- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Slovenské jadro
... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil
Dále moderuje: vanuz Profil
Chceli by ste nejakú anketu?
A) Áno67%
B) Nie17%
C) Neviem sa rozhodnúť17%
Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
305x v oblíbených a 55x v ignorovaných.
Hamon - Profil | Pá 3.5.2013 12:52:41
Fuuu, nova moda, ako pozeram, aby prispevok mal patricnu vypovedaciu hodnotu, skusime ho dat sem dvakrat. ;)))
kura11 - Profil | Pá 3.5.2013 12:50:32
Mysho22 >> ze sa tu natahujes so 16 rocnym adolescentom co este o zivote vie velke h..o
pace - Profil | Pá 3.5.2013 12:47:23
Kolac1 >> tak snad mi budes robit asistenta....kedze koncis s pretekarskou karierou
Kolac1 - Profil | Pá 3.5.2013 12:41:23
pace >> ked to budes fotit ty, tak ani jedna fotka nevide... :)
pace - Profil | Pá 3.5.2013 12:39:25
Hlava >> vsak ja raz lapim aj zivu rybu.....potom ju budem 4 hodiny fotit a katalogizovat
Mysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 12:38:06
Milan111111 - 3.5.2013 10:47:38 >> no servus Milanko a že sa aj ukážeš medzi slušnými ľudmi. A inak ako zdravie slúži kapore berú? Vidím ,že na pstruhy si sa vysr..... keď si na bazoši predával papek samozrejme ako funglovku s ktorou si odchytal sezonu a par krat si ju hodil o zem ,ale predsa to je vedlajšie nie? Ale dúfam ,že Areala si si nechal treba chodiť na pstruhy v decembri-novembri a chytať ich do suchých rúk to dobre vieš. Ale naspať k našemu problému. Ano papier som ti poslal naspať na tvoju žiadosť ktorá prestihla vlastné zváženie nad týmto krokom takže si mi iba ulahčil prácu. Veľmi ma teší tvoj záujem o moje osobné úspechy. Pár vecí som dosiahol na ktoré som hrdý a niektoré berem ako súčasť niečoho čomu sa venujem a som v tom ,,dobrý,, (Milanko tie čiarky sú potom úvodzovoky) Ale jedno mi nejde do hlavy. Prečo by som mal skončiť s niečím čo ma baví ? Vieš takto skoro po ránu mi to nemyslí tak rozveď trošku tvoju myšlienku. K tým výhražkám. Neslubuj čo nemôžeš splniť bo viem ,že to nesplníš. Viem možno to fungovalo na iných ktorým si sluboval hrozitánsku bitku ,ale ruku na srdce ako to skončilo?
Keď si začal s tými kaporami tak tu máš jednu. Ale bez podpisu. Ten si zaslúžia iba taký zabednenci .
Keď si začal s tými kaporami tak tu máš jednu. Ale bez podpisu. Ten si zaslúžia iba taký zabednenci .
Mysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 12:35:55
Milan111111 - 3.5.2013 10:47:38 >> no servus Milanko a že sa aj ukážeš medzi slušnými ľudmi. A inak ako zdravie slúži kapore berú? Vidím ,že na pstruhy si sa vysr..... keď si na bazoši predával papek samozrejme ako funglovku s ktorou si odchytal sezonu a par krat si ju hodil o zem ,ale predsa to je vedlajšie nie? Ale dúfam ,že Areala si si nechal treba chodiť na pstruhy v decembri-novembri a chytať ich do suchých rúk to dobre vieš. Ale naspať k našemu problému. Ano papier som ti poslal naspať na tvoju žiadosť ktorá prestihla vlastné zváženie nad týmto krokom takže si mi iba ulahčil prácu. Veľmi ma teší tvoj záujem o moje osobné úspechy. Pár vecí som dosiahol na ktoré som hrdý a niektoré berem ako súčasť niečoho čomu sa venujem a som v tom ,,dobrý,, (Milanko tie čiarky sú potom úvodzovoky) Ale jedno mi nejde do hlavy. Prečo by som mal skončiť s niečím čo ma baví ? Vieš takto skoro po ránu mi to nemyslí tak rozveď trošku tvoju myšlienku. K tým výhražkám. Neslubuj čo nemôžeš splniť bo viem ,že to nesplníš. Viem možno to fungovalo na iných ktorým si sluboval hrozitánsku bitku ,ale ruku na srdce ako to skončilo?
Keď si začal s tými kaporami tak tu máš jednu. Ale bez podpisu. Ten si zaslúžia iba taký zabednenci .
Keď si začal s tými kaporami tak tu máš jednu. Ale bez podpisu. Ten si zaslúžia iba taký zabednenci .
kura11 - Profil | Pá 3.5.2013 12:35:14
Hlava >> sak za to by to dal tam.. ma to natrenovane aj s orehom.. :-P na čabi
pace - Profil | Pá 3.5.2013 12:31:32
ja by som to dal na Torysu....ale nech sa boduje aj vlozka a primak
vanuz - Profil | Pá 3.5.2013 12:04:59
kura11 >> no svit...tam na tych kaskadach by asi borci moc spokojni neboli. a ze by zilina poskytla rajcianku, hmmm, ved tam ani hostovacky nechcu predavat. ale ktovie, kazdopadne sa tesim na ryby po pretekoch
Hamon - Profil | Pá 3.5.2013 12:02:51
kura11 >> No uvidime, kde to nakoniec bude, rad by som sa siel na pretek pozriet, tak uvidime. ;)
kura11 - Profil | Pá 3.5.2013 12:00:25
Hamon >> mozna aj u nas na hornade tu by to slo.. vsade ide asvaltka kolo vody, ubytko mozna v skole prirode v kysaku neviem aka je kapacita.. ale u nas by sa dal zrobyt po zarybneni extra pretek s brodenim ale
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Bílá Hora (Berounka) | 20.9 °C | 90 cm | 4.72 m³/s |
| Plzeň-Skvrňany (Vejprnický potok) | 17.0 °C | 33 cm | 0.08 m³/s |
| VD České Údolí (Radbuza) | 29 cm | 1.00 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
22:03Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03Bleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15Staré Česke rybářské vybavení 398
19:31Bečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
22:03Bleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












