Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

Kiklop-ek - Profil | Út 3.3.2015 17:57:04

fána8 CZ >> no jen aby to s nim nešvihlo....

    fána8 CZ - Profil | Út 3.3.2015 15:13:46

    Kiklop-ek >> blafuje jako by jsi ho neznal

      Kiklop-ek - Profil | Út 3.3.2015 14:26:48

      Bertík je nějak potichu... jo on to vlastně odimportoval,doufaje změnu revíru :D

        fána8 CZ - Profil | Út 3.3.2015 13:03:14

        Lab >> lab - 3.3.2015 8:07:33 >> to jsme na tom stejně

          Kiklop-ek - Profil | Út 3.3.2015 11:05:53

          :)

            Lab - Profil | Út 3.3.2015 8:07:33

            To je zajímavý,já za tři dny ani potah:-(((((((((

              pinokio alias dabel - Profil | Út 3.3.2015 7:42:18

              ono to pujde záběru dost i přes nízkou teplotu :-)

                T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Po 2.3.2015 21:25:28

                Tak to už ti půjde...víš kde jsou...já zatím tápu

                  kubah - Profil | Po 2.3.2015 20:46:02

                  a druhej neseknutej...

                    kubah - Profil | Po 2.3.2015 20:28:47

                    Do háje po 24 hodinách první záběr - a já vůl....


                    :-)

                      THOMSON - Profil | Po 2.3.2015 16:47:10

                      Ladadar >> dyť tam jsou na houby hodnoty :(
                      V tom případě,pěkná práce !!

                        Ladadar - Profil | Po 2.3.2015 16:36:36

                        2 ve whatifu, 3 na mě už počkala

                          Blondak - Profil | Po 2.3.2015 15:19:41

                          kubah >> chytáme chytáme

                            kubah - Profil | Po 2.3.2015 15:14:57

                            Tak jak?

                            Jsem to jen včera procházel, ale všude stejná teplota a ani tuk..

                              fána8 CZ - Profil | Po 2.3.2015 13:08:16

                              jak psal Lada chce to po vás oprávnění tak ho odešlite a Jerry vám povolí přístup

                                Blondak - Profil | Po 2.3.2015 12:46:35

                                Moc Vám Chci Poděkovat Za To Uznaní Ryby Vážím Si Toho:S pozdravem Newia :)

                                  Ladadar - Profil | Po 2.3.2015 12:36:47

                                  tak kolik jich už máte ?

                                    Blondak - Profil | Po 2.3.2015 11:06:41

                                    Co zase zmena a ja uz mel zaber:-)

                                      Bertík 007 - Profil | Po 2.3.2015 10:22:08

                                      tak jak to vypadá, bude změna revíru ?? čas běží......

                                        Ladadar - Profil | Po 2.3.2015 9:47:42

                                        Bertík 007 >> hmm dobrá, jen se ptám, nejsem doma, až odpoledne

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ