Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | St 4.3.2015 18:42:16

Labe,to jsme dva,hodil jsem tam už kde co a ani drb...taky si myslím,že je někde chyba,zkoušel jsem už i sloupec a nic

    NLab - Profil | St 4.3.2015 17:46:35

    Pénové,prosím poraďte,kde stáhnu soutěžní revír pokud možno i s rybama.Tři dny a ani potah.Je teda pravda,že co chvíla musím hru restartovat.:-)))))))))))))))

      NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Út 3.3.2015 20:58:02

      Fakt ani ťuk

        NLadadar - Profil | Út 3.3.2015 20:25:13

        .z tohoto Bertika 007 mam radost

          Nruprd - Profil | Út 3.3.2015 20:23:35

          hmm, pěkně panové, já se k tomu ted dostal a mám candáta 400g :-D

            NTheJohnyCZ - Profil | Út 3.3.2015 20:20:08

            Ladadar >> to už není možný, ale pěknej kousek

              NLadadar - Profil | Út 3.3.2015 20:19:12

              ,

                NLadadar - Profil | Út 3.3.2015 20:14:14

                .

                  NLadadar - Profil | Út 3.3.2015 20:13:02

                  Bertík 007 >> KECY, jsi fotil polaroidem ?

                    NBertík 007 - Profil | Út 3.3.2015 20:12:23

                    už jsem psal, že se foto nepovedlo

                      NLadadar - Profil | Út 3.3.2015 20:11:25

                      Bertík 007 >> dej ji sem

                        NBertík 007 - Profil | Út 3.3.2015 20:10:54

                        proč já mám 11,912 kg

                          NLadadar - Profil | Út 3.3.2015 20:08:49

                          .Bertiku přidej

                            NKiklop-ek - Profil | Út 3.3.2015 19:43:25

                            Ladadar >> ba-ba :)

                              NLadadar - Profil | Út 3.3.2015 19:40:27

                              .

                                NLadadar - Profil | Út 3.3.2015 19:34:34

                                T.o.m.a.s.i.n.o >> vzdyt jdou dobře

                                  NKiklop-ek - Profil | Út 3.3.2015 19:34:24

                                  Bertík 007 >> :D :D

                                    NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Út 3.3.2015 18:42:09

                                    Taky jsem bez potahu

                                      NBertík 007 - Profil | Út 3.3.2015 18:25:40

                                      fána8 CZ >> fána8 , kiklop, yby to nešvihlo s váma.......

                                        Nkubah - Profil | Út 3.3.2015 18:07:39

                                        Tak mám nahozeno :-)

                                        Třetí záběr přišel přes noc - takže mám 3 ryby neseknuté...

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ