Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Ncertbert - Profil | So 6.4.2019 21:18:07

Hindukush >> tak jezdíš na tu chatu?

    NHindukush - Profil | So 6.4.2019 21:16:37

    certbert >> jojo z lehka jsem pozdravil....musel jsem pak na chvilku odjet 😉

      Ncertbert - Profil | So 6.4.2019 21:08:05

      Hindukush >> Ha u jedné chaty mě někdo zdravil 😀😀to jsi byl ty?Máš mávat skákat a já zastavím na pokec když jsem se vracel tak už jsi tam nebyl??

        Ncertbert - Profil | So 6.4.2019 21:05:35

        Hindukush >> vidíš tak jsem ti je tam natlačil 😀😀😀 pěkná rybka😀 kde jsi seděl?na Lužnici?Testoval jsem motor po úpravách 😀😀😀

          NHindukush - Profil | So 6.4.2019 15:09:59

          certbert >> Dneska jsem tě viděl, jel jsi na té své kocábce gumové jako šílenec, rozvalenej jako paša, vedle sebe svačinu a vyplašil jsi mi velký ryby, teď chytám jenom podsvinčata 😜😁😁

            Ncertbert - Profil | Pá 29.3.2019 10:12:46

            neprduch >> A já kam mizí ty ryby teď už to vím 😂😂😂 třeba se potkáme 😀

              Ncertbert - Profil | Pá 29.3.2019 10:10:37

              Hindukush >> Čus to nevadí hlavně že se tam vejdu já a svačina 😂😂😂😂

                Nneprduch - Profil | Pá 29.3.2019 8:27:39

                certbert >> Ahoj, jeď raději na orlas, na Nový dvůr jezdím já, tak ať mi to tam nevychytáš:)))

                  NHindukush - Profil | Pá 29.3.2019 7:57:59

                  certbert >> tvl dyt se tam nikdo druhy s vybavou nevejde :-) :-) :-)

                    Ncertbert - Profil | Čt 28.3.2019 23:14:34

                    brčkoo >> můžeme i jinam já jezdím dost na Nový dvůr a chci letos i Orlík když už i plavu 😂😂😂😂

                      NPvl - Profil | Čt 28.3.2019 19:27:20

                      brčkoo >> .......napsat jsem to musel :o§)

                        Nbrčkoo - Profil | Čt 28.3.2019 19:21:20

                        Pvl >> Já vím, že s čerty nejsou žerty. Jen toho "našeho" si trochu dobírám :-)

                          Nbrčkoo - Profil | Čt 28.3.2019 19:20:02

                          certbert >> Do Jistebnice? Jsem pro :-) Jen je potřeba "vyčíhat", kdy rybník otevřou. Člunu se trochu bojím, nikdy jsem z žádného ryby nechytal a bohužel ani v něm neseděl - nebyla příležitost. Tak tedy, bojím se člunů a pekla :-)

                            Ncertbert - Profil | St 27.3.2019 23:45:47

                            Pvl >> Pavline to si piš 😂😂😂😂😋

                              NPvl - Profil | St 27.3.2019 15:58:41

                              brčkoo >> Nezapomeň ,že s čerty nejsou žerty :o§))))

                                Ncertbert - Profil | Út 26.3.2019 23:14:11

                                brčkoo >> Tak můžeme vyrazit někdy spolu konečně mám volné víkendy koupil jsem si nafukovací člun tak už se těším

                                  Nbrčkoo - Profil | Út 26.3.2019 19:57:38

                                  certbert >> Jsem rád, že jsem trochu pomohl. Tý jo, ten rybník mám skoro "za barákem", ale moc jsem tam dříve nejezdil. Bylo tam docela "rušno", silnice a stany.
                                  JPP (jedna paní povídala), že místní, nádherní candáti se "přestěhovali" do milevského rybníka Farářka, ale co je na tom pravdy, nevím :-) Minulý rok u mě rybařina zahálela, rekonstruoval jsem byt a volného času nebylo nazbyt.

                                    Ncertbert - Profil | Po 25.3.2019 23:43:01

                                    brčkoo >> díky kluku 😀byla to před lety má srdcovka jezdil jsem tam rád na candáty

                                      Nbrčkoo - Profil | Po 25.3.2019 17:20:41

                                      certbert >> Ahoj čerte, mám menší info ohledně rybníku v Jistebnici. Rybník by měl být opravený a napuštěný, jen bez rybek :-) Prý je zvažováno, že k vysazení ryb by mělo dojít někdy na přelomu dubna / května. S tím, že by se zde zahájil i sportovní rybolov. Nezbývá, než čekat až se rozkřikne, že se v Jistebnici už chytá.

                                        Ncertbert - Profil | So 23.3.2019 19:57:24

                                        Zdar Vydry mám dotaz nevíte jestli už je napuštěná Jistebnice???Díky