Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Janors - Profil | Út 7.5.2013 21:28:39

kura11 >> nasadim na teba otahela, neboj nic, bude lahke rano, ani nevstanes :-D

    Janors - Profil | Út 7.5.2013 21:27:49

    Hamon >> Marek, inak toto beriem ako podpasovku, to je nieco podobne ako mat msr seniorov a druhu ligu v jednom termine

      Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:27:45

      Orion24 >> som strazca krabicky s rotackami... takze bacha na tento fakt :)

        kura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:27:13

        Orion24 >> ta ja sa idem zabavit, len uz nechcem mat tie tazke rana.. ked bude kus tahsie nevadi ale nie tazke :-)) ja to berem jak take mini dovolenky :-O

          Orion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:26:30

          Hamon >> Orehovi nic netaham...je drzy...:-)

            Hamon - Profil | Út 7.5.2013 21:25:47

            petersomja >> Viem predstavit, co si obetoval. Ale snad sa to bude dat na buduci rok zmenit. Skusim predebatit s Jarom nejake navrhy, ako na nominaciu na juniorov a do roznych kategorii, uz mam nejaky napad, este to skusim prebrat s Jarom a na sekcii, ak to bude ako tak v ucelenej verzii, tak to niekam zavesim k pripomienkovaniu.

              petersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:25:41

              kura11 >> ..neviem kolko ich bude toho roku,ani ma to nezaujima...ale Vlara je neskutocna voda..

                Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:25:01

                petersomja >> ta ladomirka a ondava su uplne rovnake riecky... charakterom, obsadkov ryb... aka teraz tecie ladomirka, taka potecie v lete ondava... ked uz v ladomirke nebude voda

                  Orion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:24:49

                  kura11 >> ta kusticko stastia...treba...niekedy silne druzstvo nieco pomrvy a postupi aj slabsi.....ale o co ide?....o nic....ved to je jedno

                    kura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:24:39

                    petersomja >> jaka je konkurencia na tych junioroch?? 10 chalanov?? ci menej??

                      Oreh - Profil | Út 7.5.2013 21:23:57

                      Orion24 >> naco tebe sportkovat, ty si davno za vodou :)

                        kura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:23:53

                        Orion24 >> mozna by si mal skusit tie losy co maju tetusky na poste :-O

                          petersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:23:46

                          Hamon >> .vobec si tu vodu neviem predstavit....ale tesim sa k vam..ved som obetoval Vlaru a MS...

                            Hamon - Profil | Út 7.5.2013 21:23:15

                            Orion24 >> Stastie mas mat iba ked budes losovat Orehovi. My ostatni zachytame hocikde ;))) Ale sak to vies :))

                              Orion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:22:17

                              Oreh >> pocuj ked som mal 12 krat pri lose stastie...tak to statisticky nesedi....to by som bol v sportke milionar :-)

                                Hamon - Profil | Út 7.5.2013 21:22:11

                                petersomja >> Vidis, zadarilo sa, uvidime, ako sa popasujeme s Ondavou.

                                  petersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:21:20

                                  Janors >> ..presne..))

                                    Hamon - Profil | Út 7.5.2013 21:20:47

                                    Janors >> Presne tak ako Senica :) Tiez vystihli prvy rok divizie ;))

                                      kura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:20:32

                                      Orion24 >> ta zaujem rastie.. verim ze sa to posunie casom do roviny ako u muchy.. tam je to genialne.. raz si hore raz dole.. furt lapas daco ine, s inymi ludmi.. je to zaujimavejsie..

                                        petersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:20:21

                                        Hamon >> ...prvy den som tam zabil 0 jak hovado,ja som taku vodu videl prvy krat v zivote..))..ale v nedelu som urobil 2 spokojnost...))