Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NMH - Profil | St 14.4.2010 20:14:31

jirkas-nazdárek,taky jedu,musim otestovat novej motor.Dneska dorazil.Hlavně hlásí hezky:::!!!!

    Njirkaas - Profil | St 14.4.2010 19:22:51

    cikánský rodokmen

      NOskarek - Profil | St 14.4.2010 18:20:13

      pikaču >> Čau kámo ja to neska vyřešil takhle.

        Nkadele - Profil | St 14.4.2010 16:42:35

        jirkaas >> Ich ja jo plus moje indianská sqwav Oliheň

          Njirkaas - Profil | St 14.4.2010 15:15:40

          Soudruzi razíte někdo v pátek??

            NMH - Profil | St 14.4.2010 14:20:10

            kadele-budiš ti odpuštěno!odpočívej v pokoji!!))))

              Nkadele - Profil | St 14.4.2010 14:10:06

              MH >> mh - 14.4.2010 13:41:05 >> im sorry wole pleass !!!!!!!

                NMH - Profil | St 14.4.2010 13:41:05

                kadele-dobře tak nic něco jsem ti vezl,otravo!!!!!

                  Nkadele - Profil | St 14.4.2010 13:38:42

                  MH >> No jo otravo!!

                    NMH - Profil | St 14.4.2010 13:36:51

                    kadele-tysi zase genitální!!!místo plkání na mrku si zapni mobil!!!Už ti volam 2 hodiny a si nedostupnej!!!!!!

                      Nkadele - Profil | St 14.4.2010 13:33:30

                      pikaču >> Vohni drát a z boku ho píchni do plováku a to se pak budou dít věci!Jinak ti neporadím musíš být kutil a něco vymyslet upravit podle tvaru sondy a místa přichycení na člun.Zkuz třeba popřemejšlet nad obyčejnou vidličkou pod prut,ten silnější díl připevnit ke člunu a na ten slabší přidělat sondu a máš vyřešenou hloubku ponoru sondy a při přistání jí můžeš zvednout nad hladinu.Ale to je jen takovej nápad musíš zapojit šedou kůru mozkovou!

                        Npikaču - Profil | St 14.4.2010 9:31:29

                        nemate nikdo planek na vyrobu drzaku sondy echolotu.?

                          Nkadele - Profil | Út 13.4.2010 21:21:41

                          dada sumcar - 13.4.2010 18:47:26 >> přesně 11.4.v 16hod.18min.jsem ti volal já to mám v telefonu uložený! pa pa.

                            NMH - Profil | Út 13.4.2010 19:44:11

                            oskárek-to doufam,proto tě informuju že ho mam kdyby náhodou.

                              NOskarek - Profil | Út 13.4.2010 19:39:16

                              MH >> Jed uš snad nebudu potřebovat.

                                NMH - Profil | Út 13.4.2010 19:28:55

                                oskárek-a co ten jed mam ti vzít?mam speciální do lodí na české myši)))))

                                  NOskarek - Profil | Út 13.4.2010 19:25:01

                                  MH >> Vzduch je v pohodě,váží 52kg.Když vyndáš podlahu tak váží stejně jako Komando.

                                    NMH - Profil | Út 13.4.2010 18:53:17

                                    dada sumcar-nazdárek,já myslel že na telefonu na kličku se zmeškané hovory nezaznamenávají.

                                      Ndada sumcar - Profil | Út 13.4.2010 18:47:26

                                      tak kadele fakt nevim,zadny zmeskany hovor jsem nemel a jestli jsi volal z okna,tak jsem te neslysel.vcera jsem si udelal novy navazce,tak uz se taky tesim az vyrazim

                                        NMH - Profil | Út 13.4.2010 18:45:52

                                        oskarek-nazdar bejku,tak jak se nese v té své váze?kolik má?ještě ti utíká hen ten luft?Jinak je každopádně hezkej,uvidíš v praxi,ale co jsem prodal to množství člunů co jsem měl,tak si myslím že s tímto budeš spokojen.akorát bych ti doporučil a mohu ihned dodat nasypat do plováků nejlépe zevnitř jed na hlodavce!))))))Mám skladem((((((