Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:55:16

sice soukromáky jinak nemusim,ale tam se mi v listopadu docela líbilo.až bude teplo tak už tam zase nechci,bude to tam hlava na hlavě!!

    Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:55:09

    MH >> Hele a nechceš vyrazit až ten další tejden??já bych jel kurňa taky

      NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:53:19

      jirka-taky mam celoročku,ale chci něco malinko většího chytit,když Labe je na dlouho v haj--lu!!

        Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:48:56

        MH >> Já tam mam chci taky vyrazit,byl jsem tam na podzim...sice to nebralo ale láká mě to tam...teďka když už mam zase zaplacenej sedlec tak to potřebuju aspoň prochytat....

          NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:45:03

          jirkas je to Daiva Emcast new!!!Moc hezkej.

            NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:44:21

            jirkas-příští tejden nevim.Pohrávam si s myšlenkou zabalit to ve středu v práci a vyrazit do neděle k Brauštajnovi?Asi sám,nevim jestli parťák pojeda,ale spíš mu nedaj volno!

              Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:41:35

              MH >> já po těch daiwach pokouknu...nechce se mi moc dát 4ku za lcečko...

                NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:37:09

                jirka-Jo Minkota Endura 38 Pro!!!

                  NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:36:24

                  jirkas-to víš že to odvede stejnou práci,6 ložisek,new disajn.Ale je to bez baitu,Jen přední brzda mikro,ale ta jesupr přesná!

                    Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:36:19

                    MH >> Beru..to je 38ka viď?

                      Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:35:37

                      MH >> Muž v domácnosti...to je dneska moderní:-D.tak příští tejden ne??

                        NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:34:44

                        jirkas-abych ti trošku zlepšil náladu.Koupil jsem ho loni skoro za 6000.Byl jsem snim 4x na sedleci.Tobě ho necham za 3000Kč!!!!!!!

                          Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:33:47

                          MH >> Já už asi vemu lcečka...ale zase je to trojka doma na něco jinýho,když to odvede stejnou práci...

                            NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:33:08

                            jirkas.to ještě nevim,chtěl jsem ject dneska s Karlem na Sedlec,ale onemocněla mi ženská,tak se doma staram o dvě děti,vařim,uklizim a šlechtim plané jabloně voe!!!Je to divné,prej ženská vydrží véc jak kůň,tak ti nevim

                              NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:30:28

                              jirkas-jestli navijáky,tak bych šel osobně stopro do velkokapacitních buď shiman nebo Daivy.Když už naviják tak at pár let vydrží!Třeba parťák si teď bral daivu,vlasce 750m v 30 a stál 2800.

                                Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:29:31

                                MH >> Tak ho podrž:D...s tim už máš půlku člunu nad hladinou ne??

                                  NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:27:31

                                  jirkas-stačí říct a já ti ho podržim.Prachy to doma nežere a mě už ve středu stejně přišel Traxis 55lbsV.

                                    Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:21:56

                                    MH >> No heleť já bych ho vzal...teďka už bych se měl dostat konečně k nějakejm prachum tak už jsem pokjukoval po novym,já jsem myslel že už ho nemáš...hned jak budou prachy tak jim utrham nožičky aby se mi nerozutekly...mam zálusk i na navijáčky,ještě jeden prut atd...

                                      NMH - Profil | Pá 16.4.2010 20:12:36

                                      jirkas.nazdárek,A když nemáš ještě echolot,nechceš aspoň elektromotor naten tvuj ledoborec?udělam ti supr cenu pro kamaráda!!!!!

                                        Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:12:19

                                        Oskarek >> nene,teď jsem vynechal...mam doma pracovní víkend:-Dale příští tejden jedu zase na 7ku...objednal jsem nějaký koule a ještě nepřisly...tak ještě že jsem to odřek...