Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nvanuz - Profil | Pá 3.5.2013 15:37:46

seka to, lshunter.net

    NOreh - Profil | Pá 3.5.2013 15:34:18

    tiez hladam

      Nvanuz - Profil | Pá 3.5.2013 15:33:13

      kde je to online?

        Nanthrax - Profil | Pá 3.5.2013 15:30:20

        Aký goool fuuuf

          Nplacew - Profil | Pá 3.5.2013 15:18:17

          Mysho22 >> ja nevidim foto, niekde sa stala chyba?

            Nrobin111 - Profil | Pá 3.5.2013 14:46:41

            Milan111111 >> milanku nema slov to komentovať a nieje vždy všetko pravda čo si počul :) nebudem sa stebou hádať.

              Nivanv 25,59 - Profil | Pá 3.5.2013 14:17:31

              uz se perou?

                NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 13:53:57

                Orion24 >> potom by to tak nebilo do oči :-D

                  NOrion24 - Profil | Pá 3.5.2013 13:53:21

                  Janors >> pocuj Jano...mal si sa volat Tomaš :-)

                    NOrion24 - Profil | Pá 3.5.2013 13:52:50

                    Hamon >> nekomol to...ty tam budes....ja isto ne

                      NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 13:43:19

                      Janors >> Ina suvislost ;))))
                      Zato hokej sa blizi ;))) A tam tiez sa ide po medailu :))) Teda aspon po 15:15 ideme po medailu :))

                        NMysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 13:40:05

                        Janors >> nie to bola pesnička akurát každý nepobral pointu :-)

                          NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 13:38:33

                          Hamon >> o lietani v oblakoch som už tusim dnes pisal :-D

                            NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 13:36:44

                            Orion24 >> Zatial mame cas, takze tento rok musime zamakat ;))) Aby minimalne jeden zo Svidnika na MS bol ;)) tento rok bude klucovy dostat sa na MSR. ;)

                              NOrion24 - Profil | Pá 3.5.2013 13:30:01

                              Hamon >> ty sa nepojdes kuknuť...ty tam budes chytat :-)

                                NMysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 13:01:22

                                kura11 >> ja ti sám neviem :)

                                  NMysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 12:59:10

                                  Hamon >> ten kapor čo som posielal v prílohe bol taký tažky a velký ,že nešiel poslať našup tak som musel podeliť :-)

                                    Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 12:55:40

                                    Hamon >> on to dokonca chyta holymi rukami..

                                      NKolac1 - Profil | Pá 3.5.2013 12:55:06

                                      Hamon >> nie ja, ale paco...., mne vacsinou ujde....,

                                        NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 12:53:41

                                        Kolac1 >> Kolac dokaze podobrat vlozku