Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

Nanthrax - Profil | Pá 3.5.2013 11:06:08

Hamon >> Ale vieš ako by som si ho dal.Díval som sa na neho.Len som si pomyslel že sa tam chudák trápi +- 9 rokov...radšej 10 granulakov zalomím ako tohto jedného krásavca

    NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 11:03:38

    Marek_R >> anthrax - 3.5.2013 11:02:19 >> Zasada trikrat a dost nic nehovori? ;))))

    3stan >> Tento udaj by fakt zaujimal aj mna. Mohli by to byt akoze fest zaujimave cisla :))

      NeXecutor - Profil | Pá 3.5.2013 11:03:34

      Ešte že tu u nás dnes prší. Aspoň sa nedá veľmi isť k vode. Ale zato tu ? Beriem pukance a pivo do ruky :) poďme dotoho dotoho :)

        NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 11:02:44

        Marek_R >> anthrax - 3.5.2013 11:02:19 >> to bol pokus o vtip, zrejme sa mi nevydaril :-D

          Nanthrax - Profil | Pá 3.5.2013 11:02:19

          Ten pstruh ešte žije,teda myslím si že žije :) Tento rok som ho mal na palici už dvakrát :D

            N3stan - Profil | Pá 3.5.2013 11:01:13

            Hamon >> zisti este kolko ludi cita tuto otazku

              NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 11:00:28

              vanuz >> A neviem, ci si si vsimol takyto maly fakt.

              197x v oblíbených a 32x v ignorovaných.
              Este traja ludia a mame 200 oblubenych ;))

                NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 11:00:06

                Hamon >> ty sa musis v praci fakt nudit :-D

                  NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 10:59:32

                  Milan111111 >> myslím že kuratko vodne prasiatka nezaujímaju, tak isto ako väcsinu z nas tu, skus dat dake motivačnejsie foto :-)

                    NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 10:59:19

                    A teraz vas mam, evidentne mate na jadro zapnuty nejaky senzor. Pokial tu nenapisal Milan, tak 5 priatelov online, ked tu zrazu po jednom prispevku pribudlo 35 komentarov a zrazu je 15 priatelv online ;) A to v priebehu 5 minut, bud si telefonujete medzi sebou alebo fakt neviem. ;)

                      NMilan111111 - Profil | Pá 3.5.2013 10:58:29

                      kura11 >> kiež by sukromákk :DDD,, ale asi by si si tam ani netukol :DD

                        Nanthrax - Profil | Pá 3.5.2013 10:58:11

                        Milan111111 >> Aha jednooký medzi slepými :D

                          NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 10:57:01

                          3stan >> Este treba tyzden a pol vydrzat a bude aj kaper ;)))

                            NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 10:56:19

                            Marek_R >> anthrax - 3.5.2013 10:55:19 >> Az sa mi noz vo vrecku pekne pookrial ;) Ej,ale by sa vynimal na tanieri, samozrejme bez cestovin.

                              Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 10:56:06

                              Marek_R >> anthrax - 3.5.2013 10:55:19 >> to je ryba!

                                N3stan - Profil | Pá 3.5.2013 10:55:59

                                Marek_R >> anthrax - 3.5.2013 10:55:19 >> zabudol si GPS:)

                                  NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 10:55:55

                                  Marek_R >> anthrax - 3.5.2013 10:55:19 >> hlava je už odrezana že ? .-D

                                    N3stan - Profil | Pá 3.5.2013 10:55:38

                                    Hamon >> hmm, kaper tu uz davno nebol

                                      Nanthrax - Profil | Pá 3.5.2013 10:55:19

                                      3stan >>

                                        NeXecutor - Profil | Pá 3.5.2013 10:55:03

                                        Janors >> :D