Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NSander - Profil | Út 7.11.2006 19:41:56

Konečně večer bez uragánu - za hodinku lovu 2 mníci (n 54), slušný tloušť... Nemá to chybu, Jižní Čechy jsou prostě ráj :-)

    NMr.Stick - Profil | Út 7.11.2006 18:59:49

    @certbert: V silnějším provedení 0,10 a výš je dobrej...ale osobně mám nej zkušensti s návazcovým vlascem od Colmicu - Mimetix

      Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 18:57:40

      Chlapi koupil jse návazcovej vlasec siglon premium 0,12- 1.6kg(30m) zkoušel jste ho někdo?jakej je?

        NKolči - Profil | Út 7.11.2006 18:50:15

        profo: tak špejle s bambulkou máš možná tak ty :-)

          Nprofo - Profil | Út 7.11.2006 18:37:13

          Kolči : není to lepší, páč tou špejlí jsem myslel ty tvý splávky...:-))) Ale dobře špejle s bambulkou..:o))

            NKolči - Profil | Út 7.11.2006 18:31:43

            profo: to možná jo, ale neni to lepší než koukat na splávek... :-)

              Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 18:30:55

              Kolči-já můžu taky přezbrojit na 360cm-3lb a rovnou ty carp mlátit olovem-:o))))tak ne jenom krásnej feeder!

                Nprofo - Profil | Út 7.11.2006 18:27:04

                Kolči : nekecej, ten hnus je lepší než čučet na špel¨jly jak se houpe na vodě...:-)))

                  NKolči - Profil | Út 7.11.2006 18:15:21

                  certbert: vzhledem k tomu že budeš používat ten hnus s kývací špičkou, tak to nandaj oni tobě...:-)

                    Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 18:09:51

                    Kolči-tos nás dostal!Já myslel že máš obě ruce levé jako já-:o)))zítra jim to nandam nebo oni mně nebo jak to bude?

                      NKolči - Profil | Út 7.11.2006 18:06:08

                      cerbert: nebudu... Ono to možná bude tím, že jsem dneska na rybách vůbec nebyl...:-)

                        Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 18:04:52

                        profo-zatim mlčí to asi láme plavačkovej cajk a rozbíjí prasátko a pujde koupit normální cajk-:o))))

                          Nprofo - Profil | Út 7.11.2006 17:57:23

                          certbert : teď si trefil hřebíček na hlavičku a nebo spíš Kolčiho na kuří oko...:-)))))

                            Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 17:54:51

                            rudo-dík já zítra musim do Planý ješte něco dodělat tak zkusim řeku.dneska du ještě na noc.tak koukam že se Jordán hejbe to už dlouho nebylo-:o)))Kolči ty stará vydra a nic?to asi budeš muset zahodit plavačku-:o)))

                              Nprofo - Profil | Út 7.11.2006 17:51:16

                              rufo : dej pak vědět jak jsi dopadnul..;-) Dík

                                Nprofo - Profil | Út 7.11.2006 17:50:17

                                kolči . ty ole já jsem dneska byl celej den v Práglu a nepřál bych to ani nejhoršímu nepříteli. Takový jednání je děs , běs a hrůza s utrpení dohromady....:-))

                                certbert : rýmu a co ty?...:o))

                                  Nrudolf | Út 7.11.2006 17:49:52

                                  certbert : Kapři byli pod trnkama. Včera jsem se na net už nedostal. Přišel jsem večer a musel navázat znova pruta. Tak dvě hodiny byla co nához jízda. Všechno kapři okolo +45. Pár jsem jich taky vypnul. tak jsem si už dlouho nezachytal.Dnes jsem se dověděl, že na Jordáně chytaj pstruhy na kukuřici. Zítra to du zkusit.

                                    NKolči - Profil | Út 7.11.2006 17:41:59

                                    Georgino: jo? Ještě že tě mám, jinak bych si toho nevšimnul... :-)))
                                    profo: ty vole, já tu nejsem celej den jak ty, ty něco piš...:-)
                                    certbert: krásně bylo, ale nelapnul jsem nic:-(

                                      NGeorgino - Profil | Út 7.11.2006 17:36:52

                                      Nazdar, taky tady máte pěkný mrtvo.

                                        Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 17:36:18

                                        zdarec vydry-ono je to tady opravdu bez života.tak co jste kdo lapnul když bylo dneska tak krásně?