Fishing Simulator 2 a neco o nem

Myslim, ze hodne lidem se tahle hra zamlouva a diky rubrice "Kde to zije" si dost lidi k ni naslo cestu. Samozrejme diky MRKu!
Autor diskuse: Blondak - Profil , 12.1.2007 všeobecné - ostatní

Ladadar - Profil | Po 23.2.2015 10:20:22

Zdar borci. Co je tam za obsádku, ještě sem to neviděl a zatím dřepím ve špitálu

    Blondak - Profil | Po 23.2.2015 9:52:53

    Leda tak vodníci kujwa :-)

      Kiklop-ek - Profil | Po 23.2.2015 9:45:19

      něco tam je :D

        Bertík 007 - Profil | Po 23.2.2015 9:33:54

        tam jsou nějaké ryby ?, já ještě neviděl ani šupinu

          Kiklop-ek - Profil | Po 23.2.2015 9:33:01

          mno... ale mohl být základ....

            Blondak - Profil | Po 23.2.2015 9:18:08

            Tak to jsi dal vysoko latku no takze zapomeneme na prcky :-)

              Kiklop-ek - Profil | Po 23.2.2015 9:10:14

              15. 843 Kg Fish dropped bait .............. první pozdrav z Klíčavy...

                stan4d - Profil | Ne 22.2.2015 22:33:55

                T.o.m.a.s.i.n.o >> neboj budou horší

                  T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 22.2.2015 22:30:58

                  Stando,však já vím že tento revír není z nejlehčích a ještě k tomu lapat tady v únoru.

                    stan4d - Profil | Ne 22.2.2015 22:22:02

                    T.o.m.a.s.i.n.o >> říkal jsem že to bude těžší,ale nachytat se dá jen to chce zkoušet,neni to akvárko jako Fojtuv,a nebude to ani o tak velkejch ulovcích

                      T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 22.2.2015 22:11:30

                      Zkoušíte už někdo nový revír?...já mám nahozeno a zatím nic

                        ruprd - Profil | Ne 22.2.2015 22:05:50

                        jsem třída, najít makrelu po takové době...:-D

                          fána8 CZ - Profil | Ne 22.2.2015 22:05:28

                          ruprd >> to byla náhoda hned ze začátku týdne ale potěšila

                            T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 22.2.2015 21:56:37

                            Poslal by mě někdo nástrahu Makrelu...tu jsem mezi nástrahama nenašel

                              ruprd - Profil | Ne 22.2.2015 21:44:09

                              T.o.m.a.s.i.n.o >> a proč by ne ? myslím, že určitě jde, dokonce se dívám, že fánovi se povedla během tohoto závodu zapsat štika, což je jiná, než nějaký sumec..:-)

                                T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 22.2.2015 21:33:31

                                A ještě jeden dotaz, jde zapisovat do tabulky F8 ?

                                  T.o.m.a.s.i.n.o - Profil | Ne 22.2.2015 21:31:45

                                  a Lape se na reál datum příští týden

                                    stan4d - Profil | Ne 22.2.2015 21:20:03

                                    T.o.m.a.s.i.n.o - Ne 22.2.2015 20:11:52
                                    Líbí: 0 Nelíbí: 0
                                    krásná práce pánové,doufám že jste si všichni dobře zachytaly,nebot ted přijde tvrdý oříšek v podání revíru Klíčava http://www.fishsim.cz/venues_cz.htm mnoho zdaru všem a ukažte co je ve vás

                                      TheJohnyCZ - Profil | Ne 22.2.2015 21:17:54

                                      T.o.m.a.s.i.n.o >> stačí si sjet trochu dolů a uvidíš... je to Kličavá

                                        Červené karty: ročica, Leader CZ