Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NJacky10 - Profil | So 3.4.2010 19:10:35

Oskarek >> Takže v květnu to bude normálně ok

    Nkz.dribbler - Profil | So 3.4.2010 18:46:11

    tak to je hezký aspon že tem jedeme ve čtvrtek a nějak to domluvíme.

      NOskarek - Profil | So 3.4.2010 18:38:23

      kz.dribbler >> To nevim,ale asi jse budou muset přeobědnat na druhou stranu.

        Nkz.dribbler - Profil | So 3.4.2010 18:34:25

        tak to je pěkně blbé. A jak to bude stěma lidma co už májí objednáný místo třeba na 5 a 6 jako třeba mi? :(

          NOskarek - Profil | So 3.4.2010 18:21:34

          Jacky10 >> jo vzadu 5 6 7 a beton.Tam se nebude moc chytat snad od příštího výkendu.

            NJacky10 - Profil | So 3.4.2010 17:45:17

            Oskarek >> Jak vzadu jako jak je betonek 5a6 nebo co ??!!!!

              NOskarek - Profil | So 3.4.2010 17:39:59

              Jacky10 >> čau byl jsem se podívat včera na sedleci.Jsou tam pěkný změny.Uš se smí chytat od cesty.Ale zase se nebude moc chytat v zadu jak se mohlo.

                NJacky10 - Profil | So 3.4.2010 17:25:08

                Tak co jak se vám daří ? Doufam že už vás boleji ruce z těch macků :-)

                  Njirkaas - Profil | Čt 1.4.2010 20:38:26

                  pikaču >> já už jedu zejtra :-DD...já tam pojedu taky co nejdřív ráno...jinak ryby už papaj a přes den takže paráda:-D

                    Npikaču - Profil | Čt 1.4.2010 18:25:44

                    tak jirko jak to vypada ?mas uz zbalino na přisti tyden ,ja pojedu už rano v patek vezmu si volno at tam jsem uz brzy.

                      Ndada sumcar - Profil | Út 30.3.2010 21:08:59

                      kadele budu ti drzet palce, at taky neco vytahnes,ja uz jsem si dal vybavu taky dohromady a nejradeji bych taky vyrazil,to jaro a v nedeli,kdyz jsem videl vodu je fakt sila

                        Nkadele - Profil | Út 30.3.2010 21:04:39

                        jirkaas >> Já vím Bohumile já vím!

                          Ndada sumcar - Profil | Út 30.3.2010 20:59:20

                          kadele mam pro tebe 5 tech haku,tak ti je v sobotu privezu a doufam,ze bude hezky.

                            Njirkaas - Profil | Po 29.3.2010 20:26:56

                            kadele >> Jo a voda měla 7°C...

                              Njirkaas - Profil | Ne 28.3.2010 22:28:34

                              Safra když to vidim,tak už bych jel v pátek....

                                NJacky10 - Profil | Ne 28.3.2010 21:51:38

                                Tady máte mého letošního prvního kapřika 52 cm :-)
                                PS: Nečekaná fotka

                                  NOskarek - Profil | Ne 28.3.2010 19:34:36

                                  pikaču >> Mam na tom nalepený jak maj hasiči na monterkach aby je bylo vidět to fosforový.Nasvítíš to baterkou a je to parádně vidět.

                                    Njirkaas - Profil | Ne 28.3.2010 19:32:27

                                    pikaču >> přesně tak....já mam jednu která jen tak lehounce bliká, a je to vidět jen když k ní přijedeš blíž a to krásně stačí...ale tu si dávam vždykcky ke břehu na hranu a slouží i jako orientační....

                                      Npikaču - Profil | Ne 28.3.2010 19:29:10

                                      Oskarek >> opět maš pravdu........

                                        Npikaču - Profil | Ne 28.3.2010 19:28:32

                                        jirkaas - 28.3.2010 19:25:01 >> to je taky pravda naco plasit ryby svicenim akorat to každy vidi