Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 7:56:01

certbert : jo kamarád - kuwa převlečená za kamaráda jedna...:-)))) Ne žížaly byly obyč hnojky, ale nevi co se dělo. Asi měli včera chuť na něco dietního...:o))) Jakej mladej - to povídej Kolčimu ten to ještě nezná, my mazáci lovíme dravou na kuku, medovky a žížaly aby jsme těm mlaďasum ukázali, že to neuměj....:-))))

    Ncertbert | Po 30.10.2006 6:47:45

    Nazdar Chlapáci-ať se vám daří v rachotě já to mam za sebou-:o))))Profo-nepošlu sám mám málo-:o)))to si měl žížaly s rybí příchutí? to ještě neznam-:o)))no prostě mladej kluk.Vláďo tak kolik si toho o weekendu chytil povídej přeháněj-:o))))tos chytal rovnou kyselý ryby né?Rudo co voda kousek od tvého baráku?teď se ochladí voda tak už pudou.nebo už to začli masařit?

      NFrantišek - Profil | Ne 29.10.2006 19:01:04

      Vláďa: Tak snad už dneska vnímáš:-)) tož musím poreferovat o sobotě. Ráno od půl osmé po 24 hodinové službě (ve které jsem se modlil aby nehořelo a byl klídek) šup se synkem na brigádu pro domovskou MO ČRS. Tam jsme celé dopoledne na obrovské vatře pálili větve a hrubě pokoušeli osud. Odpoledne nakonec z mnoha možností zvítězil Černovický potok. Jenže před námi to procházel s vláčákem místní obchodník s rybářskými potřebami (jinak známá to vydra) a tak za celkem 3 hodiny jen hafo okounků do 12-13cm a jen dva zástupci okouních dědků. V potoce teklo dost vody možná pouštěli některý z velkých rybníků na horním toku a taky p. Pakosta je před námi popíchal (fakt dost umí). No, ale jinak spokojenost nádherný odpoledne u vody, mladýmu běhali kolem holinek raci prostě idylka.

        Nprofo - Profil | Ne 29.10.2006 18:16:42

        Zdar lapači...:-)))) Koukám, že jak si jednou za čas odskočím k vodě, tak se to tu zvrhne a hned se tu i bezmála jezdí na ski prkýnkách. Ještě že si nevezmete rovnou BOBY...:-)))

        Maca : taky tě tu vítám. Jen si dovolím tě opravit né jádro, ale Bašta...:-)))

        Certbert : chlape jeden. Pustíš mi po tej vodě taky nějakou rybku k nám? Zas to bylo jen o podoustvých a cejnech. Kapří hovado porád nikde...:o)))))

        Vlá'da . byl jsem v dneska na Káče uzavřít na ní sezónu a docela se zadařilo. Kapr 43, lín 38 a štiky 50 a 45. Asi se budeš smát, ale obě jsem lapnul na žížalku a to ze dna. Jen pro tebe potravy tam maj dost, ale nepochopim proč dneska šli na žížaly, ale lapli se tam celkem 3 kousky a všechny na stejnou montáž a stejnou nástrahu...:-))

          Ncertbert | Ne 29.10.2006 15:23:27

          Maca jo teď zrovna pudu do práce ale na carp jsem dlouho nebyl ale na feeder pár čudel přišlo možná že v uterý bude čas na řeku nebo Jordán.doufam že ta změna počasí je rozhejbe-:o))))

            NMaca | Ne 29.10.2006 15:05:16

            certbert:cauves....ale jo,včera naskok s kaprákama a jeden kapřík 70cm,tak aspoň tak....co ty,chodíš?

              Ncertbert | Ne 29.10.2006 14:45:40

              hele hele kde se bere Maca-nazdar mladý muži tak jak ti to bere??

                NMaca | Ne 29.10.2006 14:19:54

                kuwa chyba,ten prispevek sem psal jáááá,Maca:-)))

                  NŠabín | Ne 29.10.2006 14:19:11

                  zdar jihočeský jádro....kuwa tady už se lyžuje jo?:-))

                    Ncertbert | Ne 29.10.2006 13:45:52

                    zdar vydry tak jsem se probudil a koukam tady už se lyžuje-:o)) ještě počkejte musíme si ještě zalapat.

                      NGeorgino - Profil | Ne 29.10.2006 12:16:17

                      Mr.Stick:Nekecej, a o co asi ty chytrej??!! :o)

                        NMr.Stick - Profil | Ne 29.10.2006 12:11:04

                        @Georgino: Proč mám takovej neodbytnej pocit, že ti nejde o lyže a sníh :o))))

                          NSander - Profil | Ne 29.10.2006 10:41:44

                          Kolči > jo tak to já jsem si při letních teplotách i 30+ chrochtal... Miluju teplo, 23+ už je málo.

                            NKolči - Profil | Ne 29.10.2006 10:38:43

                            Sander: no, že by Vánoce nebyly na sněhu je mi taky celkem jedno... Zima bude určitě příšerná, ta loňská, to bylo fakt něco (myslím 2005, nebo možná i 2004). Léto bylo taky hrozný, vzhledem k tomu, že nesnáším horko (tzn teploty nad 23 stupňů:-))

                              NSander - Profil | Ne 29.10.2006 10:33:44

                              Kolči > na to Ti bohužel neumím odpovědět. Mráz bude každopádně velkej, pro mně už je jeden pod nulou až moc, ale jde o to, jak dlouho vydrží....
                              Myslím, že po ochlazení, které má přijít během příštího týdne, se ještě dočkáme mnoho dní s plusovými tep. hodnotami, to se vsaď. Tak to bývá a Vánoce beztak opět na sněhu nebudou a ani by mě to nějak nevadilo... Spíše bych se obával, že letošní zima by mohla být stejně hnusná, jako ta loňská. Léto celkem šlo, až na ty 3 týdny v srpnu.

                                NKolči - Profil | Ne 29.10.2006 10:17:23

                                Sander: no, to je fakt, ale vydržet to ješte mohlo... Myslíš, že bude zima tak hnusná, jako bylo léto? Tzn. že bude fakt hodně velkej mráz?

                                  NSander - Profil | Ne 29.10.2006 10:09:52

                                  Kolči > njn, někdy to přijít muselo, vždyť čas už na to je... :-(((

                                    NGeorgino - Profil | Ne 29.10.2006 9:59:36

                                    Paráda, bude lyžovačka!! :o)

                                      NKolči - Profil | Ne 29.10.2006 9:52:44

                                      Sander: sněžit? No tak to je teda nádhera...

                                        NSander - Profil | Ne 29.10.2006 9:47:56

                                        certbert > kéž by tomu tak bylo. Zvedl se vítr, nastane změna počasí, příští týden má od 500m.n.m. sněžit.
                                        Upřímnou soustrast!