Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 19:58:38

SB: Já tam chci vyrazit ještě letos, na jaře je tam snad pokaždý hodně vody..na jaře je to tam paráda.

    NSB - Profil | Út 11.11.2008 19:49:04

    jirkaas: Chtěl bych tam vyrazit na jaře, jenom doufam, že tam nebude tolik vody jako letos. Jinak pěkný fotky, když je vidim, jel bych hned

      Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 19:47:55

      Jo a nejlepší je když si to štrádujtete na lodičce po vodě a čumí na vás vojáci z vrtulníku:-)

        Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 19:46:11

        S tim bivakovánim to zase tak hrozný neni, pod penzionem na tý příjezdovce stejně moc místa na bivak neni, teda na tu mojí krávu..spíš je horší že se nesmí vůbec chytat na příjezdovce směrem zpátky od penzionu kde se dá i pěkně bivakovat a jsou tam i dobrý místa..no holt aby se nepošlapala ochr...tráva..ty tanky o kousek dál co by kamenen dohodil jsou taky pěkný:-)))no nic je to lepší než nic..

          Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 19:33:29

          SB: jj..běžet z bivaku od penzionu k prutum je docela prdel, a ještě bez bot:-)))

            NSB - Profil | Út 11.11.2008 18:57:30

            jirkaas: takže tam kde neni asfaltka

              Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 18:50:01

              SB: Jen od hráze dozadu, nebo v areálu penzionu.

                NSB - Profil | Út 11.11.2008 17:45:34

                jirkaas: Jak je to tam s bivaky? Perj můžou být jenom někde

                  Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 10:00:44

                  SB: Jestli můžu poradit tak je tam boilie od Mika určitě dobrá volba,neni špatný ani BLB ale na to mi tam jdou i cejni..varianty sem psát nebudu to abych tam na ně ještě někdy něco chytil:-))))aby se mi tim rybky nepřejdly..k montáži občas přihodim hrst mixu pelet..

                    Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 9:51:30

                    Sedlec 27.9.2008 17:58

                      Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 9:49:07

                      Vyvážka od penzionu do rohu na druhou stranu, do oka mezi trávou cca 350m!:-)). Výsledek??Kapr asi 25cm na dvě kuličky 20mm boilie..bez zakrmení:-)))

                        Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 9:36:39

                        Nádhera,kolega v pozadí..

                          Njirkaas - Profil | Út 11.11.2008 9:34:05

                          Jeden sedleckej..kolega spal taže jen na podložce:-))

                            NCarpTeamMiLuJiHoPeHo - Profil | Pá 7.11.2008 16:27:30

                            jirazabr: jaro je podle mě ideální: tady máš kontakt http://www.firmy.cz/detail/1341766-jiri-zapotocky-rybnik-a-penzion-sedlec-mastov.html

                              Njirazabr - Profil | Čt 6.11.2008 17:59:04

                              chtel bych tam vyrazit pristi rok..mohl by mi nekde rict jstli se tam vyplati jet uz nekddy najare...treba v kvetnu a nebo je to lepsi az v lete?a kdyztak jestli by mi nekdo dal internetove stranky a nebo cislo na spravce...diky moc

                                NChose - Profil | St 5.11.2008 17:25:27

                                Voda o ničem,jenom ten klid je tam opravdu luxusní.

                                  NCarpTeamMiLuJiHoPeHo - Profil | St 5.11.2008 17:17:31

                                  SB: hlavně kapry tak od 50 do 90 cm ale většinou mají tak 65cm. velký karasy tak 35-40 a občas se splete candát zatim 1kus

                                    NKomplexacek - Profil | Út 4.11.2008 20:19:34

                                    Já zatím zjišťuju jen na co to nebere. Na co tam ty mršky jdou ještě nevím :-)
                                    S tím zaváením je to tak, v těch travách mají ryby přirozený úkryt a tak tam máš i největší šanci. Tím ale nechci říct, že všechny ryby jsou jen tam. Jen je třeba najít to správné místo .... a že jich tam je.

                                      Nliborcarp - Profil | Út 4.11.2008 17:16:32

                                      jirazabr - ® -nikoho do toho nenutím.

                                        NSB - Profil | Út 4.11.2008 17:01:40

                                        S jakým předstihem je třeba objednat místo? Mě se zamlouvalo poslední místo nalevo od stavidla. Když jsem tam byl, tak stromy byly cca dva metry ve vodě. Máte nějakou odzkoušenou značku boilie na této vodě? Já většinou chytám na Mikbaits.