Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 21:04:45

..aj ste boli na ryboch.?.))

    Nmurmur - Profil | St 8.5.2013 18:38:42

    vanuz >> do dnes som si myslel, ze nie...

      Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 15:47:40

      ..aha..dik..))

        NHamon - Profil | St 8.5.2013 15:43:09

        petersomja >> Skus z bazaru tu na mrku na tvoju linku kliknut ;)))).
        resp. zrus si tam svoj email ;))) alebo vymaz cache a historiu ;))) A uvidis, ze prd uvidis :))

          Npetersomja - Profil | St 8.5.2013 15:18:30

          Hamon >> ..myslis tu ci v bazare?...sak mi vyvolavaju vselijaky spekulanti..))

            NHamon - Profil | St 8.5.2013 15:03:09

            petersomja >> Inak taka rada ;) Nemozes skopirovat linku, ked si si inzerat pridal, lebo ti to nebude fungovat. Takto sa nikto na tvoj inzerat nepozrie :)))
            A jednu akceptovatelnu moznost si si uz prepasol :(( Tak dobry prut sa nepredava ;)

              NHamon - Profil | St 8.5.2013 14:01:23

              kura11 >> osadnikov, komarov, musiek, cohokolvek :))))

                Nkura11 - Profil | St 8.5.2013 12:56:39

                Hamon >> ... osadníkov? :-)

                  NHamon - Profil | St 8.5.2013 12:35:08

                  murmur >> Kajakar je to mensie zlo ;) Ale zober si taky roj napadajucich ciernych .... :) Zvysok si dopln :)))

                    Nvanuz - Profil | St 8.5.2013 12:11:45

                    murmur >>tam sa da kajakovat?

                      NMISO* - Profil | St 8.5.2013 11:54:09

                      murmur >> ty si taky tolerantny typ...to iste si oni asi povedali o tebe, ze co tam zavadzias.

                        Nmurmur - Profil | St 8.5.2013 11:50:06

                        Po dnesnom zazitku asi zacnem sabotovat cistenie splavov na potokoch a nainstalujem do kazdeho zabruseny konar, smerujuci proti prudu. Na Starohorskom POTOKU okolo mna preleteli 4 kajakari, skoro ma drblo. To su chvile, ked som vdacny za minimalny prietok v lete ;(

                          NHamon - Profil | St 8.5.2013 11:15:32

                          oborc >> Dakujem, odkazem, ked pridem domov :)Teraz musim poctivo makat :(( Ako pisali dole, ideme prehadzovat z jednej kopy na druhu :(((

                            Noborc - Profil | St 8.5.2013 11:06:49

                            Hamon >> Marek pozdravuj Zuzku a povedz jej, že odporúčam Canon PowerShot G1 X. Vrelo odporúčam a bude na veeeľmi dlho spokojná!

                              NHamon - Profil | St 8.5.2013 10:54:53

                              vanuz >> No podla vsetkeho uvidime co to bude. Nakoniec mi povedala, ze objektivyu kupovat nebudeme, takze skor take nieco vsetko v jednom, taky univerzal, aj ked viem, ze tym padom do bude na kazdu stranu z niecoho uberat.

                                Nvanuz - Profil | Út 7.5.2013 23:31:06

                                Hamon >> Panasonic Lumix DMC-SZ7 pozri, lacak, mohlo by to byt OK, hladam tiez nieco pre total nefotografa do rodiny, nikon coolpix s6300, alebo toto zatial. ale moc som sa v tom nevrtal.

                                  NMartinbati - Profil | Út 7.5.2013 22:11:46

                                  Mysho22 >> aha, ok

                                    NMysho22 - Profil | Út 7.5.2013 22:02:16

                                    Martinbati >> antifašistický :-)

                                      NMartinbati - Profil | Út 7.5.2013 21:59:37

                                      Oreh >> a 8. maja bude jaky sviatok?