Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 21:08:34

No sem tam se tam hrana najde, jedna je před betonem asi na 40m, pak před 5kou tak 40-50m... další hezké hrany jsou u těch leknínů, ale to jsem zjistil až poslední den :-(
Na volné vodě je to spíš o nějakém tom potopeném keříku, nebo tak. Zaspal jsem jednu noční jízdu a milý kapřík prošněroval rybník od jedné potopené větve ke druhé. Už vím snad o všech naproti 6tce. Trvalo mi hodinu vyprostit vlasec.
Třeba jo. Kdy jsi tam byl vloni?

    NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 21:03:06

    Komplexacek >> já tam chci ject začátkem května, tak se tam možná potkáme, já tam byl minulej rok poprvé. Ale docela jsem se divil jaká to je vana, na dně tam snad vůbec nic neni :-) takže jsem měl všechny záběry od těch leknínů

      NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 21:00:27

      Venca.MO >> Určitě, největší byl zatím amur (foto v profilu) nějak moc se mi nedařilo, ale na letošní rok mám pár nových zbraní. Chceme jet někdy na přelomu dubna, května a pak určitě ještě. Mám to za humny.

        NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 20:58:07

        :-)) , a chystáš se tam letos někdy?Co si tam vytáhnul největšího?

          NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 20:57:37

          Venca.MO >> gramů

            NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 20:57:10

            Venca.MO >> To je jasný, málem jsem ho ani ndostal ven :-) Měl poctivejch 10

              NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 20:55:44

              Bylo to hrozné dilema..... sežrat, či nesežrat...... nakonec zítězila láska k přírodě a fakt, že ryby nejim!

                NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 20:54:06

                Komplexacek >> To jo :-) doufám že si na něj měl pořádnej podběrák, a hlavně přesnou váhu :-))

                  NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 20:50:43

                  A ty ryby.....

                    NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 20:31:31

                    Sedlec..... jojo je tam krásně .....

                      Nbaummi - Profil | Ne 15.2.2009 13:48:26

                      Ten vagner se cejtíí

                        Njirkaas - Profil | Pá 30.1.2009 16:43:27

                        Baummi 10 >> baummi >>Tak to je potom něco jinýho...

                          Nbaummi - Profil | Pá 30.1.2009 9:45:06

                          To možná nemyslel špatně ale určitě jí nezná protože máme učitele...

                            Njirkaas - Profil | Čt 29.1.2009 20:47:48

                            Baummi 10 >> baummi >> Hele třeba tu tvojí učitelku na češtinu zná a je to třeba jeho baba....pokud mě paměť neklame tak jsem měl na češtinu vždycky nějakou starou škebly;-))...(neni to zase tak dávno:-)...třeba to myslel i dobře....

                              Nbaummi - Profil | Čt 29.1.2009 13:32:15

                              Tlamoun >> co tim chcete říc ja nechci machrovat a ja se jednoduse chci zeptat no a co tak mi je 13 no a baví mne chytat ryby vadí ???--kadele jj deda vas pozdravuje taky a na betonu nebudem my sme jeste za vama

                                Nbělí - Profil | Čt 29.1.2009 10:27:19

                                tlamoune ti si nakej chytrej vole ze tady machrujes na 13ti letiho kluka to je videt jakej si frajer prej pozdravuj ucitelku cestiny ¨¨¨¨¨¨¨¨

                                  Nkadele - Profil | St 28.1.2009 18:13:19

                                  Baummi 10 >> baummi >> Kubo v květnu se uvidíme jademe tam na poslední víkend na č.5 vy asi budete zase na betonu vid?Jo a pozdravuj ĎEDU!!

                                    NTlamoun - Profil | St 28.1.2009 16:47:49

                                    baummi- Tak to je super příspěvek, zase něco napiš, už se nemůžu dočkat. Pozdravuj učitelku
                                    češtiny.

                                      Nbaummi - Profil | St 28.1.2009 16:35:23

                                      bělí >> Už se těšim na květen.Teda na konec května.Když tam někdo pojede hodte naký info.
                                      Jeden prut na tygří orech. druhý na bolies a treti na naky ty kravovyny.Už aby byl květen.
                                      už te tešim na nakyho toho mobidyka.Jj nejratsi bych tam jel hned ted ale stvemě ze ty velky kapřouni jsou cca 200-300 metru.Až ktim travám dozadu.Ale je tam moc byhna.
                                      Treba na labi nebo u nas na zaplavech kdyz je to od roku k roku horsí . Ale ze na sedleci se ty velky musej poustet tak tam jsou .A zadný zle no jo no kveten vola tak petru zdar.

                                        Nbělí - Profil | St 28.1.2009 16:24:03

                                        tak tohohle kapra sem nechit na sedeleci ale u nas na kladne na záplavech mel 55cm ze