- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Slovenské jadro
... alebo voľná diskusia rybárov z tohto kúta sveta o všetkých problémoch súčastnosti :)
Autor diskuse: Hamon - Profil , 16.1.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: vanuz Profil
Dále moderuje: vanuz Profil
Chceli by ste nejakú anketu?
A) Áno67%
B) Nie17%
C) Neviem sa rozhodnúť17%
Od 6.12.2021 hlasovalo 18 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
305x v oblíbených a 55x v ignorovaných.
Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 10:50:49
Milan111111 >> jo o pokrivenom kaporovi zo sukromaku snivame vsetci..
NMilan111111 - Profil | Pá 3.5.2013 10:47:38
Žijete vo svojom svete ,, sa spametajte ,, postupne k dotyčnym Michal Černy : poznáš to že : PODLA SEBA SÚDIM TEBA, v tvojom pripade sa to teraz jedná o seba ,, v prilohe posielam konverzaciu že som ti povedal aby si mi poslal naspet papier ,, nie že si to ty spravil sám od seba ,, vymyšlaš si tu veci ktore niesu pravda ,, pošpinuješ a urážaš moje meno ,, čo si ty dokazal v živote? chytaš ryby ,, ? :DD mal by si stym skončit a prečo na to si pridi sám !! ,, kolko si teda vyhral ty pretekov , jeden , dva, tri ? nevieš čo je v živote dôležitejšie,, ale ty maš iba svoju zabednenu hlavu , plnú zavisti ,,, ešte to neskončilo a dávaj si na sba bacha ,, možno sa raz stretneme niekde :)
Robert Ondrovič : banujem že som ta spoznal niekedy ,, lebo si jeden stych ,čo sa nechali nablbnut odtakych ako je Černý ,, nemáš vlastnú hlavu na to aby si si povedal svoje,, len nechceš vyčnievat s partie (zlej partie) považoval som ta za jedneho stych normalnych s kym sa da pokecat ,, ale to ty nesi ,, že si mi ponúkol miesto chytat za Senicu ,,ano ponúkol ale určite ako tu hovoril majsterko augustínko že som ta nahovaral aby si ma tam zobral ,, tak to určite nie ,, alebo si to nepamatáš? ,,
a majsterko Augustinko : steba mi je na smiech , a páči sa mi ako sa pcháš všetkym do zadnej časti tela ,,čo že maáš doma pohariky ktore zapadaju prachom ? to zavidiet? ano zavidime ved kto by to nechcel mat doma ? uvedom si že život nieje len o rybkach ,, a tych šršnov čo chytaš , to sa ja chodim zabavit na plavanú,, , že som skončil na MSR posledny či predposledny , či kolky to vlastne bolo ,, a čo aspon mám na čo spominat ,, to že si chytal beličky a hovoril že to su bolene alebo dokonca jalce :D :D ked rozhodca sedel na brehu :DD posunutie ttrati na MSR(to nehovorim že si bol ty,, iba pišem suhrn)a to u len malé perličky
a milujem tých rybárov čo hovoria chyt a pust a pritom ked sa nikto nepozera tak už rybky pchaju do tašky. spravte off nachvilu od ryb a bežte k rodinám, a ked nie tak nepoškodzujte meno a majte svoju hlavu lebo pokial nepoznáte osobne niekoho neposudzujte podla toho čo hovoria ostatný
čus bus ,, pekny den uvedomilyým a zlý,, tyým zabednencom
a kura11 , ty čo si zač , ?jeden stych ako je Černy a Ondrovič
a keby ste nevedeli kto som ,, posielam vám fotku ako motivaciu ,, viem že sa vám o takych rybkach len sníva a bacha je to jeden stym menšich :D
Robert Ondrovič : banujem že som ta spoznal niekedy ,, lebo si jeden stych ,čo sa nechali nablbnut odtakych ako je Černý ,, nemáš vlastnú hlavu na to aby si si povedal svoje,, len nechceš vyčnievat s partie (zlej partie) považoval som ta za jedneho stych normalnych s kym sa da pokecat ,, ale to ty nesi ,, že si mi ponúkol miesto chytat za Senicu ,,ano ponúkol ale určite ako tu hovoril majsterko augustínko že som ta nahovaral aby si ma tam zobral ,, tak to určite nie ,, alebo si to nepamatáš? ,,
a majsterko Augustinko : steba mi je na smiech , a páči sa mi ako sa pcháš všetkym do zadnej časti tela ,,čo že maáš doma pohariky ktore zapadaju prachom ? to zavidiet? ano zavidime ved kto by to nechcel mat doma ? uvedom si že život nieje len o rybkach ,, a tych šršnov čo chytaš , to sa ja chodim zabavit na plavanú,, , že som skončil na MSR posledny či predposledny , či kolky to vlastne bolo ,, a čo aspon mám na čo spominat ,, to že si chytal beličky a hovoril že to su bolene alebo dokonca jalce :D :D ked rozhodca sedel na brehu :DD posunutie ttrati na MSR(to nehovorim že si bol ty,, iba pišem suhrn)a to u len malé perličky
a milujem tých rybárov čo hovoria chyt a pust a pritom ked sa nikto nepozera tak už rybky pchaju do tašky. spravte off nachvilu od ryb a bežte k rodinám, a ked nie tak nepoškodzujte meno a majte svoju hlavu lebo pokial nepoznáte osobne niekoho neposudzujte podla toho čo hovoria ostatný
čus bus ,, pekny den uvedomilyým a zlý,, tyým zabednencom
a kura11 , ty čo si zač , ?jeden stych ako je Černy a Ondrovič
a keby ste nevedeli kto som ,, posielam vám fotku ako motivaciu ,, viem že sa vám o takych rybkach len sníva a bacha je to jeden stym menšich :D
NMilan111111 - Profil | Pá 3.5.2013 10:44:33
Žijete vo svojom svete ,, sa spametajte ,, postupne k dotyčnym Michal Černy : poznáš to že : PODLA SEBA SÚDIM TEBA, v tvojom pripade sa to teraz jedná o seba ,, v prilohe posielam konverzaciu že som ti povedal aby si mi poslal naspet papier ,, nie že si to ty spravil sám od seba ,, vymyšlaš si tu veci ktore niesu pravda ,, pošpinuješ a urážaš moje meno ,, čo si ty dokazal v živote? chytaš ryby ,, ? :DD mal by si stym skončit a prečo na to si pridi sám !! ,, kolko si teda vyhral ty pretekov , jeden , dva, tri ? nevieš čo je v živote dôležitejšie,, ale ty maš iba svoju zabednenu hlavu , plnú zavisti ,,, ešte to neskončilo a dávaj si na sba bacha ,, možno sa raz stretneme niekde :)
Robert Ondrovič : banujem že som ta spoznal niekedy ,, lebo si jeden stych ,čo sa nechali nablbnut odtakych ako je Černý ,, nemáš vlastnú hlavu na to aby si si povedal svoje,, len nechceš vyčnievat s partie (zlej partie) považoval som ta za jedneho stych normalnych s kym sa da pokecat ,, ale to ty nesi ,, že si mi ponúkol miesto chytat za Senicu ,,ano ponúkol ale určite ako tu hovoril majsterko augustínko že som ta nahovaral aby si ma tam zobral ,, tak to určite nie ,, alebo si to nepamatáš? ,,
a majsterko Augustinko : steba mi je na smiech , a páči sa mi ako sa pcháš všetkym do zadnej časti tela ,,čo že maáš doma pohariky ktore zapadaju prachom ? to zavidiet? ano zavidime ved kto by to nechcel mat doma ? uvedom si že život nieje len o rybkach ,, a tych šršnov čo chytaš , to sa ja chodim zabavit na plavanú,, , že som skončil na MSR posledny či predposledny , či kolky to vlastne bolo ,, a čo aspon mám na čo spominat ,, to že si chytal beličky a hovoril že to su bolene alebo dokonca jalce :D :D ked rozhodca sedel na brehu :DD posunutie ttrati na MSR(to nehovorim že si bol ty,, iba pišem suhrn)a to u len malé perličky
a milujem tých rybárov čo hovoria chyt a pust a pritom ked sa nikto nepozera tak už rybky pchaju do tašky. spravte off nachvilu od ryb a bežte k rodinám, a ked nie tak nepoškodzujte meno a majte svoju hlavu lebo pokial nepoznáte osobne niekoho neposudzujte podla toho čo hovoria ostatný
čus bus ,, pekny den uvedomilyým a zlý,, tyým zabednencom
a kura11 , ty čo si zač , ?jeden stych ako je Černy a Ondrovič
Robert Ondrovič : banujem že som ta spoznal niekedy ,, lebo si jeden stych ,čo sa nechali nablbnut odtakych ako je Černý ,, nemáš vlastnú hlavu na to aby si si povedal svoje,, len nechceš vyčnievat s partie (zlej partie) považoval som ta za jedneho stych normalnych s kym sa da pokecat ,, ale to ty nesi ,, že si mi ponúkol miesto chytat za Senicu ,,ano ponúkol ale určite ako tu hovoril majsterko augustínko že som ta nahovaral aby si ma tam zobral ,, tak to určite nie ,, alebo si to nepamatáš? ,,
a majsterko Augustinko : steba mi je na smiech , a páči sa mi ako sa pcháš všetkym do zadnej časti tela ,,čo že maáš doma pohariky ktore zapadaju prachom ? to zavidiet? ano zavidime ved kto by to nechcel mat doma ? uvedom si že život nieje len o rybkach ,, a tych šršnov čo chytaš , to sa ja chodim zabavit na plavanú,, , že som skončil na MSR posledny či predposledny , či kolky to vlastne bolo ,, a čo aspon mám na čo spominat ,, to že si chytal beličky a hovoril že to su bolene alebo dokonca jalce :D :D ked rozhodca sedel na brehu :DD posunutie ttrati na MSR(to nehovorim že si bol ty,, iba pišem suhrn)a to u len malé perličky
a milujem tých rybárov čo hovoria chyt a pust a pritom ked sa nikto nepozera tak už rybky pchaju do tašky. spravte off nachvilu od ryb a bežte k rodinám, a ked nie tak nepoškodzujte meno a majte svoju hlavu lebo pokial nepoznáte osobne niekoho neposudzujte podla toho čo hovoria ostatný
čus bus ,, pekny den uvedomilyým a zlý,, tyým zabednencom
a kura11 , ty čo si zač , ?jeden stych ako je Černy a Ondrovič
Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 10:41:23
Janors >> ta nasi su jak nasa privlacova liga.. jeden rok si druhy, dalsi vypadnes :-O
NJanors - Profil | Pá 3.5.2013 10:36:04
kura11 >> aby sme sa do toho semifinale dostali :-D, minuly rok sa zadarilo a naša skromna vlastnosť je že už lietame v oblakoch :-)
Nkura11 - Profil | Pá 3.5.2013 10:31:21
Hamon >> hokej je pasee :-) zacneme im fandit az ked budu v semifinale :-O
NHamon - Profil | Pá 3.5.2013 10:29:52
K teme Milan uz nikto nic? Tak trosku zmena. Ako vidite dnesny hokej ;) Neviem preco mam pocit, ze zacneme, jak minuly rok. :(
Dufam, ze sa mylim :)
Dufam, ze sa mylim :)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59870
NStavba prutov a restaurovanie.9564
NUdírny a uzení51140
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NČína - objednali ste uz nieco?15723
NOpravy a úpravy navijáků5905
NHi-Tech sonary forum4371
NBellyboat - Fan club4856
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NRybářský retro bazar.16777
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
17:46NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
17:17NLov pod jezem v letních vedrech? 0
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











