- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybník Sedlec ...
Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách
Autor diskuse: mirek carp - Profil , 12.6.2007 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
jirkaas - Profil | Pá 23.1.2009 17:49:36
kadele >> Podle fotky koukam že jsme se tam párkrát potkaly, někdy se může sejít,tak dej vědět až tam pojedeš a já přijedu.Teď jsem spíš v Kadani ale stejně tam jezdim k rodičum do Radonic tak neni problem..
kadele - Profil | Pá 23.1.2009 17:36:13
jirkaas >> Já se tam chystám hned jak to roztaje hlavně jak já říkám "narovnat po zimě vlasce".Jinak jsem tam každý víkend tak se zastav a pokecáme.Jo a koukal jsem že jsi z Radonic tak dej vědět až to rozmrzne , v loni jsme jezdili už od 23.ledna letos to vidím tak na začátek března.Kurňa to je doba!!
jirkaas - Profil | St 21.1.2009 13:26:04
Lucek >> lucek >> Teď jsem se tam byl podívat o víkendu, ale nikdo tam nebyl, teď by se tam dalo pořádat MS v hokeji.O tý cestě zatim žádny zprávy nemam, ale zkusim se někde potat, celkem by mě to taky zajímalo..
lucek - Profil | St 21.1.2009 12:13:30
jirkaas >> Chystám se tam až v začátkem května,až bude vyšší teplota vody,ale zajímalo by mě jestli už se letos bude moct konečně chytat od příjezdový cesty k pensionu tak jako dřív.Nemáš nějaký info..?
baummi - Profil | Út 20.1.2009 13:33:48
Jo jo fakt bomba třeba na Labi je to od roku horší a horší a tento rybník je bomba.Ale většinou jsme museli zavazět cca 200-350 metru k trávám..V květnu tam jedeme asi na 7 dní tak uvidíme .
bělí už se těšim
bělí už se těšim
bělí - Profil | Po 19.1.2009 20:22:38
tak tedle klujk ma pravdu na sedleci je to tam bomba hlavne tak na 5 7 dní vsechno co rika je pravda v kvetnu tam jedem spolu zASS JE DOBRY TO PORADNE ZAKRMIT TAK HODNE STESTÍ
baummi - Profil | Út 2.12.2008 11:16:32
DOBREJ CHLAPI.. je to tam opravdu bomba ale ti sumici jak povidate byly jsme tam 5 krat na 4----7 dni a nic jsme nevideli w květnu tam jedeme jeste jednou bojim se stawu vody ( rady PELETY HALIBUT A BOILES NITENKA A JAHODA )) MUZE TE NAPSAT TAKE NAKE RADY PLOSIMM DEKUJI
jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 22:08:31
tu vodu živěj kapři, a sumci jim asi život zrovna moc nezpříjemněj, kord když jich tam je hafo..
jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 22:05:50
určitě jich tam je dost, ale když tam jedu a jde tam někdo na sumce tak maj nahozeno pořád ve stejench místech jako ostatní, nevim jestli to má nějakej vliv..
jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 22:03:09
to je pravda, mě to spíš připadá že jich chtěj spíš co nejvíc vychytat, a když řeknou že jsou tam přemnožený tak si na ně někdo občas vedle kaprů políčí a občas se nějakej splete, viděl jsem tam chytit asi tři max do 1m..
Venca.MO - Profil | Út 11.11.2008 21:57:15
já sem tam byl na dvou výpravách a každá byla na tejden , na sumce jsme měli políčeno taky, ale žádnej nepřišel, divný na to že každej řiká že tam jsou přemnožený :-))
jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 21:53:11
kapříci do 75cm, viděl jsem tam chytit i nějaký menší sumejše..
Venca.MO - Profil | Út 11.11.2008 21:50:41
zdar chlapy, prej i letos se bude chytat na dírkách, a co největšího jste tam chytli?
jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 20:08:46
SB:Chytá, sdnad i na dírkách dřív se tam teda chytalo teď nevim..
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
Po Harrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...













