Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Njirkaas - Profil | Ne 25.4.2010 13:09:13

mobydik >> Ďákec

    Nmobydik - Profil | So 24.4.2010 19:30:27

    jirkaas >> Vše nejlepší k svátku

      Npikaču - Profil | Pá 23.4.2010 6:48:00

      jirkaas >> ja ti dnes zavolam kvuli tomu echolotu aby si vzal penize jestli ho budes chtit .

        Njirkaas - Profil | Pá 23.4.2010 6:38:49

        tak už mam jednu 70ku a jedu do práce,zdárek:D

          Njirkaas - Profil | Čt 22.4.2010 16:36:11

          čus,tak už razim teďka,budu u oskarka a rudy na začátku u cesty místo sedmičky,poněvadž musim do práce..tak se mějte čuuus

            NS.Jakubem - Profil | Út 20.4.2010 21:33:29

            jirkaas >> No jasně vlaštovky někdo tomu řiká letadlo

              Njirkaas - Profil | Út 20.4.2010 20:31:28

              kz.dribbler >>tak právě proto je to tak nepravděpodobný:-DD..ale už snad nějaký lítaj ne??

                Nkz.dribbler - Profil | Út 20.4.2010 20:04:24

                tvl dit nad váma žádný nelítaj.
                :D

                  Njirkaas - Profil | Út 20.4.2010 20:01:13

                  pikaču >> pokud na mě nespadne letadlo tak budu:D

                    Npikaču - Profil | Út 20.4.2010 19:33:33

                    jirkaas >> v sobotu se tam mozna stavime za tebou jestli tam budes.....

                      NS.Jakubem - Profil | Út 20.4.2010 18:00:25

                      jirkaas >> Bude

                        Njirkaas - Profil | Út 20.4.2010 17:59:58

                        S.Jakubem >> Zatim nic moc...v pátek už by to mohlo snad bejt lepší...

                          NS.Jakubem - Profil | Út 20.4.2010 17:19:14

                          Tak co jak to jezdí na sedlině :-)

                            Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 21:17:24

                            líbí se mi tohle Shimano Navi XS-A ale v 8000

                              Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 21:14:35

                              Daiwa Emcast Advanced AB 5000

                                Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 21:13:47

                                MH >> Našel jsem tohle Daiwa Emcast Evo Carp 5000

                                  Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 21:05:03

                                  MH >> čuus...

                                    NMH - Profil | Pá 16.4.2010 21:03:59

                                    jirka-vědět dam stopro.du bydlet.Musim dát nádobí do myčky a připravit maso na zejtřejší oběd.Měj se ahoj.

                                      Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:58:47

                                      MH >> nacpáno tam pak už bude no to je pravda:(...tak dej vědět no...

                                        NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:56:33

                                        jirka-nevim,mrknu jak to bude v práci za 14dní.Dam ti vědět.