Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NJanors - Profil | Út 7.5.2013 21:20:10

Orion24 >> ja som nehovoril ze tam nepatri, ma moj respekt, ale ako druzstvo vystihli ten spravny rok

    NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:18:34

    Janors >> Jano je hore preto, lebo to nie je pre jedno postupujuce a jedno vypadavajuce muzstvo este stale rozdelene podla kvality.....

      NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:18:27

      ivanv 25,59 >> Bez natahovania to nejde ;) Vies jak nazhaveny pridu pretekari na pretek? Este ze tam mam v tej bodovacej ;)) Aj ked predpokladam, ze nebudes moc potrebny, predsa vysledky uz ma Orion, tusim najhorsie zachytali Senicania, mam pocit, ze petersomja je 14 z 12 a Mysho22 mam pocit ze az 36 z 12. Predsa len Mysho mal znacne zly zreb :)

        NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:17:24

        Mysho22 >> Nie, ja chcem veslonosov, ty mas basy, ja chcem veslonosov ;)

          NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:16:12

          petersomja >> Ale cela sranda bola, ze dva dni predtym tam bol povodnovy stupen cislo dva.
          Ja som bol vobec rad, ze sa pretek nezrusil, resp. nepresunul na rybnik. V podstate ste chytali v top vode. A druha vec, uz samotnu nedelu to slo o znak horsie, nakolko sa uz voda viac cistila a dost sa ochladilo.

            Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:15:38

            Oreh >> ..co to je..???

              NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:15:34

              petersomja >> dva roky sme tam nemali vodu... podla shmu to malo vysku hladiny 7cm... podla mna menej... tak si vies predstavit

                Nkura11 - Profil | Út 7.5.2013 21:15:31

                Janors >> tak zastupcovia 2 hej a divizie odsuhlasia na mitingu ze 8 dole 8 hore a to svidnik isto postupi.. :-))a aj sa to bude fajne miesat kazdy rok :-O

                  NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:14:23

                  Orion24 >> Ale po rotacii bola znacne horsia, tam som to pototo na celej ciare, ale zato so zerom byt 5 je celkom good.
                  Ale v nedelu, tam mi taktika celkom vysla, tie ryby som tam citil a oni tam aj boli ;)))

                    NJanors - Profil | Út 7.5.2013 21:14:22

                    Oreh >> veru tak

                      Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:14:21

                      Oreh >> ..2010 to bolo tusim..))..tu som daval jalca za jalcom..))

                        NMysho22 - Profil | Út 7.5.2013 21:13:55

                        Hamon >> veslonosi došli máme iba padlonosov .... može byť ? :-D

                          NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:13:27

                          petersomja >> budu aj nejake prostitutky?

                            NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:13:08

                            Janors >> moj ciel je splneny... novy ciel je nevypadnut :). aj z druhej ligy sa da dost dobre provokovat :). to uz je asi iba 30 bodov za tri jednotky za cely rok rozdiel oproti druhej... a ako peto pise, druha liga je silna, nie je hanba v nej byt niekde v polovici...

                              NOrion24 - Profil | Út 7.5.2013 21:12:57

                              Hamon >> v sobotu si mal lepsiu vodu...:-)

                                Npetersomja - Profil | Út 7.5.2013 21:11:35

                                Hamon >> ..vybavene...dalsie specialne zelanie pre clenov teamu?..))

                                  NJanors - Profil | Út 7.5.2013 21:10:52

                                  kura11 >> ja som nepisal co bude ale co bolo, inak vsimol som si ze druzstvo co postupi z divizie je plne elanu a chuti a su v prvom roku vysoko, piestany C boli druhe a vy tiez, akurat ze ak nepostupia v prvom roku druhej ligy, tak uz nepostupia vobec, takze aj so svidnikom to moze byt podobne a tipujem ze skoncia vysoko, len neviem ci to bude stacit na postup

                                    NOreh - Profil | Út 7.5.2013 21:10:50

                                    petersomja >> kedy si tam naposledy chytal? ja vcera ... bieda. cela trat by sa tam nezmestila... polovica by bola bez zivota

                                      NMysho22 - Profil | Út 7.5.2013 21:10:29

                                      Hamon >> Myjava by bola cez leto zaujímavá len už vidím keby niekto na 10 nahod z 10 vytiahol riasu ako noha by nám ofrflal celý pretek. Akurát ta organizácia ma dosť straší bo koncom septembra ešte bývam v práci a ako brigádnik si nemôžem diktovať voľno no možno šef nadobudne pochopenia a zrovna vtedy pôjdeme na víkend domov :-)

                                        NHamon - Profil | Út 7.5.2013 21:10:18

                                        petersomja >> Hm, vidim, ze sme blbo zrebovali. :) Ale ja chcem u vas mat minimalne troch veslonosov na trati v sektore;))