Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NVláďa - Profil | Po 30.10.2006 15:57:40

Tak pánové loučím se s váma na blíže neurčenou dobu! Bééééééé ale snad bude pazoura brzo OK! Ať vám to tahaj!!!

    Ncertbert | Po 30.10.2006 15:40:27

    profo-to co je na foto-je v létě pod Bechyní.To v Pla.je malý tak 3x rybář ale i tak mam mooooc radost.kousek do hokny.karavan jsem tam dneska přetáh tak už jem počkat na jaro-:o)))

      Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 15:25:30

      certbert : tak to blahopřeji. Koukej tam vysedět flek tak pro 20 lidí a srazík se koná u tebe...:-))))
      georgino : no tak to máš teda recht. Jinak by jsme tě pokousali jako každýho cizáka...:o))))

        Ncertbert | Po 30.10.2006 15:23:41

        profo-tak už jsem zpět-:o))puvodně jsem jel na kapry(big) a ta voda menší prutrž. a jinak man toho fleka na řece v Planý už v majetku ve 13 hod podepsámo-:o)))))

          NGeorgino - Profil | Po 30.10.2006 15:23:34

          profo:To víš, musím udržovat dobrý vztahy, páč já jsem taky trošku jihočech :o)

            Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 15:05:16

            Georgino - ® Rád tě vidím, aspoň někdo tu je. No k těm je to trochu dál i po cestě...:-)))

              NGeorgino - Profil | Po 30.10.2006 15:03:35

              profo:Řekl bych že i ke kolegům ze severovýchodu máte docela daleko :o)

                Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 15:01:11

                Porád takový mrtvo. Jste tu vůbec někdo? Takhle kolegy z jihu kousek od nás těžko doženeme a nebo dokonce porazíme...:o)))

                  Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 12:25:56

                  Tak co už jste zpátky z oběda nebo ještě dlabete, že je tu takový ticho?.....:-))))

                    Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 10:37:58

                    certbert : no právě a pak tam něco má bejt, když voda většinu toho vypláchla a když něco přijde tak je to opravdu poslední dobou příjemný překvapení...:-))) Apropo co jsi dělal na takovýhle vodě s klackama? To jsi snad jen ubíjel čas né?...:o)))

                      Ncertbert | Po 30.10.2006 9:28:32

                      profo-s tou Lužnicí máš pravdu.taky jsem ujížděl před velkou vodou.odpoledne zaplaval nakrmit a večer šupec a řeka venku na několik dní.

                        Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 9:23:56

                        certbert : tak vidíš přece jen se něco najde. ...:-))))

                        Vláďa : a na kterém písáku jsi byl?

                          Ncertbert | Po 30.10.2006 9:18:56

                          Pete-nazdar zvíře!to máš pravdu je to děs a běs.stačí se jít podívat jak je chytaji hned po nasazení a cpou do báglů.jsme národ který rybu bere jako zdroj obživy ta povolenka musí vydělat-:o(((((((Profo jo pravda ženská ho skolí-:o)))

                            Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 9:15:37

                            certbert : no masaři na tom určitě svůj podíl taky mají, ale co se týká třeba Lužnice, tak tam je to hodně o tom počasí a o tom jak a kolikrát se tudy převalí velká voda. Letos to bylo 3x a to se na ní dosti podepsalo. i tam kde jsem lapal cejny okolo 50 se letos nedařilo. Co se kaprů týče tak to letos byl asi největší horor.
                            to věřím, že Vláďu nic neporazí ale řekl bych, že to nic kdyby bylo dlouhonohý blonďatý a dobře vyvinutý, tak se klidně zklátit nechá...:-))))
                            Pete : zdar draku...:o))

                              NPete - Profil | Po 30.10.2006 9:12:59

                              certbert: já se tomu nedivim mraky rybářů a bohužel masařů :o((

                                Ncertbert | Po 30.10.2006 9:09:14

                                chlapi-čim to je že ta ryba na nás seee.vždyť každý hudruje že je to bída.buď počasim nebo množstvim masařů?pamatuji časy že cejny nikdo skoro nebral a bylo jich hafo a pěkný kousci.dneska když člověk lapne většího tak je to zázrak.cejna přes60 jsem neviděl ani nepamatuji a že už něco pamatuju-:o)))Vláďu nic neporazí!

                                  Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 9:04:52

                                  Vláďa : kousek níž jsem ti popsal jak se chytali štiky v neděli. To máš z toho, že jsi se nepřizpůsobil...:-)))) A co promočení neodnesl si to chorobou?

                                    NVláďa - Profil | Po 30.10.2006 8:59:44

                                    Taqk přátelé taky jsem byl na rybách a nebýr jedný kudličky nevím jak vypadaj. Dvě hodinky na Lužnici ve Skalici po počáteční euforii ze sluníčka jsem solidně promok pak jsem se samo že bez záběru přesunul na písák abych zde promok ještě několikrát. Dosti nevydařená rybačka. Co jsem viděl tak okolo 17 hod jeden kolega dostal dva kapříky peroucí se s mírou.... no větší už nebudou!

                                      Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 8:48:58

                                      certbert : snad jo i když to není má cílová ryba. Rád si ji někam dojdu lapnout, ale vyhledávat ji asi nebudu. Spíš to bude zase jen omyl...:-))) Jen škoda, že na tom RMV je už konec. Od 1.11. se tam nesmí lapat. Tak to si dokážeš představit jak se asi těm zubatkám tam daří, když je tam rybek hafo a nikdo je nesmí chytat když nejvíc žerou...:-(((

                                        Ncertbert | Po 30.10.2006 8:01:21

                                        profo-mě už se to párkrát povedlo taky většinou na jaře a zřejmě to bude ti jak se žížaly mrskaji.co povš na ochlazení teprve teď začnou brát.řeka se vyčistí tak to snad pujde-:o)))