Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NKomplexacek - Profil | Po 22.9.2008 20:50:21

To tak někdy bývá. Měl jsem pocit, že vše bylo správně, ale asi byla někde chyba. Viděl bych to v nedostatečné pozornosti věnované přípravě místa a především pak ve zvolené nástraze. Používali jsme boilie od Václavíka a kromě 2 plotic ani ň. Pak nám kolegové věnovali pár koulí vlastní zahrádky a ejhle.... ryba na světě, a další záběr bohužel neseděl. Ale vyplívá z toho, že je třeba nic nepodcenit, a vše završit kvalitním papů. I když někdy je každá snaha marná :-)

PS: mpmaik - 4 pruty se válely na té hraně a v těsné blízkosti a dva jsem měl vyvežené na druhou stranu.... Prostě nám chyběla ta trocha štěstíčka.

    Nbaummi - Profil | St 17.9.2008 11:13:49

    Mi sme byli take na betone a zachytali sme si vyborne za dva dny 8 kapru o kolo 65 cm.
    Vse na bolis a na pelety halibut proste bomba chytani. A jeste uhore v noci asi kolem
    4:30 a zizalu za 14 dni tam razime znova

      NKomplexacek - Profil | Po 15.9.2008 19:22:33

      jj, na betonu

        Nmpmaik - Profil | Po 15.9.2008 18:32:49

        Komplexacek - já jen jestli jsi zavážel nebo na odhoz. Protože to je jedno z mála míst kde se dá dobře zachytat na odhoz na hloubce. cca 50 m směrem na stavidlo je super lavice s překážkama kde se hloubka při plném stavu vody mění z cca 4,5 m na 2 jinak musíš zavážet až na druhou stranu cca 15 m od břehu kde je zlom z mělčiny cca 0,8 m na 1,5 až 2,5 m.

          Nmpmaik - Profil | Po 15.9.2008 18:16:29

          Komplexacek - A kdes byl , na tom betonu ?????

            NKomplexacek - Profil | Po 15.9.2008 18:12:46

            Tak už jsem zpět a opět to byl propadák. V neděli ráno jediná ryba: Amur 6kg. Ale na druhou stranu musím říct, že jsem se dozvěděl pár nových a zajímavých věcí a přští rok to už určitě klapne :-)

              NKomplexacek - Profil | Čt 4.9.2008 20:59:54

              Ne, to je to první místo za lávkou vzadu. Je vidět z terasy.

                NVenca.MO - Profil | Čt 4.9.2008 20:15:50

                zdarvim...beton je jaky misto?hned pod penzionem?

                  NKomplexacek - Profil | Čt 4.9.2008 17:22:03

                  Sám bych rád psal jen chválu :-). Bohužel na nás "zbyl" beton, protože vzadu je už vše obsazené. No co se dá dělat. Nevíte někdo jaká je tam hloubka na odhoz? (myslím před tím betonem)

                    NStanley213 - Profil | Čt 4.9.2008 7:09:58

                    Komplexacek: Tak až se vrátíte dej vědět jak jste dopadli. A chci slyšet samou chválu :-)

                      NKomplexacek - Profil | St 3.9.2008 20:59:03

                      Je to tam teda vážně trochu těžké. Za 5 dní ve dvou 4 kapříky a nebyli z největších. Teď se chystáme na reparát tak snad se zadaří líp. To zavážení je hnus, zvlášť když tam pořád fučí. Ale voda je to moc pěkná.

                        NChose - Profil | Čt 21.8.2008 21:21:58

                        Na tuto už nikdy nejedu a to to mám opravdu kousek od baráku.Je to tam opravdu očistec.Zavážet 250m a víc na nějaký kapry do 80cm a ještě za to platit,to se na to ani nev....u.Když pojedu na svazovku,tak je budu lapat taky a ještě jen na odhoz.Těch 15náct poláku co plave v rybníku okolo 15 kg nestojí za to tam jet,ale pivo tam maj opravdu moc dobrý.

                          NVenca.MO - Profil | Čt 21.8.2008 20:39:46

                          cau chlapy zejtra razim na dve noci tak mi drzte palce ad neco lapnu, nechystate se tam nekdo?

                            NZachy - Profil | St 20.8.2008 14:53:33

                            O pár čísel jo

                              Nkarlosivo - Profil | St 20.8.2008 13:32:44

                              Tohle je foto z 16.6.2008

                                Nkarlosivo - Profil | St 20.8.2008 12:57:05

                                Podle foteček mi příjde že trochu klesla hladina,nebo se mi to jen zdá?

                                  NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 23:23:39

                                  Ok. Ať se ti o nich zdá :-)

                                    NVenca.MO - Profil | Út 19.8.2008 23:20:21

                                    ja vim taky ze to byl maraton ve veslovani, sem myslel ze snad odpadnu.Tak ja uz jdu spat, kdyz tak mi napis do SZ icq a pokecame zatim se mej a cau

                                      NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 23:12:42

                                      Po levý straně, spíš před flekem co je vedle tam jsou pařezy, který jsou při nízkym stavu jako byl v loni i vidět a jinak před flekem to tak po třiceti metrech padá pomalu z 2 tak na 5,5 ale žádný terno. Jak říkám záběry jenom zazádu.

                                        NVenca.MO - Profil | Út 19.8.2008 23:10:46

                                        ja tam mam jeste dva, jeden ma 78 vahu se napamatuju, a jeden cca kolem 60 cm toho sem ani nevazil ani nemeril jenom udelal fotku a sup zpatky