Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

kura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:52:17

petersomja >> vychod vymiera.. tu uz su len pocerny juniori a tí lapaju rovno do ruk

    Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:51:53

    petersomja >> len oni nepustaju :)

      Orion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:51:44

      Oreh >> uz ta paco nakazil......:-)

        petersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:51:24

        Oreh >> ....videl som ich tam vela u vas..bolo by skoda ich nepozvat..a lapaju dobre Tatoo by vedel rozpravat..))

          Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:50:48

          Orion24 >> tak sa rozhadzuje? tak hej, bankar ...

            Orion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:50:16

            Hamon >> ale aky mas plat bankar....fotak za 400 euri vole :-)

              Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:49:32

              Orion24 >> ja ta iba upozornujem, nevyhrazam sa ... som strazca pokladu

                Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:48:59

                Martinbati >> sviatok prace uz bol ...

                  Orion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:48:55

                  Janors >> ta "kolega" a "kamarat z teamu"....Oriešok...:-)

                    Martinbati - Profil | Út 7.5.2013 21:48:02

                    Hamon >> ja budem zajtra kosit. o vela nepridem, u nas bude vsade plnka kedze sa aj sadilo, aj bude sviatok prace

                      Hamon - Profil | Út 7.5.2013 21:46:30

                      Kurna, dnes sa mi sranduje, ale zajtra ste vsetci vysmiaty doma abo na ryboch, len ja musim do roboty :(

                        Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:45:49

                        Janors >> prve kolo sa blizi, musime zahmlievat :)

                          Janors - Profil | Út 7.5.2013 21:45:02

                          Oreh >> jj, už tu aj šifrujete :-D

                            Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:44:25

                            petersomja >> ta to uz budu skoro majstrovstva sveta, ked tam chces aj cernochov :)

                              Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:43:45

                              Janors >> nic si nevsimaj. vsetko podstatne mame :)

                                petersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:43:15

                                Oreh >> ..Ukrajina,Polsko,Rusnaci,Romaci,Slovensko....)))


                                za kolo...))

                                  Janors - Profil | Út 7.5.2013 21:42:27

                                  Orion24 >> co??? :-DDD nic som nepostrehol? kto ta vydierra? :-D

                                    Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:42:05

                                    petersomja >> za cele prazdniny? :)

                                      Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:41:23

                                      petersomja >> mozeme spravit ME u nas na Ladomirke

                                        petersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:40:48

                                        Hamon >> ..to nemyslis vazne..2.????..na becve som ich dal 80...to musite zmenit.....