Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NTheJohnyCZ - Profil | Po 23.2.2015 19:50:23

Ladadar >> sumík ?

    NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 19:46:42

    tak první zápis 6,130

      NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 19:37:09

      ruprd >> no a mě se ten vousatý moc nezdá, ale možná půjdou

        Nruprd - Profil | Po 23.2.2015 19:30:05

        Ladadar >> to potěší, revír mám stažený a místa označené, nástrahy 5 let starých úlovků uložené :-D jinak se dívám, že ty zápisy jsou leden, únor..

          NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 19:22:49

          O jé, samé české rekordy, Ruprd - wells, Dabel - pika, Tomassino tam taky řádil

            Nkubah - Profil | Po 23.2.2015 19:15:50

            Ladadar >> Avast mi to nedovolí stáhnout - prý škodlivý soubor...

            Tak na potřetí vše ok.

              NBertík 007 - Profil | Po 23.2.2015 18:47:48

              tenhle revír jsem ještě neviděl, to bude horor

                NBertík 007 - Profil | Po 23.2.2015 18:44:13

                kde se dá stáhnout?

                  Nstan4d - Profil | Po 23.2.2015 18:39:48

                  !!!!!!!!!!! pozor,pozor,pozor!!!!!!!!!!
                  Z duvodu technických problému se závod na Klíčavě ruší a náhradním revírem je přehrada Seč

                    NBertík 007 - Profil | Po 23.2.2015 18:38:43

                    ukončete tuto diskuzi a přejdeme na jiný revír.....

                      Nstan4d - Profil | Po 23.2.2015 18:29:11

                      Ladadar >> já mam taky to 10939 a se záběrama žádnej zázrak

                        Npinokio alias dabel - Profil | Po 23.2.2015 18:23:21

                        Dobrá počkame na ředitelství co na to řeknou

                          NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 18:16:20

                          pinokio alias dabel >> jj, jen tenhle by měl být v pořádku, i Stock study nebo SNB ti 3 peg ukáže, ostatní pegy ne, protože jsou tam špatné nějaké ty součty

                            Npinokio alias dabel - Profil | Po 23.2.2015 18:09:29

                            :-) :-)

                              NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 17:48:24

                              3 peg

                                Npinokio alias dabel - Profil | Po 23.2.2015 17:40:04

                                kde na trojce

                                  NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 17:29:37

                                  pinokio alias dabel >> chytat ti nikdo nebrání, nevím co řekne ředitelství, podle mě je regulérní pouze 3 peg, já momentálně nechytám, protože tam nechytnu blbou plotku, a nejsem sám

                                    Nruprd - Profil | Po 23.2.2015 17:28:13

                                    Ladadar >> tabulka o které mluvil níže T.o.m.a.s.i.n.o..

                                      NBertík 007 - Profil | Po 23.2.2015 17:28:12

                                      Navrhuji aby zasedl direktoriát a rozhodl o změně revíru, jejikož nejsou stejné podmínky pro všechny........

                                        Červené karty: ročica, Leader CZ