Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 17:27:06

ruprd >> co nemáš, co jestli existuje ?

    NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 17:26:04

    Kiklop na obrázku 23399, což je taky špatně, spprávně je 4294978235

      Nkubah - Profil | Po 23.2.2015 17:22:11

      Ladadar >> také mám 10939

        NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Po 23.2.2015 17:17:29

        tak první

          NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Po 23.2.2015 17:15:14

          Ještě to nemám,ale dřív jsem to používal. Myslím,že to vytvořil TC

            Nruprd - Profil | Po 23.2.2015 17:13:37

            T.o.m.a.s.i.n.o >> něco takového existuje ? ani o tom nevím :-), našel jsi to ?
            jinak také mám 10939

              NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Po 23.2.2015 17:13:11

              tak první fiška 7+

                Npinokio alias dabel - Profil | Po 23.2.2015 17:13:07

                mužu na tom lapat nebo ne

                  NBlondak - Profil | Po 23.2.2015 17:10:57

                  Lado 10939

                    NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 17:09:44

                    v každém případě je dobrý jen u 3 pegu.

                      NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 17:07:32

                      A Kiklop ?

                        NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Po 23.2.2015 17:07:01

                        Ale teď blikám

                          Npinokio alias dabel - Profil | Po 23.2.2015 17:05:44

                          jsem tu mam 10939

                            NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 17:05:22

                            Blondak, jaký máš Checksum ?

                              NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 17:03:59

                              Prosím Kiklop a Dabel, jste na příjmu ?

                                NTHOMSON - Profil | Po 23.2.2015 16:58:56

                                Ladadar >> ja mam taky 10939

                                  NTHOMSON - Profil | Po 23.2.2015 16:56:51

                                  T.o.m.a.s.i.n.o >> SZ

                                    NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Po 23.2.2015 16:54:02

                                    Taky mám 10939

                                      NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 16:49:30

                                      Pánové , nechci dělat nějaký rozruch, ale řekl bych, že je u revíru špatný Checksum. Přivedla mě k tomu fotka Kiklopa, kterou použil ze svých ůlovků k revíru, a kde je vlevo nahoře uvedený Checksum revíru 23399. Správně dle revíru je 4294978235. /viz. obrázek/. Dobře je pouze u 3 pegu 28755. Neznám k tomu technické náležitosti a pod, ale něco podobné se u některých revírů stává i v TROPHY, kdy někdo chytá normálně i ryby zapíše, někdo ryby chytne a nejdou mu zapsat, a někdo nechytí vůbec nic. Zkontrolujte si prosím všichni u sebe Checksum,viz. obr 2, jinak nemá cenu na tomto revíru chytat. Nějaký rok už FS2 s váma hraju, ale u tohoto revíru nemám ani šupinu, což je divné.

                                        NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Po 23.2.2015 16:42:52

                                        Vy mě štvete,teď jsem došel a jdu na ně...nemá někdo z vás tu tabulku s nástrahama, kde se zadá velikost nástrahy a ukáže to váhu ryby?

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ