Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Njirkaas - Profil | St 12.5.2010 20:40:11

kadele >> :-DD

    Nkadele - Profil | St 12.5.2010 12:33:48

    MH >> Myslím že je to o jeden centimetr víc než 89 cm,ale na tuty to nevím!!!!

      Njirkaas - Profil | Út 11.5.2010 20:34:35

      MH >> Na to jsem fakt zvědavej,už se na ty macky těšim..pošleš mi nějakou tu fotku?dik

        NMH - Profil | Út 11.5.2010 19:52:14

        jirkas- tak dej vědět jak vypadá kapr 90cm!!!

          Njirkaas - Profil | Út 11.5.2010 17:52:36

          MH >> Zejtra se jedu podívat na ty 90ky,tak jsem zvědavej:)

            Njirkaas - Profil | Po 10.5.2010 13:07:17

            Oskarek >> Pošly mi taky něco jak to tam vypadá..dikes

              NOskarek - Profil | Po 10.5.2010 9:25:01

              pikaču >> Čau pošlu ti pár fotek na SZ.Dost pršelo ale šlo to.

                Npikaču - Profil | Po 10.5.2010 8:28:47

                Oskarek >> ahoj Davide tak jak to tam šlapalo ?

                  Ndada sumcar - Profil | St 5.5.2010 19:49:46

                  ty sedlak ja lesak,tak snad se me taky zadari a mam obednanou sedmicku na vikend,jen cekam na pocasi jesti s marketou vyrazime,malej je v benesove,tak by jsme aspon lehce zahajili sezonu a nemam taky cudlanky,tak bych potreboval medajlovou OLÍ!!!

                    Njirkaas - Profil | Út 4.5.2010 22:03:42

                    čuus tak zejtra zase jedu do neděle:D

                      Nkadele - Profil | Ne 2.5.2010 21:16:02

                      dada sumcar >> jj jak říkám já čím blbější sedlák tím větší brambory to je můj případ.

                        Ndada sumcar - Profil | Ne 2.5.2010 18:28:39

                        kadele super,tak to jsi si zachytal a pomasiroval ego.to svedci o tve znalosti v rybarine a ze jsi ulovil i sumce,tak to bych potreboval vzit pod kridla pane mistr

                          NOskarek - Profil | Ne 2.5.2010 16:22:45

                          jirkaas >> Budu ho pozdravovat.Neboj von tam natočí zase nějákou kravinu.Čus.

                            Njirkaas - Profil | Ne 2.5.2010 16:07:48

                            Oskarek >> Pozdravuj hadího muže:-D

                              Njirkaas - Profil | Ne 2.5.2010 16:07:21

                              Oskarek >> JJ..to se někdo má...tak koukejte něco pořádnýho lapnout...čuus

                                NOskarek - Profil | Ne 2.5.2010 15:58:02

                                jirkaas >> Tak to je dobrý,za víkend.Už se připravuju razíme v pět ráno.Pak dam vědět.Čus.

                                  Njirkaas - Profil | Ne 2.5.2010 15:52:55

                                  karlosivo >> údajně 300m od hráze by se prej mělo bivakovat u cesty

                                    Nkarlosivo - Profil | Ne 2.5.2010 15:27:58

                                    kadele >> ahoj
                                    prosím tě už se může bivakovat na cestě nebo to zase padlo.
                                    Dík

                                      Nlubos666.p - Profil | Ne 2.5.2010 15:03:13

                                      My tam byli 3 krát,pokaždý na 6 dní.Poprvé v květnu 2006 a stalo se,že jsme tam přijeli 2 a na celym rybníku jsme chytali 3!Teda jen do víkendu,to ještě dorazili další lovci.Co se mi na Sedleci líbilo,byl ten úžasnej klid.

                                        Nkadele - Profil | Ne 2.5.2010 14:53:26

                                        lubos666.p >> Já osobně jsem tam chytil nevětšího 85 cm a měl 11 Kg byl to lysec nízkej ale potěšil a od tý doby jsem se tam nedostal přez 80 cm a to jsem tam každej tejden ale nestěžuju si jezdím si odpočinout a né masírovat ego.