Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Oskarek - Profil | Ne 28.3.2010 19:27:36

pikaču >> Použivam bez světla chytam většinou na mělčinách,a tam se mi zdá že svítící bojka plaší kapry.To je muj názor.

    jirkaas - Profil | Ne 28.3.2010 19:25:01

    pikaču >> Stačí s odrazkou,jí nasvítíš čelovkou a je to...

      pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 19:07:50

      Oskarek >> použivaš bez světla _?

        Oskarek - Profil | Ne 28.3.2010 18:54:59

        pikaču >> Opravdu nevim,uš nepoužívam svítící bojku.Zeptej se Karla to je kutil tym.

          pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 18:45:53

          Oskarek >> ted schanim diodu na bojku nevis o ničem..

            Oskarek - Profil | Ne 28.3.2010 18:28:07

            pikaču >> Von příjde neboj.Koukam že máš trochu jinej tvar těch háčku,tak možná budou držet líp.

              pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 18:22:32

              Oskarek >> jen kdyby přišel tak velkej :-)))))))))

                pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 18:21:10

                Oskarek >> jasne v pohode nic se nedeje a dik za info ja na sedleci hodne použivam hačky od foxe ....

                  Oskarek - Profil | Ne 28.3.2010 17:53:47

                  pikaču >> Menší kapři na ty háčky se chytaj pěkně.Príjde kapr osumdesát a vejš,a pak to zamrzí kdyš ho stratíš kvuli háčku.Proto tě informuju předem.

                    pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 17:46:07

                    chlapci nemate nikdo svitivou koncovku na tyčovou bojku.

                      pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 17:43:21

                      Oskarek >> tak jsem udelal pokus a narovnat nesel , ale pak jsem ho zlomil, tak uvidime možna jsi mel patecni vyrobek.....

                        kadele - Profil | Ne 28.3.2010 17:39:14

                        Oskarek >> Nikdo nic ofiko neví Eva čeká na písemný vyjádření nějaký zprávy mám ale to je" jedna paní povídala" a nerad bych šířil poplašný zprávy.

                          pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 17:36:54

                          Oskarek >> ja je koupil ze se mi libili a unas na rybniku mi budou stacit a hnerd jeden vezmu a zkusim ho narovnat ...

                            Oskarek - Profil | Ne 28.3.2010 17:27:06

                            kadele >> Čau uš odevřeli cestu.

                              kadele - Profil | Ne 28.3.2010 17:22:44

                              lubos666.p >> Jimmi jěště není ale mluvil jsem dneska se šéfovou tak vím že už má obě operace za sebou a ted je vlastně v důchodu protože marodí déle než jeden rok takže až skončí s rehabilitacema tak se určitě ukáže.Skusím mu zavolat a dám sem info.

                                kadele - Profil | Ne 28.3.2010 17:18:54

                                pikaču >> To víš že tam budu!

                                  Oskarek - Profil | Ne 28.3.2010 17:13:03

                                  pikaču >> Ahoj na tyhle háčky jsem chytal loni.A na sedleci mi je dvakrát narovnal kapr.Ne že bych ti chtel kazit radost.Ale přešel jsem na jinou značku.

                                    pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 17:04:08

                                    a posledni...

                                      pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 17:03:50

                                      a jeste..

                                        pikaču - Profil | Ne 28.3.2010 17:03:29

                                        a neco z brna z vystavy.....