevidel. zajtra vecer to prejdem s mikrorotackou, ci vlastne na lige bude co lapat...

                                Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:18:32

                                Oreh >> ..ja mam v mraznicke ale 20..keby si nevedel najst...))..u nas to iste ...plosky a sem tam okun

                                  NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:15:42

                                  petersomja >> aj... skusal som este najst nejakeho duhaka... streamroval som... horucava... komare...

                                    Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:11:09

                                    ..uz je na klube zoznam na Revucu...

                                      Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:07:25

                                      Oreh >> ..ladomirka?

                                        NOreh - Profil | St 8.5.2013 21:07:00

                                        petersomja >> ja som zeroval