Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

NBlondak - Profil | Po 23.2.2015 16:17:20

Konečně ten spravnej druh:-)

    NKiklop-ek - Profil | Po 23.2.2015 15:39:41

    :)

      Npinokio alias dabel - Profil | Po 23.2.2015 15:36:21

      Kiklop-ek >> Zatím 17+ale par 20+jsem nesek

        NKiklop-ek - Profil | Po 23.2.2015 15:34:23

        pinokio alias dabel >> jakej máš základ ? :)

          NBlondak - Profil | Po 23.2.2015 15:34:19

          jo záběry mám taky jen ne od těch správnejch .

            Npinokio alias dabel - Profil | Po 23.2.2015 15:31:36

            Kiklop-ek >> Souhlasim s Kiklop-ek ryby tam jsou a jdou :):)

              NKiklop-ek - Profil | Po 23.2.2015 15:29:15

              Ladadar >> no to víš,jsem na vlně :D ryb je tam až hamba :D

                NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 15:24:22

                Kiklop-ek >> ty jsi zapoměl přejít na nový revír nebo co, Klíčava je ode dneška, a je to mrtvý revír, tam už dlouho nikdo nic nenasypal

                  NKiklop-ek - Profil | Po 23.2.2015 15:12:14

                  dneska maj chut :) 22+ v kapse :)

                    NKiklop-ek - Profil | Po 23.2.2015 14:08:10

                    zdá se to jen mě jako akvárko? :)

                      NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 13:56:17

                      Já jsem to hodil na toho 58 kg sumce a nechám to tam třeba do 1 března

                        Nfána8 CZ - Profil | Po 23.2.2015 13:54:39

                        ruprd >> schovej ji třeba se ti bude hodit hezká fotka

                          Nruprd - Profil | Po 23.2.2015 13:33:05

                          tak první rybka, ale štika asi nebude ta pravá, že by zase sumec ? :-)

                            NKiklop-ek - Profil | Po 23.2.2015 12:55:33

                            fotku vám neukážu,ale věřte,že je v kapse zatim 15,8+ :)

                              Npinokio alias dabel - Profil | Po 23.2.2015 12:48:08

                              Zdarec všem 17. 957 Kg Fish dropped bait tak nam to pěkne začíná

                                NLadadar - Profil | Po 23.2.2015 12:40:45

                                tak jsem doma, mám ten dojem, že Klíčavu jsem chytal jen jednou, a chytl jsem kulové

                                  NT.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Po 23.2.2015 12:12:05

                                  15+ to teda začal Kiklop zhurta, já se tam včera nedočkal ani drba od čudel.

                                    Nfána8 CZ - Profil | Po 23.2.2015 11:33:32

                                    jj ryby tam jsou ale chce to na ně přijít

                                      NBertík 007 - Profil | Po 23.2.2015 10:45:54

                                      ale nic nebere, takže klídek

                                        NBlondak - Profil | Po 23.2.2015 10:27:01

                                        Ladadar >> Zdar všehochut kapri,stiky , sumci , jesici .

                                          Červené karty: ročica, Leader CZ