Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Njjonny13 - Profil | Čt 19.2.2009 21:07:31

Devil 666 >> To newa, ja tomu len nerozumiem, keby som chcel na treti prut chytat sumce tak tam nesniem mat iba šnuru?!Aj tak díky za info, možno to tu niekto vie.Je to zaujimava voda...

    Njirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 21:04:09

    bik kapr >> byli jsme tam pred nejakyma 3 rokama...jenom jednoho 60 cm...nevedeli jsme ze se musi zavazet na druhou stranu k tim lekninom

      NDevil 666 - Profil | Čt 19.2.2009 21:03:59

      jirazabr - není zač. pro milovníky přírody :-))) mms://tv.eenet.ee/siga

        NDevil 666 - Profil | Čt 19.2.2009 21:01:30

        jjonny13 - to nevím je mi líto, ale někdo by zde mohl znát odpověď

          Nbik kapr - Profil | Čt 19.2.2009 20:59:50

          a co tam mate nachytáno za ryby???pochlubte se

            Njirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 20:58:51

            Devil 666 >> dekuju

              Njjonny13 - Profil | Čt 19.2.2009 20:57:45

              Devil 666 >> Prešiel som si odkaz, ktory si tu dal a je to velmi zaujimave.Mam len malu otazku:je tam zakazane používat šnuru na celej cievke navijaku!Platí to len pre lov kapra alebo sumca?

                Njirazabr - Profil | Čt 19.2.2009 20:42:17

                Devil 666 >> a jakepak prosim te

                  NDevil 666 - Profil | Čt 19.2.2009 20:33:32

                  Jasně, že má webovky

                    NKomplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 18:27:01

                    g60 >> bohžel, nebo možná bohudík nemá. Tady ale zjistíš vše potřebné.

                      Ng60 - Profil | Čt 19.2.2009 18:22:39

                      má rybník Sedlec webovky?

                        NKomplexacek - Profil | Čt 19.2.2009 18:09:02

                        Baummi 10 >> baummi >> Na 5ce jsem ještě nebyl. Ale teba letos....
                        Nejradši bych chytal ůplně na oačném konci, ještě před penzionem, ale tam to bphužel není možné.

                          Nbaummi - Profil | Čt 19.2.2009 13:43:23

                          To jo no to se nám povedlo loni. Za 5 dní 2 kapři a ještě ktomu skoro ani neměli 50.Vzádu u leknínů se to mlátilo hrozně.Jinak Sedlec je fakt OK rybníííček.
                          Komplexacek: Taky jezdíš na 5tku a 6tku ?????

                            NKomplexacek - Profil | Út 17.2.2009 19:20:30

                            Venca.MO >> No to se vsadím, každý bude pěkně nažhavený po zimě. Jen dej bacha, aby ses netrefil do tření..... to by sis taky nemusel zachytat.

                              NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 21:26:33

                              já byl právě tady na tom dvoufleku a pak na tý pětce a obě místa byli docely dobrý . Zejtra si tam možná brnknu kvůli rezervaci, myslim si že v květnu tam bude dost narváno

                                NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 21:24:37

                                No tam mu říkají jednoduše dvouflek :-) ale jinak je to ta 6tka. Z pohledu proti břehu je vlevo 5ka (to je hodně frekvenovaný místo) a v prvo je další místo až za takovým výběžkem. Ale ani jedno není na fotce vidět. To co vidíš jsou jen takové výklenky. Tam se ale chytat fakt nedá :-) Chytat jsem tam byl jen 2x, ale předtím jsem to tam byl párkrát obhlídnout a poptat se :-)

                                  NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 21:18:57

                                  jojo to je učitě ono, řekni prosimtě číslo tady toho místa, a když koukám na tu fotku tak na levo je taky jedno místo, a to má jaký číslo ?Díky :-) . A kolikrát si tam už byl ty?

                                    NKomplexacek - Profil | Po 16.2.2009 21:17:16

                                    Myslíš tohle?

                                      NVenca.MO - Profil | Po 16.2.2009 21:13:59

                                      loni jsem tam byl začátkem července a pak začátkem tejdne, pokaždý na tejden . Ty to tam asi dobře znáš, nevíš jak se jmenuje to místo v takovym dolíku . jsou tam takový dvě místa na chytání .