Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

Raduz CZ - Profil | Ne 8.3.2015 15:15:46

THOMSON >> Taky si myslím

    THOMSON - Profil | Ne 8.3.2015 13:45:12

    jhmnkhjkhjk hkhj jkk

      T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 8.3.2015 13:29:07

      ruprd - asi tak nějak...tak to budu díky tobě předposlední...dneska dojedu dom až večer...a ta štika byl jediný potah za pět dnů, tys aspoň přemluvil nějakýho toho jesíka ,já ani to ne.

        ruprd - Profil | Ne 8.3.2015 13:17:23

        T.o.m.a.s.i.n.o >> zápisová :-D

          T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 8.3.2015 12:58:03

          Zdar, tak myslím, že tu svoji štičku ani nebudu posílat, však je to jen na ostudu

            Kiklop-ek - Profil | Ne 8.3.2015 12:36:55

            Raduz CZ >> čau Radku :) pojd do toho :)

              Ladadar - Profil | Ne 8.3.2015 7:50:40

              Edit: Staňu a Standu

                Ladadar - Profil | Ne 8.3.2015 4:37:15

                Raduz CZ >>ty vždycky.obrať se na stanu a srandu. Oni to vedou

                  Raduz CZ - Profil | So 7.3.2015 20:50:55

                  Zdravím kamarádi. Koukám že zde běží nějaká soutěž , je možné se zúčastnit ?????

                    Blondak - Profil | Pá 6.3.2015 20:22:39

                    pinokio alias dabel >> Tak to jsou kousky paráda!

                      TheJohnyCZ - Profil | Pá 6.3.2015 18:41:05

                      pinokio alias dabel >> co si budem povídat nic moc jako :)))

                        pinokio alias dabel - Profil | Pá 6.3.2015 17:22:47

                        Dneska je to samej Bertik :-):-):-):-)

                          Kiklop-ek - Profil | Pá 6.3.2015 8:58:51

                          Bertík 007 >> aby jsme tě tam nehodili :D :D

                            T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Čt 5.3.2015 21:26:13

                            Tak první po pěti dnech

                              Bertík 007 - Profil | Čt 5.3.2015 19:43:09

                              pinokio alias dabel >> nádhera, ale už mě přestaňte tahat z vody.....

                                Ladadar - Profil | Čt 5.3.2015 19:16:24

                                pinokio alias dabel >> super, gratulace

                                  pinokio alias dabel - Profil | Čt 5.3.2015 19:08:58

                                  Tak mám Bertíka taky:-):-):-):-)

                                    pinokio alias dabel - Profil | Čt 5.3.2015 14:35:17

                                    ruprd >> A....pak že nejdou :-)

                                      ruprd - Profil | Čt 5.3.2015 9:26:15

                                      mám rybu ))

                                        Lab - Profil | St 4.3.2015 19:28:36

                                        T.o.m.a.s.i.n.o >> Na ráno sem si nachystal neoprén a půjdu se mrknout dolů,jestli tam vůbec ryby jsou:-)))))

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ