Slovenské jadro

... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil

Chceli by ste nejakú anketu?

A) Áno67%

B) Nie17%

C) Neviem sa rozhodnúť17%

Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.

NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 10:54:25

Hamon >> hm... nie :-D

    NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 10:53:51

    3stan >> Dal, nevidis?

      NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 10:53:23

      3stan >> a ty si kto, že tu rozkazuješ? :-DDDD

        Nvanuz - Profil | Pá 3.5.2013 10:52:30

        Milan111111 >> mas recht veduci

          N3stan - Profil | Pá 3.5.2013 10:52:17

          fuha. dajte foto dakej ryby,lebo zas riesite kokociny

            Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 10:51:15

            dr.david >> chalan sa mi paci ma guráž

              Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 10:50:49

              Milan111111 >> jo o pokrivenom kaporovi zo sukromaku snivame vsetci..

                Ndr.david - Profil | Pá 3.5.2013 10:49:09

                kura11 >> imperium vraci uder...

                  Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 10:47:48

                  Milan111111 >> trafena hus zagagala?? :-)

                    NMilan111111 - Profil | Pá 3.5.2013 10:47:38

                    Žijete vo svojom svete ,, sa spametajte ,, postupne k dotyčnym Michal Černy : poznáš to že : PODLA SEBA SÚDIM TEBA, v tvojom pripade sa to teraz jedná o seba ,, v prilohe posielam konverzaciu že som ti povedal aby si mi poslal naspet papier ,, nie že si to ty spravil sám od seba ,, vymyšlaš si tu veci ktore niesu pravda ,, pošpinuješ a urážaš moje meno ,, čo si ty dokazal v živote? chytaš ryby ,, ? :DD mal by si stym skončit a prečo na to si pridi sám !! ,, kolko si teda vyhral ty pretekov , jeden , dva, tri ? nevieš čo je v živote dôležitejšie,, ale ty maš iba svoju zabednenu hlavu , plnú zavisti ,,, ešte to neskončilo a dávaj si na sba bacha ,, možno sa raz stretneme niekde :)
                    Robert Ondrovič : banujem že som ta spoznal niekedy ,, lebo si jeden stych ,čo sa nechali nablbnut odtakych ako je Černý ,, nemáš vlastnú hlavu na to aby si si povedal svoje,, len nechceš vyčnievat s partie (zlej partie) považoval som ta za jedneho stych normalnych s kym sa da pokecat ,, ale to ty nesi ,, že si mi ponúkol miesto chytat za Senicu ,,ano ponúkol ale určite ako tu hovoril majsterko augustínko že som ta nahovaral aby si ma tam zobral ,, tak to určite nie ,, alebo si to nepamatáš? ,,
                    a majsterko Augustinko : steba mi je na smiech , a páči sa mi ako sa pcháš všetkym do zadnej časti tela ,,čo že maáš doma pohariky ktore zapadaju prachom ? to zavidiet? ano zavidime ved kto by to nechcel mat doma ? uvedom si že život nieje len o rybkach ,, a tych šršnov čo chytaš , to sa ja chodim zabavit na plavanú,, , že som skončil na MSR posledny či predposledny , či kolky to vlastne bolo ,, a čo aspon mám na čo spominat ,, to že si chytal beličky a hovoril že to su bolene alebo dokonca jalce :D :D ked rozhodca sedel na brehu :DD posunutie ttrati na MSR(to nehovorim že si bol ty,, iba pišem suhrn)a to u len malé perličky
                    a milujem tých rybárov čo hovoria chyt a pust a pritom ked sa nikto nepozera tak už rybky pchaju do tašky. spravte off nachvilu od ryb a bežte k rodinám, a ked nie tak nepoškodzujte meno a majte svoju hlavu lebo pokial nepoznáte osobne niekoho neposudzujte podla toho čo hovoria ostatný
                    čus bus ,, pekny den uvedomilyým a zlý,, tyým zabednencom

                    a kura11 , ty čo si zač , ?jeden stych ako je Černy a Ondrovič

                    a keby ste nevedeli kto som ,, posielam vám fotku ako motivaciu ,, viem že sa vám o takych rybkach len sníva a bacha je to jeden stym menšich :D

                      NMilan111111 - Profil | Pá 3.5.2013 10:44:33

                      Žijete vo svojom svete ,, sa spametajte ,, postupne k dotyčnym Michal Černy : poznáš to že : PODLA SEBA SÚDIM TEBA, v tvojom pripade sa to teraz jedná o seba ,, v prilohe posielam konverzaciu že som ti povedal aby si mi poslal naspet papier ,, nie že si to ty spravil sám od seba ,, vymyšlaš si tu veci ktore niesu pravda ,, pošpinuješ a urážaš moje meno ,, čo si ty dokazal v živote? chytaš ryby ,, ? :DD mal by si stym skončit a prečo na to si pridi sám !! ,, kolko si teda vyhral ty pretekov , jeden , dva, tri ? nevieš čo je v živote dôležitejšie,, ale ty maš iba svoju zabednenu hlavu , plnú zavisti ,,, ešte to neskončilo a dávaj si na sba bacha ,, možno sa raz stretneme niekde :)
                      Robert Ondrovič : banujem že som ta spoznal niekedy ,, lebo si jeden stych ,čo sa nechali nablbnut odtakych ako je Černý ,, nemáš vlastnú hlavu na to aby si si povedal svoje,, len nechceš vyčnievat s partie (zlej partie) považoval som ta za jedneho stych normalnych s kym sa da pokecat ,, ale to ty nesi ,, že si mi ponúkol miesto chytat za Senicu ,,ano ponúkol ale určite ako tu hovoril majsterko augustínko že som ta nahovaral aby si ma tam zobral ,, tak to určite nie ,, alebo si to nepamatáš? ,,
                      a majsterko Augustinko : steba mi je na smiech , a páči sa mi ako sa pcháš všetkym do zadnej časti tela ,,čo že maáš doma pohariky ktore zapadaju prachom ? to zavidiet? ano zavidime ved kto by to nechcel mat doma ? uvedom si že život nieje len o rybkach ,, a tych šršnov čo chytaš , to sa ja chodim zabavit na plavanú,, , že som skončil na MSR posledny či predposledny , či kolky to vlastne bolo ,, a čo aspon mám na čo spominat ,, to že si chytal beličky a hovoril že to su bolene alebo dokonca jalce :D :D ked rozhodca sedel na brehu :DD posunutie ttrati na MSR(to nehovorim že si bol ty,, iba pišem suhrn)a to u len malé perličky
                      a milujem tých rybárov čo hovoria chyt a pust a pritom ked sa nikto nepozera tak už rybky pchaju do tašky. spravte off nachvilu od ryb a bežte k rodinám, a ked nie tak nepoškodzujte meno a majte svoju hlavu lebo pokial nepoznáte osobne niekoho neposudzujte podla toho čo hovoria ostatný
                      čus bus ,, pekny den uvedomilyým a zlý,, tyým zabednencom

                      a kura11 , ty čo si zač , ?jeden stych ako je Černy a Ondrovič

                        Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 10:41:23

                        Janors >> ta nasi su jak nasa privlacova liga.. jeden rok si druhy, dalsi vypadnes :-O

                          Nrobin111 - Profil | Pá 3.5.2013 10:38:52

                          Hamon >> 7:1 :)

                            NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 10:36:04

                            kura11 >> aby sme sa do toho semifinale dostali :-D, minuly rok sa zadarilo a naša skromna vlastnosť je že už lietame v oblakoch :-)

                              NOreh - Profil | Pá 3.5.2013 10:35:29

                              podla mna dostaneme
                              1:3

                                Nvanuz - Profil | Pá 3.5.2013 10:33:04

                                Hamon >> 2:2

                                  Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 10:31:21

                                  Hamon >> hokej je pasee :-) zacneme im fandit az ked budu v semifinale :-O

                                    NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 10:29:52

                                    K teme Milan uz nikto nic? Tak trosku zmena. Ako vidite dnesny hokej ;) Neviem preco mam pocit, ze zacneme, jak minuly rok. :(
                                    Dufam, ze sa mylim :)

                                      NOreh - Profil | Pá 3.5.2013 9:20:20

                                      pace >> mame to osetrene...

                                        NOrion24 - Profil | Pá 3.5.2013 9:17:40

                                        pace >> nebudu...su na zozname co nema dorazit