Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

jirkaas - Profil | Pá 23.1.2009 17:56:31

kadele >> Teda až to rozmrzne:-)

    jirkaas - Profil | Pá 23.1.2009 17:49:36

    kadele >> Podle fotky koukam že jsme se tam párkrát potkaly, někdy se může sejít,tak dej vědět až tam pojedeš a já přijedu.Teď jsem spíš v Kadani ale stejně tam jezdim k rodičum do Radonic tak neni problem..

      kadele - Profil | Pá 23.1.2009 17:36:13

      jirkaas >> Já se tam chystám hned jak to roztaje hlavně jak já říkám "narovnat po zimě vlasce".Jinak jsem tam každý víkend tak se zastav a pokecáme.Jo a koukal jsem že jsi z Radonic tak dej vědět až to rozmrzne , v loni jsme jezdili už od 23.ledna letos to vidím tak na začátek března.Kurňa to je doba!!

        Komplexacek - Profil | St 21.1.2009 19:05:01

        jj, hoďte info. Taky bych rád věděl víc

          jirkaas - Profil | St 21.1.2009 13:26:04

          Lucek >> lucek >> Teď jsem se tam byl podívat o víkendu, ale nikdo tam nebyl, teď by se tam dalo pořádat MS v hokeji.O tý cestě zatim žádny zprávy nemam, ale zkusim se někde potat, celkem by mě to taky zajímalo..

            lucek - Profil | St 21.1.2009 12:13:30

            jirkaas >> Chystám se tam až v začátkem května,až bude vyšší teplota vody,ale zajímalo by mě jestli už se letos bude moct konečně chytat od příjezdový cesty k pensionu tak jako dřív.Nemáš nějaký info..?

              jirkaas - Profil | St 21.1.2009 11:33:50

              Chalpy nechystáte se tam někdo začátkem dubna??

                baummi - Profil | Út 20.1.2009 13:33:48

                Jo jo fakt bomba třeba na Labi je to od roku horší a horší a tento rybník je bomba.Ale většinou jsme museli zavazět cca 200-350 metru k trávám..V květnu tam jedeme asi na 7 dní tak uvidíme .
                bělí už se těšim

                  bělí - Profil | Po 19.1.2009 20:22:38

                  tak tedle klujk ma pravdu na sedleci je to tam bomba hlavne tak na 5 7 dní vsechno co rika je pravda v kvetnu tam jedem spolu zASS JE DOBRY TO PORADNE ZAKRMIT TAK HODNE STESTÍ

                    baummi - Profil | Út 2.12.2008 11:18:06

                    petru zdar

                      baummi - Profil | Út 2.12.2008 11:16:32

                      DOBREJ CHLAPI.. je to tam opravdu bomba ale ti sumici jak povidate byly jsme tam 5 krat na 4----7 dni a nic jsme nevideli w květnu tam jedeme jeste jednou bojim se stawu vody ( rady PELETY HALIBUT A BOILES NITENKA A JAHODA )) MUZE TE NAPSAT TAKE NAKE RADY PLOSIMM DEKUJI

                        jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 22:08:31

                        tu vodu živěj kapři, a sumci jim asi život zrovna moc nezpříjemněj, kord když jich tam je hafo..

                          jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 22:05:50

                          určitě jich tam je dost, ale když tam jedu a jde tam někdo na sumce tak maj nahozeno pořád ve stejench místech jako ostatní, nevim jestli to má nějakej vliv..

                            jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 22:03:09

                            to je pravda, mě to spíš připadá že jich chtěj spíš co nejvíc vychytat, a když řeknou že jsou tam přemnožený tak si na ně někdo občas vedle kaprů políčí a občas se nějakej splete, viděl jsem tam chytit asi tři max do 1m..

                              Venca.MO - Profil | Út 11.11.2008 21:57:15

                              já sem tam byl na dvou výpravách a každá byla na tejden , na sumce jsme měli políčeno taky, ale žádnej nepřišel, divný na to že každej řiká že tam jsou přemnožený :-))

                                jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 21:53:11

                                kapříci do 75cm, viděl jsem tam chytit i nějaký menší sumejše..

                                  Venca.MO - Profil | Út 11.11.2008 21:50:41

                                  zdar chlapy, prej i letos se bude chytat na dírkách, a co největšího jste tam chytli?

                                    jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 20:08:46

                                    SB:Chytá, sdnad i na dírkách dřív se tam teda chytalo teď nevim..

                                      SB - Profil | Út 11.11.2008 20:06:58

                                      jirkaas: chytá se celej rok. Teda kromě toho než to zamrzne?

                                        jirkaas - Profil | Út 11.11.2008 19:59:59

                                        Taky bych jel hned:-)