Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Nmobydik - Profil | Po 31.5.2010 21:17:14

jirkaas >> tak co kluci jak jim to jde na rybách

    Njirkaas - Profil | Ne 30.5.2010 14:53:09

    Tak zase doma...:((

      NS.Jakubem - Profil | Po 24.5.2010 12:07:15

      jirkaas >> Tak je tam ta 90 žejo ???

        Njirkaas - Profil | Čt 20.5.2010 13:54:47

        S.Jakubem >> já už jsem tam byl se optat....

          NS.Jakubem - Profil | Čt 20.5.2010 9:33:44

          jirkaas >> Tak je to 5-6 určitě zatim Cago

            Njirkaas - Profil | Út 18.5.2010 20:00:17

            pikaču >> to vyš pak ten metr prostoru je taky znát;)

              Npikaču - Profil | Út 18.5.2010 19:33:42

              jirkaas >> už jsem ho vypral ale stoji za pr......

                NMH - Profil | Út 18.5.2010 14:30:41

                pikaču >> ha ha,jsem si nepřečetl kdo se ptá,mšl jsem zato,že se ptá Jirka!Asi jsem přepracovanej,měl bych vyrazit na ryby si odpočnout!ha ha.Sory Kájo.

                  Njirkaas - Profil | Út 18.5.2010 13:36:32

                  pikaču >> už se ti tamten nechce prát co??:-DDD

                    Npikaču - Profil | Út 18.5.2010 8:04:16

                    MH >> abych vedel ktery si mam poridit

                      NMH - Profil | Út 18.5.2010 7:07:37

                      jirka-trakker 365sleep system! Proč?

                        Npikaču - Profil | Út 18.5.2010 6:48:18

                        MH >> miro jak se jmenuje ten tvuj spacak......

                          Njirkaas - Profil | Ne 16.5.2010 19:21:18

                          kz.dribbler >> jj

                            Nkz.dribbler - Profil | Ne 16.5.2010 18:49:00

                            jirkaas >> jirko fotky az zitra musim koupit kabel nekde jsem ho propalil.

                              NS.Jakubem - Profil | Ne 16.5.2010 12:18:19

                              jirkaas >> No určitě končí v neděli ale nevim jaký flaky vzadu maj asi 5-6

                                Njirkaas - Profil | Ne 16.5.2010 12:13:44

                                S.Jakubem >> Ty vole neřikej mi že nevýš kdy končí ani kde je???neco málo se laplo:)

                                  NS.Jakubem - Profil | Ne 16.5.2010 12:11:06

                                  jirkaas >> Ja jsem z kámošem pod hotelem ale táta nevim je někde vzadu jeli už dneska proč ? A jak jsi dopadl

                                    Njirkaas - Profil | Ne 16.5.2010 11:59:29

                                    S.Jakubem >> Do kdy vy tam jste na ty 6ce??

                                      NS.Jakubem - Profil | So 15.5.2010 16:27:56

                                      Tak jsem obhájil výtěztví z minulého roku bomba a ted si připravovat věci protože ve čtvrtek Huuááá na Sedlec !

                                        NS.Jakubem - Profil | Pá 14.5.2010 20:19:01

                                        Můj cíl lapnou si na sedleci kapra 74 cm a zítra v sobotu vyhrát závody :-)))
                                        A na podzim candáta 60 cm :-))) Cíííle no