Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Nlubos666.p - Profil | Ne 2.5.2010 14:39:35

kadele >> No já tam chyt 83 a měl 6,5 kila.Když jsme chytli šupiho,tak skoro pokaždý byl krásně nízkej a lysci nebyli větší než 70 cm.Ale už jsou to 3 roky,co jsme tam byli naposled.

    Nkadele - Profil | Ne 2.5.2010 14:31:46

    lubos666.p >> jj minulý výkend tam byli klucí ze Zbůchu a Miloš vytáhnul devadesátku a ta už těch 10 Kg musela mít!Jinak tento víkend kousali uplně předpisově 9 ks kapr bohužel největší "jen" 65 cm a jeden sumík 85 cm

      Njirkaas - Profil | Ne 2.5.2010 14:15:20

      Oskarek >> Čus, docela to šlo 6kapříků, nej 72cm lysec...takže parád

        NOskarek - Profil | Ne 2.5.2010 12:32:40

        jirkaas >> Čau tak jak si dopadl na sedleci.

          Nlubos666.p - Profil | Ne 2.5.2010 10:13:34

          Tak soudruzi k věci-už má letos ze Sedlece někdo kapra nad 10 kilo?:-)

            Nskwor - Profil | So 1.5.2010 17:14:59

            kz.dribbler >> Jak je na tom napsáno šimano, tak je to prostě kvalita :) Přes to přece vlak nejede :-))

              Nkz.dribbler - Profil | So 1.5.2010 16:28:59

              Mikbaits mánie -Tady se nabavíme zda si to firma může či nemůže dovolit. přečti si to pořádně!!!
              tady de o to jestli to má forma jako hlavní činnost nebo jako vedlejší činnost a to je důležitý a shomano jako hlavní činnost má navijáky aspon si to myslim. pruty má jako vedlejší. o to tady jde. shimáno se nemůže stotožnovat s firmama, který se přímo zaměřují na výrobu prutů. chápeš to nebo to chceš eště najk jinak vysvětlit.:D

                NMikbaits mánie - Profil | So 1.5.2010 12:31:04

                kz.dribbler >> Ja myslim ze taková firma jako je shimano si to muze dovolit mam od nich pruty i navijáky a na vše se mohu 100procentně spolehnout u mě je shimano 1 at už jde o pruty nebo navijáky

                  Nkz.dribbler - Profil | Pá 30.4.2010 14:43:34

                  říká se to. žádnej výrobce se nemůže specifikovat na všechno. shimano se specifikuje na navijáky aspon to je můj názor.

                    NS.Jakubem - Profil | Čt 29.4.2010 22:00:43

                    kz.dribbler >> Proč ?

                      Nkz.dribbler - Profil | Čt 29.4.2010 19:18:30

                      o shimánech se říká že nedělaj dobrý pruty.

                        Nkz.dribbler - Profil | Čt 29.4.2010 19:17:10

                        S.Jakubem - tady máš příklad co se líbí tatovi.http://www.tropicliberec.cz/kaprove-delene/prut-gr​eys-platinum-50-12ft-3lbs. a zrovna ted mají tady na ně slevu 4 000. jenom aby si vyděl tu cenovou relaci. :D

                          Njirkaas - Profil | Čt 29.4.2010 17:39:26

                          pikaču >> mě se líběj shimana beastmaster...teď mam ty moje wychwood reaction a taky nejsou špatný za ty prachy

                            Npikaču - Profil | Čt 29.4.2010 14:15:30

                            chlapci kdyby jste vedeli o nejakych peknych prutech dvoudilnych tak dejte vedet .k......

                              Nkarlosivo - Profil | St 28.4.2010 7:45:00

                              Ahoj, tak jak to letos na Sedleci vypadá? kde se smí a nesmí chytat?

                                Njirkaas - Profil | Út 27.4.2010 22:02:02

                                nebo někdo může jet třeba semnou:)

                                  Njirkaas - Profil | Út 27.4.2010 20:32:17

                                  Zdar pánové.nejedete někdo o víkendu??hledam někoho kdo by mě vzal pod svá křídla...nechce se mi jet samotnýmu...

                                    Njirkaas - Profil | Ne 25.4.2010 22:23:18

                                    pikaču >> jako fík:D...jsme dělaly barevnou hudbu:DD

                                      Npikaču - Profil | Ne 25.4.2010 21:56:59

                                      jirkaas >> tak jak svitilo svetlo,,,,