Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:40:38

Hamon >> Peto m atake vysledky...ze asi zavodne skonci po tom preteku

    NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:40:28

    kura11 >> ale bol tam jeden, co bol fakt vo vode :) . pre mna to bol najvacsi zazitok dna :)

      Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:39:31

      kura11 >> ...ze je nas malo je chyba hlavne vychodu...vy tam nemate vlackarov..??..skoro vsetci sme zo zapadu + Kysuce...

      ..dalsia vec...ja som docela hrdy majster slovenska..

      ..lebo vidim ze to co ma bavi a co rad robim prinasa vysledky..skoda ze nemame majstovstva europy aspon..pisem si s chalanmi z chorvatska radi by sa pridali

        Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:38:49

        Oreh >> ja som ta videl.. vo vode si mal len topanky :-)

          NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:38:18

          Hamon >> to dva krat prekona osobak... :)

            NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:38:13

            Janors >> jano ponizene prosim o par plechov.....vidis vydieraju ma tvojimi vyrobkami....:-)

              NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:37:08

              petersomja >> Len pripominam, aby sa nezabudlo, Mysho ma tri basy, Makro tusim nejake sumce na vabnicku. Aj petersomja mal nejaku ale nejak to neviem najst? Dva jalce nad 25cm? Ci ako to bolo??

                NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:36:50

                Hamon >> a ja som bol dnes pol dna vo vode :)

                  NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:36:14

                  Orion24 >> to by boli filety :)

                    NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:35:51

                    Oreh >> On je este pred vodou, ale uz sa prestahoval k tej vode blizsie, uz mu staci len krok :)))
                    Zato ta voda ma celkom kvantum ryb :)))

                      NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:34:45

                      Oreh >> ta mi co dobre losujeme ...rotacky nepotrebujeme :-)))))))))))))

                      ja a za vodou?.....sak sa neviem dockat vyplaty.....keby som bol za nou som dvakrat rocne v Mongolsku a vidis fotky ostriezov 60 plus

                        NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:33:53

                        Janors >> To je na dlhsi. Ale nevadi, aspon pride cas na rozobratie nejakeho spravodliveho nominacneho kluca na MSR juniorov. Nieco som uz spisal, nieco navrhol, skusim to este prebehnut na stretnuti sekcie. Tak uvidime, co z toho pride.

                          NJanors - Profil | Út 7.5.2013 21:33:52

                          kura11 >> uz len s principu, ma na to pravo porovnavat sa s rovesnikmi

                            NJanors - Profil | Út 7.5.2013 21:32:04

                            Hamon >> tu podpasovku som nedaval na vase triko, fuu ak to tak vyznelo tak sa ospravedlnujem, za toto je zodpovedný niekto iný

                              Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:31:32

                              petersomja >> ja sa len pytam.. bo ked dojde 12 chalanov tak to az taka prestiz nie je.. to by som siel radsej na ligu

                                NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:31:08

                                kura11 >> sak to jak ja v Puchove...ked som skoro umrel na trati...takticky ste to zvladli...aj ked uz dobehnut sme vas nemohli ani nahodou nic ste nenechali na nahodu :-)
                                Kapitan je strateg :-)

                                  Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:30:56

                                  Orion24 >> ..uz som napisal..ja sa k vam tesim..a nie koli rybacke...))

                                    NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:30:54

                                    Janors >> Zober to z tej druhej strany, boli sme dotlaceny do preteku, urcili sme datum, kedy by sme mali ligu, s nicim termin nekolidoval, tak som doma co to povybavoval, kazdy sme uz mali dovolenky naplanovane(osobne to musim mat tri mesiace dopredu, aby som mal 100% istotu, ze ju budem mat) a potom povodny termin nesedi Jarovi a hodi ho na nas termin? Pricom o tyzden, dve neskor nomohol, lebo bude malo vody. Takze to nakoniec ostalo takto.

                                      Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:29:53

                                      kura11 >> ..je nas v U 18 stke okolo 20 u nas aj Cechach

                                        NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:29:06

                                        petersomja >> Peto o co si prisiel o nic?....uz to nepripominaj...pojdes do najkrajsieho kuta slovenska a uvidis chytat legendy rybolovu Oreha, Hamona....atd....co je viac?....:-)

                                        akurat kopu kilometrov :-)...aspon vidite co musime my furt daleko cestovat