Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NPetr.J - Profil | So 10.4.2010 12:22:03

Jacky10 >> Založeno 6.4. 2101, to se už asi nedožiju. Máš to moc odfláklé, trochu pečlivosti. Za to ti nikdo 1 nedá.

    NJacky10 - Profil | Pá 9.4.2010 22:38:00

    ---------------------------------------http://carpkladno.jex.cz/ ------------------------ Mrkněte se náš blog kdyby ste chtěly můžete tam dát za 1 že se vám blog líbý díííky moc Jacky10

      Nkadele - Profil | Pá 9.4.2010 11:40:34

      MH >> élektrickej????

        NMH - Profil | Čt 8.4.2010 12:21:21

        kadele-proud vole!!!!!!!!!!!!samá sranda!!!!

          Njirkaas - Profil | Čt 8.4.2010 10:51:42

          kz.dribbler >> No jo tady se někdo má....:-)já zejtra :-D

            Nkz.dribbler - Profil | Čt 8.4.2010 10:14:39

            tak už vyrážíme. konečněěěěěěě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Nkadele - Profil | Čt 8.4.2010 9:46:49

              MH >> A co to žere ????????

                NMH - Profil | Čt 8.4.2010 7:34:08

                Sedlečáci-nazdárek,kdyby měl někdo zájem prodám MINKOTU PRO38.Jako nová,tak desetkrát u vody.Cena 4500,-Kč.Kupuji silnější.Při rychlém jednání za 4000,-Kč.

                  NOskarek - Profil | Po 5.4.2010 15:22:26

                  pikaču >> Nevim nic zeptej se aš tam pojedeš Zapotocký.Nikdo pořádně nic neví.

                    Npikaču - Profil | Po 5.4.2010 13:21:42

                    tak jak to vypada..

                      Npikaču - Profil | Ne 4.4.2010 20:47:41

                      Oskarek >> tak pak napis ja tam jedu ve ctvrtek tak uvidime...

                        NOskarek - Profil | Ne 4.4.2010 20:41:42

                        Zejtra se dozvim toho víc.Chytaj tam kluci,zejtra mi daj vědět.

                          NChose - Profil | Ne 4.4.2010 20:21:30

                          Oskarek >> jako vždy za posledníh pár let.

                            Nkz.dribbler - Profil | Ne 4.4.2010 19:41:43

                            A Jste stoho vyvodil?

                              NOskarek - Profil | Ne 4.4.2010 17:50:57

                              Neska sem tam byl,zeptat se jak to vubec bude.Voni sami ještě neví.Majitel řiká něco jinýho majitelka zase něco jinýho.Maj vtom trochu bordel.

                                NVenca.MO - Profil | Ne 4.4.2010 13:38:57

                                To je docela škoda že budou ty fleky zavřený. U tý cesty se mi moc nelíbí, je tam na mě něak moc rušno. Takže jsi mě moc nepotěšil :-( Dokonce už mam objednanej termín na srpen. A nevíš do kdy to tam bude zavřený?

                                  NJacky10 - Profil | So 3.4.2010 20:12:20

                                  Oskarek >> Jujda to není moc dobré takže mam říct tátovy at zavolá šefové a at se zeptá na jiní flek u cesty :?

                                    NOskarek - Profil | So 3.4.2010 20:10:14

                                    Jacky10 >> prej budou od příštího tejdne už zavřený.

                                      NJacky10 - Profil | So 3.4.2010 19:14:37

                                      Oskarek >> Tak že i v květnu budou ty zadní fleky zavřeny nebo ne ?

                                        NOskarek - Profil | So 3.4.2010 19:12:56

                                        Jacky10 >> v květnu to bude ok.Ale budeš chytat u cesty.