Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Hamon - Profil | Pá 3.5.2013 12:53:18

Kolac1 >> Kolac dokaze podobrat vlozku

    Hamon - Profil | Pá 3.5.2013 12:52:41

    Fuuu, nova moda, ako pozeram, aby prispevok mal patricnu vypovedaciu hodnotu, skusime ho dat sem dvakrat. ;)))

      Kolac1 - Profil | Pá 3.5.2013 12:52:26

      kura11 >> opravene..., :)

        kura11 - Profil | Pá 3.5.2013 12:51:30

        Kolac1 >> nerozumiet ti :-)) pis slovensky..

          Kolac1 - Profil | Pá 3.5.2013 12:50:38

          pace >> vlozku dokazes podobrat aj sam....,

            kura11 - Profil | Pá 3.5.2013 12:50:32

            Mysho22 >> ze sa tu natahujes so 16 rocnym adolescentom co este o zivote vie velke h..o

              pace - Profil | Pá 3.5.2013 12:47:23

              Kolac1 >> tak snad mi budes robit asistenta....kedze koncis s pretekarskou karierou

                Kolac1 - Profil | Pá 3.5.2013 12:41:23

                pace >> ked to budes fotit ty, tak ani jedna fotka nevide... :)

                  pace - Profil | Pá 3.5.2013 12:39:25

                  Hlava >> vsak ja raz lapim aj zivu rybu.....potom ju budem 4 hodiny fotit a katalogizovat

                    Mysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 12:38:06

                    Milan111111 - 3.5.2013 10:47:38 >> no servus Milanko a že sa aj ukážeš medzi slušnými ľudmi. A inak ako zdravie slúži kapore berú? Vidím ,že na pstruhy si sa vysr..... keď si na bazoši predával papek samozrejme ako funglovku s ktorou si odchytal sezonu a par krat si ju hodil o zem ,ale predsa to je vedlajšie nie? Ale dúfam ,že Areala si si nechal treba chodiť na pstruhy v decembri-novembri a chytať ich do suchých rúk to dobre vieš. Ale naspať k našemu problému. Ano papier som ti poslal naspať na tvoju žiadosť ktorá prestihla vlastné zváženie nad týmto krokom takže si mi iba ulahčil prácu. Veľmi ma teší tvoj záujem o moje osobné úspechy. Pár vecí som dosiahol na ktoré som hrdý a niektoré berem ako súčasť niečoho čomu sa venujem a som v tom ,,dobrý,, (Milanko tie čiarky sú potom úvodzovoky) Ale jedno mi nejde do hlavy. Prečo by som mal skončiť s niečím čo ma baví ? Vieš takto skoro po ránu mi to nemyslí tak rozveď trošku tvoju myšlienku. K tým výhražkám. Neslubuj čo nemôžeš splniť bo viem ,že to nesplníš. Viem možno to fungovalo na iných ktorým si sluboval hrozitánsku bitku ,ale ruku na srdce ako to skončilo?



                    Keď si začal s tými kaporami tak tu máš jednu. Ale bez podpisu. Ten si zaslúžia iba taký zabednenci .

                      Mysho22 - Profil | Pá 3.5.2013 12:35:55

                      Milan111111 - 3.5.2013 10:47:38 >> no servus Milanko a že sa aj ukážeš medzi slušnými ľudmi. A inak ako zdravie slúži kapore berú? Vidím ,že na pstruhy si sa vysr..... keď si na bazoši predával papek samozrejme ako funglovku s ktorou si odchytal sezonu a par krat si ju hodil o zem ,ale predsa to je vedlajšie nie? Ale dúfam ,že Areala si si nechal treba chodiť na pstruhy v decembri-novembri a chytať ich do suchých rúk to dobre vieš. Ale naspať k našemu problému. Ano papier som ti poslal naspať na tvoju žiadosť ktorá prestihla vlastné zváženie nad týmto krokom takže si mi iba ulahčil prácu. Veľmi ma teší tvoj záujem o moje osobné úspechy. Pár vecí som dosiahol na ktoré som hrdý a niektoré berem ako súčasť niečoho čomu sa venujem a som v tom ,,dobrý,, (Milanko tie čiarky sú potom úvodzovoky) Ale jedno mi nejde do hlavy. Prečo by som mal skončiť s niečím čo ma baví ? Vieš takto skoro po ránu mi to nemyslí tak rozveď trošku tvoju myšlienku. K tým výhražkám. Neslubuj čo nemôžeš splniť bo viem ,že to nesplníš. Viem možno to fungovalo na iných ktorým si sluboval hrozitánsku bitku ,ale ruku na srdce ako to skončilo?



                      Keď si začal s tými kaporami tak tu máš jednu. Ale bez podpisu. Ten si zaslúžia iba taký zabednenci .

                        kura11 - Profil | Pá 3.5.2013 12:35:14

                        Hlava >> sak za to by to dal tam.. ma to natrenovane aj s orehom.. :-P na čabi

                          Hlava - Profil | Pá 3.5.2013 12:33:34

                          pace >> to ti ide najlepsie a bol by si jasny vitaz. :-)

                            pace - Profil | Pá 3.5.2013 12:31:32

                            ja by som to dal na Torysu....ale nech sa boduje aj vlozka a primak

                              vanuz - Profil | Pá 3.5.2013 12:04:59

                              kura11 >> no svit...tam na tych kaskadach by asi borci moc spokojni neboli. a ze by zilina poskytla rajcianku, hmmm, ved tam ani hostovacky nechcu predavat. ale ktovie, kazdopadne sa tesim na ryby po pretekoch

                                Hamon - Profil | Pá 3.5.2013 12:02:51

                                kura11 >> No uvidime, kde to nakoniec bude, rad by som sa siel na pretek pozriet, tak uvidime. ;)

                                  Janors - Profil | Pá 3.5.2013 12:02:45

                                  kura11 >> mne to vychadza na Váh/Bela

                                    kura11 - Profil | Pá 3.5.2013 12:00:25

                                    Hamon >> mozna aj u nas na hornade tu by to slo.. vsade ide asvaltka kolo vody, ubytko mozna v skole prirode v kysaku neviem aka je kapacita.. ale u nas by sa dal zrobyt po zarybneni extra pretek s brodenim ale

                                      Hamon - Profil | Pá 3.5.2013 11:55:44

                                      vanuz >> predpokladam skor Ladomirka, Ondava a pod.

                                        kura11 - Profil | Pá 3.5.2013 11:52:03

                                        vanuz >> predpokladam skor svit, rajcianka a pod.