Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Ndada sumcar - Profil | Út 13.4.2010 18:41:41

teda oskarku moc peknej clun,jedes na raft-,,,na sedlec si ho neber,pac se podivej na film´celisti a bude ti hned jasny,ze te ten nejvetsi sumec jmenem bohous te stahne i z trenek

    NOskarek - Profil | Út 13.4.2010 18:35:32

    Čau už jsem ho dal jinam.To už bych asi nerozdejchal kdyby ho rozkousali zase myši.

      Npikaču - Profil | Út 13.4.2010 17:48:37

      Oskarek >> moc pekny a hlavne tam dej pastičky na myši , aby to nedopadlo jako stim minulym :-))))))))))))))))

        Njirkaas - Profil | Út 13.4.2010 17:23:15

        kadele >> :-Dto už by asi neunes:DD

          NAnimuk - Profil | Út 13.4.2010 16:53:04

          Oskarek >> Moc pěknej člun taky sem ho okukoval v Praze na výstavě.Doufám že ti bude dobře sloužit a že dáš vědet jak jsi spokojenej až ho vyzkoušíš.Měj se Petr.

            Nkadele - Profil | Út 13.4.2010 16:47:19

            Oskarek >> Nové papů pro hlodavce????

              NOskarek - Profil | Út 13.4.2010 15:07:30

              Ahoj chlapi tak se musim pochlubit uš ho mam doma.

                Nkadele - Profil | Út 13.4.2010 14:02:14

                MH >> Už idů Bohůšů!

                  NMH - Profil | Út 13.4.2010 13:52:30

                  kadele-tak za prvé by mě zajímalo jak ty můžeš mít čas tady plkat a kujva nevytvářet hodnoty?!!!A jestli je ten doveda ,,Váš předseda čehokoliv,, je mií jedno!!!!Akorát by chtělo než někdo něco pustí do éteru aby si přesně zjistil co je tím míněno,aby neuvedl někoho v omyl!!Jako třeba chudáka Jackyho10,tokoví mladý a perspektivní KAPRAŘ)))))))))A mazej makat!!

                    NJacky10 - Profil | Út 13.4.2010 13:39:05

                    kadele >> ok dííky

                      Nkadele - Profil | Út 13.4.2010 13:16:09

                      MH >> Važ slova živočichu jestli se nemýlím tak ten "doveda"je náš předseda ligy pro ničení alkoholu v přírodě Mobidik,a navíc má pravdu jen s tím že ten čtvrtej prut je tolerován a je na sumce to znamená že by neměl být nastražen na candáta a to zase znamená že že musí být nástražná rybka větší než 15 cm.

                        NMH - Profil | Út 13.4.2010 12:56:30

                        Jacky-toje nějakej doveda co tam byl jednou a hned stoho udělal čupr stránky!!A snad se nikdo ani nepozastaví nad podložkou pod kapra a desinfekcí!!

                          NMH - Profil | Út 13.4.2010 12:39:02

                          Jacky10-ale prosimtě,co tito nalhali,má matka jen jednu dceru má, a to jsem jááá---------)))))))))

                            NJacky10 - Profil | Út 13.4.2010 12:34:09

                            Na internetu jsem našel tohle o sedleci je to pravda ???:_( Myslim o těch prutech ?? 3+1

                            Každý rybář je povinen být vybaven podložkou pod ryby. Rybolov je zde povolen NON-STOP na tři pruty plus jeden prut na dravce. Je zde možno zapůjčit loďku za mírný poplatek (nutno předem objednat).

                              Nkadele - Profil | Po 12.4.2010 16:58:56

                              dada sumcar >> Ahoj Davide čudlánci už pomaloučku berou ale není to ještě ono.Mněl jsem vypnutý vyzvánění tak jsem ti včera odpoledne volal ale to jsi zase spinkal asi ty,Tak zatím čus,

                                Njirkaas - Profil | Ne 11.4.2010 21:18:27

                                čus pánvé, co řikáte na tyhle navijáky biomaster 8000XS-A http://www.sportcarp.cz/obchod/navijaky/s-predni-b​​rzdou/shimano-biomaster-xs-a.aspx

                                shimano navi 8000XS-A
                                http://www.sportcarp.cz/obchod/navijaky/s-predni-b​​rzdou/shimano-biomaster-xs-a.aspx

                                a nebo třeba oba v XT-Ačku s baitrunner spool,ale ty jsou trochu dražší

                                  Ndada sumcar - Profil | Ne 11.4.2010 21:18:16

                                  jak bylo a uz berou cudlanci

                                    Ndada sumcar - Profil | Ne 11.4.2010 20:39:27

                                    cau kadele volam a volam a nic.bud jsi celej vikend spal nebo tahal kapry

                                      NJacky10 - Profil | So 10.4.2010 20:05:52

                                      Petr.J >> Sorry