Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

NVenca.MO - Profil | Út 19.8.2008 23:08:21

to mi rikej, ja mam vzdycky neak divne prelezelou nohu takze se k prutum dobelham zazrakem. a mapoval si to tam echolotem?Nic moc tam neni co

    NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 23:08:17

    Jinak lysáče jsem tam snad ještě nechytnul.

      NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 23:06:17

      Není nad to, když tě v noci vzbudí pípák. Připadam si vždycky jak hasič, kterýmu houknou výjezd. Je to neuvěřitelnej fofr :-)

        NVenca.MO - Profil | Út 19.8.2008 23:04:33

        88cm a 13.5 kg

          NVenca.MO - Profil | Út 19.8.2008 23:03:18

          .

            NVenca.MO - Profil | Út 19.8.2008 23:01:32

            ...

              NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 22:57:29

              Zkoušeli a kapři šli jenom zazádu z těch kytek ale zato řádně

                NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 22:55:08

                Tak né druhý týden ale čtvrtý od neděle do pátku. Často tam nejezdim, byl jsem tam všehovšudy třikrát. Největšího tam mám 74 ale nízkýho šupiho nejhezčí jsou ti 60cm/7kg. Když ho vytáhneš, tak z něj teče boilies :-)

                  NZachy - Profil | Út 19.8.2008 22:51:33

                  Tyk myslim že u 6 nebo 7 je ten ostrůvek a mělčina.Tam ste to nezkoušeli?

                    NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 22:47:18

                    Je to pětka a s tim datumem jsi mně zmátl musim se podívat do kalendáře.

                      NVenca.MO - Profil | Út 19.8.2008 22:45:58

                      ja bych s presnym datumem keca ale myslim ze mi snad do 10. cervence, a jezdis tam neak castejc?Kolik tam mas nejvetsiho?

                        NZachy - Profil | Út 19.8.2008 22:45:34

                        Jaký to je číslo chlapi?

                          NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 22:40:46

                          My tam byli druhý týden v červenci

                            NVenca.MO - Profil | Út 19.8.2008 22:37:12

                            Stanley213- presne na tady tom miste jsem chytal zacatkem cervence asi 6 noci, bylo to super misto

                              NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 22:33:46

                              Ještě jedna

                                NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 22:32:58

                                Zachy: Taky tam rád jezdim a ať si každej říká co chce. Sice soukromák ale taky se to tam musí umět. Není to žádnej kaprodrom. Na dovolenou uplně supr. A to pivo mi fakt zachutnalo. Jo a taky nejsme žádný profíci máme jen to nejnutnější na takovouhle rybačku. Třeba na takovej mušov bysh si s tím netroufl.

                                  NZachy - Profil | Út 19.8.2008 20:43:38

                                  Hned bych se tam vrátil,je tam pěkně.

                                    NZachy - Profil | Út 19.8.2008 13:00:56

                                    Stanley213:Tak vercajk na takovou vyvážku nemám:) protože kaprařim jen párkrát do roka ale zkoušel sem tam vláčet a kromně kontaktů s pár okounama nic...u stavidla sem čekal aspon malí sumejše ale ani tam se nekonali.

                                      NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 10:07:57

                                      Ještě jedna. Chystáme se tam někdy září-říjen. Máme to "za barákem" asi 10 km

                                        NStanley213 - Profil | Út 19.8.2008 10:06:05

                                        Je tam asi 1-1,5m. Ta kytka je ještě asi deset metrů blíž, jenom už není vidět na hladině. Vozili jsme to do těch kytek na hranici kde jsou vidět. Jediný záběry byli odsud. záběry z lavic uprostřed jsme neměli žádný. Když jsem tam byl minulý rok, tak tam kam jsme to vozili letos vůbec loni voda nebyla, respektivě jenom mokro ale o vodě se mluvit nedalo :-)