Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NFrantišek - Profil | Čt 7.2.2019 14:28:04

vanvan >> Jak trápíš fišky tam na východě? :-))

    NFrantišek - Profil | St 6.2.2019 19:56:01

    vanvan >> OK zkusím ho nějak kontaktovat a téma srazu nadhodit.

      Nvanvan - Profil | Út 5.2.2019 4:54:09

      František >> Opařany

        NPete - Profil | Po 4.2.2019 19:15:28

        brčkoo >> cau, uz mam dve dochazky a nespi😉

          NFrantišek - Profil | Po 4.2.2019 18:37:19

          Tak už víte, kde ten profák nocuje jestli v Milevsku, nebo v Opařanech?

            Nbrčkoo - Profil | Po 4.2.2019 17:20:52

            František >> U vody nejsem, ryby ještě spí :-)

              Ncertbert - Profil | Ne 3.2.2019 20:35:57

              František >> Tunil jsem člun taky důležitá činnost 😂

                Nrybomil - Profil | Ne 3.2.2019 14:05:57

                František >> čučim rallye MT Carlo a dělám štikolanka.

                  NFrantišek - Profil | Ne 3.2.2019 11:56:25

                  Tvl zase nikdo? Nekecejte, že jste u vody.

                    NFrantišek - Profil | So 2.2.2019 20:02:02

                    mvincik >> :-))))

                      Nmvincik - Profil | So 2.2.2019 19:21:59

                      František >> jasně, však váš ajťák mi v kurzu neříkal nic jiného. :-)))

                        NFrantišek - Profil | So 2.2.2019 18:52:57

                        mvincik >> Míro, u nás v Táboře vždycky :-) !!!

                          Nmvincik - Profil | So 2.2.2019 12:48:33

                          František >> dovoluji si oponovat, to třetí nemusí vždy být pravda. :-)))

                            NFrantišek - Profil | So 2.2.2019 12:16:46

                            rybomil >> Pan režisér, maminka a velitel stanice mají vždycky pravdu. :-)

                              NFrantišek - Profil | So 2.2.2019 12:15:15

                              vanvan >> Ahoj, tohle plánovaná údržba achilovky :-), loni jsem si touhle dobou kvůli tomu nechal odstranit na té noze křečáky a letos holt došlo na šlachu:-). Mám pocit, že další závod ZL se plánuje na březen - tedy doufám, protože se neskutečně těším.

                                Nrybomil - Profil | Pá 1.2.2019 20:55:40

                                František >> máš pravdu, žádná pumpa tam není. to info je mi záhadou.
                                hlavně se uzdrav.

                                  Nvanvan - Profil | Pá 1.2.2019 6:43:21

                                  František >> Proboha co jsi prováděl že paqjdáš o berlích?? Já se těšil že se uvidíme na ZL .. doufám že se dáš do kupy než to vypukne!!

                                    Ncertbert - Profil | Čt 31.1.2019 22:53:19

                                    František >> to ti věřím i když práce šlechtí ale huntuje tělo 😂😂

                                      NFrantišek - Profil | Čt 31.1.2019 17:54:27

                                      certbert >> Já už tři týdny doma proháním francouzské hole :-( a asi ještě měsíc budu, tudíž mám hafo času brouzdat po netu :-)). Nicméně raději bych byl bez nich a v práci.

                                        NPete - Profil | St 30.1.2019 23:35:54

                                        certbert >> :-DD