Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Njirazabr - Profil | Út 4.11.2008 12:57:12

liborcarp:byli jsme tam 7 dni...rozkrmene misto na te prvni hrane...je to cca tak 8-12 metru od brehu...ani jedna jizda...vsechny ryby byli z tech trav vzadu...

    Nkarlosivo - Profil | Út 4.11.2008 11:09:05

    No nevim, co jsme tam byli tak se na odhoz nic nevyndalo. Všechno se vozilo na druhou stranu a tam to šlapalo. Ale je možný že se něco splete i u břehu.

      Nliborcarp - Profil | Út 4.11.2008 7:19:29

      SB - ® -právě že u břehu to hned padá na první hranu tak cca 4m a tam je to správné místo.

        NSB - Profil | Po 3.11.2008 22:59:30

        liborcarp-nikdy jsem tam nechytal. Snad všichni píšou vozit to na druhou stranu. Každopádně nové info které stojí za zkoušku. Nevíš jak tam vypadá dno, nebo je to placka.

          Nliborcarp - Profil | Po 3.11.2008 21:31:09

          SB - ® -to je právě ono ta blbost ,všichni to vozej až na druhou stranu a přitom největší a nejkrásnější kapr byl chycen přímo pod penzionem a tak cca 10m od břehu,já to vím bo jsem ho fotil.No tak klucí přemejšlejte.-)

            NSB - Profil | Po 3.11.2008 21:17:04

            Jaký jste tam nachytali největší kapry. Prej se tam musí zavážet na druhou stranu.

              NKomplexacek - Profil | Po 3.11.2008 21:14:59

              jj, ale tam ho pro jistotu neberu :-)

                NZachy - Profil | Po 3.11.2008 21:09:05

                Komplexacek:Signál je..ale jenom v hospodě:)

                  NKomplexacek - Profil | Po 3.11.2008 20:59:01

                  Ahoj, nevím jaké to bývalo, ale mě se tam moc líbí. Je to úplně mimo civilizaci a je tam fakt úplný klid. Člověk si tam 100% odpočine. Kromě toho tam nemám signál, takže ani z práce mě nemůžou otravovat :-)
                  A prý tam jsou i ryby :-)

                    Nliborcarp - Profil | Po 3.11.2008 20:53:24

                    SB - ® -dá se tam nachytat plno ryb a je tam krásně ale................. ale už to prostě není co bejvalo.

                      NSB - Profil | Po 3.11.2008 20:32:05

                      CarpTeamMiLuJiHoPeHo- Vyrazil jsem tam na jaře. Měli jsme místo u stavidla. Jenže když jsme potvrzovali účast tak nám nikdo neřekl, že je plnej stav vody a kde jsme měli místa tak ty byli pod vodou. Ale na druhou stranu se kolega kterej tam volal se taky nezeptal. Někteří měli jenom vidličky a ty se do asfaltky kde jsme měli sedět se blbě zapichujou. Bivak jsme si mohli postavit pod strání. Tak jsme se na to vysrali a jeli domů. Nicméně na jaře bych tam chtěl jet znova, ale zařídim si to už sám. Co se tam dá nachytat, nebo spíš co jste tam nachytli????,

                        NCarpTeamMiLuJiHoPeHo - Profil | Po 3.11.2008 18:44:51

                        SB: Od 24.10 do 2.11. na výšku chyběl tak 1metr na co tam chytáš.

                          NSB - Profil | Čt 30.10.2008 18:00:05

                          CarpTeamMiLuJiHoPeHo:kdy jste tam byli naposledy a jaký byl stav vody

                            NCarpTeamMiLuJiHoPeHo - Profil | Čt 30.10.2008 17:44:28

                            My chytame zasadně na Total scopex od Tandem baits - největší kapr byl 90cm 14kg.

                              NVenca.MO - Profil | So 27.9.2008 12:33:50

                              Čuz ke každý montáži jsem přihazoval minimálně 2 hrsti halibutek hrst boilie a hrst kuku.... vozil jsem to az dozádu tak vzdycky 5 metrů před, ale tycovkou jsem zkusil najit misto kde neni takovy bahno.....a jinak jako nastraha mi super jezdil sladkej pop-up 5 centaku nade dnem, snad ti to pomuze

                                Nmpmaik - Profil | So 27.9.2008 11:53:13

                                baummi - halibut jsem tam nezkoušel ale mohl by tam byt dobrý. Ryba nikdy nic moc , spíš monster crab.

                                  Nbaummi - Profil | So 27.9.2008 10:33:05

                                  18 jedeme na flek az na ten posledni ( rada pelety a bolise HALIBUT A RYBA)

                                    Nbaummi - Profil | So 27.9.2008 10:33:01

                                    18 jedeme na flek az na ten posledni ( rada pelety a bolise HALIBUT A RYBA)

                                      Nbaummi - Profil | So 27.9.2008 10:25:04

                                      18.10.08 jedeme na flek az na ten posledni ( rada pelety a bolise HALIBUT A RYBA)

                                        Nbaummi - Profil | So 27.9.2008 10:25:01

                                        jaky je nejlepsi obdoby kdo s tÍim ma skusenosty