Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nprofo - Profil | Út 7.11.2006 17:33:27

Kolči : to protože nic nepíšeš....-)))

    NKolči - Profil | Út 7.11.2006 17:04:23

    Nazdar... tady je zas ale mrtvo :-/

      Nprofo - Profil | Út 7.11.2006 7:22:30

      certbert : zdar po ránu. jj souhlasím s tebou ten bílej sex bude asi pro nás opravdu přínosnější...:-))

        Ncertbert - Profil | Út 7.11.2006 6:56:59

        dobré ráno vydry koukejte vstávat a jít makat-:o))))jinak přeji krásný den!

          Ncertbert - Profil | Po 6.11.2006 18:13:08

          profo-už jenom koukat ne chytat-:o))))to necháme mladšim!raději bílej sex (lednice atd.)to je užitečnější-:o)))))

            Nprofo - Profil | Po 6.11.2006 17:41:38

            Kolči : pojď na icq

              Nprofo - Profil | Po 6.11.2006 17:40:46

              certbert : ale to musim teda přezbrojit, páč na zavolání ke mě nechtěj připlavat, tak je musim ulovit. Nemáš teda nějakej zbytečněj 3 librák?...:-)))

                NAnachronix - Profil | Po 6.11.2006 17:31:50

                certbert-na mě už je docela zima,tak už moc nechodim,ale chystam se na Vranov pod Chrášťany

                na vánočního kapříka ,tam berou dokud to nezamrzne

                  NKolči - Profil | Po 6.11.2006 17:17:31

                  tak co máte dneska v horoskopu?:-) http://www.horoskop.cz/pravdivy.php

                    NKolči - Profil | Po 6.11.2006 17:12:45

                    certbert: já nevím, ona si to každá firma značí po svým, takže až tak velký být nemusejí:-)

                      Ncertbert - Profil | Po 6.11.2006 17:08:59

                      Kolči-prodávaji k nim lupu?tohle je dost malý a hlavně tenký hold koupim ještě menší to abych měl z čeho vybírat-O))))

                        NKolči - Profil | Po 6.11.2006 16:56:15

                        certbert: v zimě na ryby nechodím:-) Háčky č.8? Ty jsou na zimu dost velký, měls koupit 14 nebo 16 ;-)

                          Ncertbert - Profil | Po 6.11.2006 16:53:45

                          Kolči zdar-tak už vim kde maji u nás červajz celý rok.taky jsem dle tvé rady koupil menší haken Owner-Pin hook č.8 pomalu je ani nevidim-:o)))

                            Ncertbert - Profil | Po 6.11.2006 16:44:25

                            Jo-toTě potom budou bolet ruce od tahání ryb bud rád že ti taky zbejvá čas koukat po vodačkách a hodnotit jak se ten rok urodilo-:o)))

                              NKolči - Profil | Po 6.11.2006 16:43:42

                              zdar všici:-)

                                Nprofo - Profil | Po 6.11.2006 16:33:47

                                certbert : to teda jo to ti asi taky přistřihnu ploutvičky aby jsi nemohl házet a motat a něco mi tam taky zbylo...:-)))

                                  Ncertbert - Profil | Po 6.11.2006 16:31:54

                                  profo-co náhodou lapnu tak tomu stříham ploutvičky aby to dolu nedoplavalo-:o)))))to jsem dobrák!

                                    Nprofo - Profil | Po 6.11.2006 16:29:23

                                    Pete : jen se nedělej. Já se snažím,ale taky tu nejsem porád...:-)))) Tak se nedělej ty drndo..:o))

                                    certbert : vytahám jen co je někde lapim..:-))) A doufám, že mi něco taky v tej voděnce necháš ty vydro jedna..:o)

                                      Ncertbert - Profil | Po 6.11.2006 16:12:39

                                      Pete-to bude asi tim že máš služební auto-:o)))kdyby si měl jenom židli tak budeš sedět na prd..a budeš mít čas na net-:o))))

                                        NPete - Profil | Po 6.11.2006 16:07:22

                                        copak profo ten sem chodí proti mně ještě často ale já sem furt někde v pr....