Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NOskarek - Profil | Pá 16.4.2010 20:09:51

jirkaas >> čau ty si nejel na ryby.

    Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:08:20

      Njirkaas - Profil | Pá 16.4.2010 20:03:36

      pikaču >> Čágo,já ještě nemam ani echolot:-DDD

        NOskarek - Profil | Pá 16.4.2010 18:21:33

        pikaču >> Čau já nemam,jinak jsou všichni na rybách. Tak ti moc lidi neodpoví.

          Npikaču - Profil | Pá 16.4.2010 18:13:16

          nemate nikdo navod v češtine na echolot eagle trifinder diky ...

            Npikaču - Profil | Čt 15.4.2010 13:42:07

            Oskarek >> a to rika ten pravy-------

              Nlubos666.p - Profil | Čt 15.4.2010 12:48:11

              Oskarek >> Ty neslušný třeba choděj do práce v době,kdy Ti slušní pařej v putyce:-))

                Nkadele - Profil | Čt 15.4.2010 11:29:03

                MH >> A pak že ženská vydrží víc jak člověk!!!!Ha ha přejede jí autobus a je hned mrtvá!!!To za komunistů to byly ženy,zocelené,ty vydržely makat i 25hod.denně!

                  Nkadele - Profil | Čt 15.4.2010 11:25:59

                  Oskarek >> Kdo taky tvrdí že jsme slušný!!!!!!!!!!!

                    NOskarek - Profil | Čt 15.4.2010 11:13:59

                    Máte čas bejt na mrku,slušní lidi vtuhletu dobu choděj do práce.

                      NMH - Profil | Čt 15.4.2010 10:40:37

                      kadele-ahoj kadel,ráno jsem odvezl starou k doktorce,je bílá jako smrt.Doufam že bude do zítra O.K.!!Jinak jedu do pr.... a dělam indiánskou babičku doma!!!!

                        Nkadele - Profil | Čt 15.4.2010 9:53:28

                        pikaču >> Dobrá uvidíme jestli tam nebude někdo zavážet aby jsme mu to tam neplašili.

                          Npikaču - Profil | Čt 15.4.2010 9:24:24

                          kadele >> ahoj karliku ,prosim te kdyby jste meli cas se mi podivat na tu utopenou bojku byl bych rad .Fakt jenom kdyby jste meli opravdu chvilku volna,diky :-)))))

                            Npikaču - Profil | Čt 15.4.2010 9:10:36

                            Oskarek >> už se mi na tom pracuje :-))))))))))))))))

                              Nkadele - Profil | Čt 15.4.2010 8:36:58

                              Oskarek >> jj sem si dělal srandu.

                                NOskarek - Profil | Čt 15.4.2010 7:49:16

                                kadele >> Kajo to je s pětky mašinky,je to lehký a malí.

                                  Njirkaas - Profil | St 14.4.2010 22:37:32

                                  kadele >> to oni z toho skáčou dolu ze skály,prej tam je něco zadarmo a neni tam ten komunistizmus....

                                    Nkadele - Profil | St 14.4.2010 22:31:29

                                    jirkaas >> Hezký ale nikde nevidím dřevorubce a odkorňovač !

                                      Nkadele - Profil | St 14.4.2010 22:29:47

                                      Oskarek >> Ty brďo Davide to abys vozil nějaký protizávaží!!Aby se ta nafukovací šprcka nepřevrátila!!

                                        Njirkaas - Profil | St 14.4.2010 21:04:10

                                        Já jsem právě přemejšlel že vyrazim na 5ku..to počasí vypadá slušně no..