- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybník Sedlec ...
Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách
Autor diskuse: mirek carp - Profil , 12.6.2007 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 21:08:34
No sem tam se tam hrana najde, jedna je před betonem asi na 40m, pak před 5kou tak 40-50m... další hezké hrany jsou u těch leknínů, ale to jsem zjistil až poslední den :-(
Na volné vodě je to spíš o nějakém tom potopeném keříku, nebo tak. Zaspal jsem jednu noční jízdu a milý kapřík prošněroval rybník od jedné potopené větve ke druhé. Už vím snad o všech naproti 6tce. Trvalo mi hodinu vyprostit vlasec.
Třeba jo. Kdy jsi tam byl vloni?
Na volné vodě je to spíš o nějakém tom potopeném keříku, nebo tak. Zaspal jsem jednu noční jízdu a milý kapřík prošněroval rybník od jedné potopené větve ke druhé. Už vím snad o všech naproti 6tce. Trvalo mi hodinu vyprostit vlasec.
Třeba jo. Kdy jsi tam byl vloni?
NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 21:03:06
Komplexacek >> já tam chci ject začátkem května, tak se tam možná potkáme, já tam byl minulej rok poprvé. Ale docela jsem se divil jaká to je vana, na dně tam snad vůbec nic neni :-) takže jsem měl všechny záběry od těch leknínů
NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 21:00:27
Venca.MO >> Určitě, největší byl zatím amur (foto v profilu) nějak moc se mi nedařilo, ale na letošní rok mám pár nových zbraní. Chceme jet někdy na přelomu dubna, května a pak určitě ještě. Mám to za humny.
NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 20:58:07
:-)) , a chystáš se tam letos někdy?Co si tam vytáhnul největšího?
NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 20:57:10
Venca.MO >> To je jasný, málem jsem ho ani ndostal ven :-) Měl poctivejch 10
NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 20:55:44
Bylo to hrozné dilema..... sežrat, či nesežrat...... nakonec zítězila láska k přírodě a fakt, že ryby nejim!
NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 20:54:06
Komplexacek >> To jo :-) doufám že si na něj měl pořádnej podběrák, a hlavně přesnou váhu :-))
Nbaummi - Profil | Pá 30.1.2009 9:45:06
To možná nemyslel špatně ale určitě jí nezná protože máme učitele...
Njirkaas - Profil | Čt 29.1.2009 20:47:48
Baummi 10 >> baummi >> Hele třeba tu tvojí učitelku na češtinu zná a je to třeba jeho baba....pokud mě paměť neklame tak jsem měl na češtinu vždycky nějakou starou škebly;-))...(neni to zase tak dávno:-)...třeba to myslel i dobře....
Nbaummi - Profil | Čt 29.1.2009 13:32:15
Tlamoun >> co tim chcete říc ja nechci machrovat a ja se jednoduse chci zeptat no a co tak mi je 13 no a baví mne chytat ryby vadí ???--kadele jj deda vas pozdravuje taky a na betonu nebudem my sme jeste za vama
Nbělí - Profil | Čt 29.1.2009 10:27:19
tlamoune ti si nakej chytrej vole ze tady machrujes na 13ti letiho kluka to je videt jakej si frajer prej pozdravuj ucitelku cestiny ¨¨¨¨¨¨¨¨
Nkadele - Profil | St 28.1.2009 18:13:19
Baummi 10 >> baummi >> Kubo v květnu se uvidíme jademe tam na poslední víkend na č.5 vy asi budete zase na betonu vid?Jo a pozdravuj ĎEDU!!
NTlamoun - Profil | St 28.1.2009 16:47:49
baummi- Tak to je super příspěvek, zase něco napiš, už se nemůžu dočkat. Pozdravuj učitelku
češtiny.
češtiny.
Nbaummi - Profil | St 28.1.2009 16:35:23
bělí >> Už se těšim na květen.Teda na konec května.Když tam někdo pojede hodte naký info.
Jeden prut na tygří orech. druhý na bolies a treti na naky ty kravovyny.Už aby byl květen.
už te tešim na nakyho toho mobidyka.Jj nejratsi bych tam jel hned ted ale stvemě ze ty velky kapřouni jsou cca 200-300 metru.Až ktim travám dozadu.Ale je tam moc byhna.
Treba na labi nebo u nas na zaplavech kdyz je to od roku k roku horsí . Ale ze na sedleci se ty velky musej poustet tak tam jsou .A zadný zle no jo no kveten vola tak petru zdar.
Jeden prut na tygří orech. druhý na bolies a treti na naky ty kravovyny.Už aby byl květen.
už te tešim na nakyho toho mobidyka.Jj nejratsi bych tam jel hned ted ale stvemě ze ty velky kapřouni jsou cca 200-300 metru.Až ktim travám dozadu.Ale je tam moc byhna.
Treba na labi nebo u nas na zaplavech kdyz je to od roku k roku horsí . Ale ze na sedleci se ty velky musej poustet tak tam jsou .A zadný zle no jo no kveten vola tak petru zdar.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73


















