Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nrybomil - Profil | Pá 1.3.2019 21:13:02

a doprdele, už to smázli ... asi pro velký úspěch

    Nrybomil - Profil | Pá 1.3.2019 20:52:33

    certbert >> ... a já myslel že je to hold tím stářím ...

      Ncertbert - Profil | Pá 1.3.2019 18:27:06

      rybomil >> na potřetí si to přečti pozpátku a pochopíš že to nejde pochopit

        Ncertbert - Profil | Pá 1.3.2019 18:18:09

        František >> taky nestíhám vše číst je tu neustále živo 😂

          NPetrZ - Profil | Čt 28.2.2019 21:39:35

          rybomil >> není co...

            Nrybomil - Profil | Čt 28.2.2019 20:53:39

            si počti... četl jsem 2 x, sem ho nějak nepochopil

            http://www.crscb.cz/otevreny-dopis-predsedovi-crs-z​​-s/?

              NFrantišek - Profil | Čt 28.2.2019 18:23:39

              Ku*va, tady se člověk pomalu nedostane ke slovu! Pište ty příspěvky kratší a v delších časových intervalech, ať to stíhám číst :-)

                NFrantišek - Profil | Út 19.2.2019 19:38:01

                vanvan >> Tak dneska taky jenom cejni a plotice, ale zase u vody bylo krásně. Zkusil jsem to nad jezem co jsme původně měli jít a 30g krmítko tak tak drželo.

                  Nvanvan - Profil | Pá 15.2.2019 19:42:10

                  František >> Jo Františku bylo to pěkné odpoledne to zas jako jo. Místo je to moc pěkný to zas jako jo!! Nečekal jsem takovejch ryb.

                    NFrantišek - Profil | Pá 15.2.2019 19:36:14

                    Tak jsem s vanvanem vyrazil letos prvně k vodě. Od BigMika jsem dostal dobrej tip na nadějnej flek, tak hurá na věc. Výsledek: Vanvan za dvě hodiny vytáhnul 6 mírovejch kaprů a asi 7 cejnů, já párek cejních mimin. To je tak, když si člověk pozve vydru do revíru :-). V každém případě to bylo nádherné odpoledne.

                      NPete - Profil | Po 11.2.2019 10:48:11

                      certbert >> vypada to bytelne 😁

                        Ncertbert - Profil | So 9.2.2019 19:48:25

                        Pete >> to je první pokojovej prototyp 😂😂😂😂😂ještě jestli se to nerozpadne😂😂😂

                          NPete - Profil | So 9.2.2019 19:36:02

                          certbert >> ty woe certe to se mi ale hooodne libi ty kluku sikovnej :-), nechces melouch? :-D

                            Ncertbert - Profil | So 9.2.2019 19:30:40

                            Pete >> tak jsem si hrál😂😂😂😂

                              NPete - Profil | So 9.2.2019 19:10:50

                              brčkoo >> no na plavku na rece uz jen centrepin ...jak jednou zkusis, nemuzes jinak :-)

                                Ncertbert - Profil | So 9.2.2019 18:37:11

                                František >> Pějí dobrou chuť na měl dneska posledního candose z loňska 😂

                                  Nbrčkoo - Profil | So 9.2.2019 18:20:03

                                  Pete >> Ahoj, nemohl jsem si nevšimnout těch krásných tloušťů. A na jedné fotce jsi měl místo navijáku takové "divné kolečko" :-)

                                    NFrantišek - Profil | So 9.2.2019 13:27:32

                                    certbert >> Čau, teď tu u nás vanvan byl a cestou se stavil na dirkách u Zaluží (rybník Velká dálka). Zítra bude chuťovka k večeři :-)

                                      Ncertbert - Profil | Pá 8.2.2019 18:06:11

                                      František >> to víš u nich ryby už snědl tak musí sem 😂😂😂😂

                                        NFrantišek - Profil | Pá 8.2.2019 17:59:00

                                        Než aby vanvan vyjevil jak se mu u vody daří, radši odjede na týden k nám na jih, kde je bez netu :-). Doufám, že aspoň zajde na kus řeči.